Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új Samsung tablet lassan tölt és felmelegszik, mit lehet vele tenni? fórum

Új Samsung tablet lassan tölt és felmelegszik, mit lehet vele tenni? (tudásbázis kérdés)


2021. febr. 20. 19:17
Köszönöm szépen,visszaviszem hétfőn.Remélem,kicserélik.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Ori90)
2021. febr. 19. 20:34

Lehet egy rossz széria, pl. a not4 melegedett gyorsan, sőt ki is gyulladhatott.


Vidd vissza.

2021. febr. 19. 20:06
Visszavinném.
2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Ori90)
2021. febr. 19. 19:59
Én visszavinnem.
2021. febr. 19. 19:29

Sziasztok!


Tudom,hogy ide nagyrészt hölgyek járnak,de hátha ért hozzá valaki... 2 napja vásároltam tabletet,nem is a legolcsóbb típust,A7-est direkt csak játékra..Előtte utánanéztem,hogy egy közepes kategóriában mi az arány,és ez elég jó értékelést kapott...Viszont azt vettem észre 2 nap használat után,hogy ez az új tablet sokkal lassabban tölt fel,mint a korábbi Samsung,és játék közben nagyon felmelegszik.... Nem tudom,hogy ez hiba-e vagy mit lehet tenni...Már megnéztem,hogy esetleg notebook hűtőt lehetne alá venni,viszont szilikon tartót rendeltem erre is,mint a korábbira,hogy védje..még nem jött meg...Tudna valaki segíteni,hogy ilyesmivel érdemes-e visszamenni,hogy ez hiba-e?Nem egy PC-s játékkal játszunk rajta,csak androidossal... :/ Vagy esetleg akinek ugyanez a problémája,mit tudott vele tenni?Teljesen új a gép...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook