Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Samsung sgh x660v fügetlenítése fórum

Samsung sgh x660v fügetlenítése (beszélgetős fórum)

5. tashadow (válaszként erre: 4. - Cecile27)
2009. dec. 18. 18:49
Nekem a feloldás a hálozatfüggetlenség miatt kellett. Nagyon hosszú ideig le volt tiltva a SIM kártyám, mert nem töltöttem fel. Olyan szinten hogy újat kellett volna vennem. Már annyi ideje meg volt a telefonom, hogy a függetlenítés ára lement, tehát a vodafone-ból nagy nehezen kikértük a függetlenítő kódot, beírtam a telefonba, azt szevasz, mentem másik szolgáltatóhoz SIM kártyáért. Ennyi az egész.
4. cecile27 (válaszként erre: 2. - Tashadow)
2009. dec. 18. 16:31
Nekem az is jó lenne ha a "lebutitást" fel tudnám oldani, hogy tudjon mp3-mat. És azt nem tudod hogy a tiédet hogyan csinálták?
3. tashadow (válaszként erre: 2. - Tashadow)
2009. dec. 18. 15:16
Na ennek a hozzászólásomnak sok értelme volt! :))
2. tashadow (válaszként erre: 1. - Cecile27)
2009. dec. 18. 15:02
Nem tudom hogy megy ez manapság. Az én telefonom még kóddal lett függetlenítve. Be kell nyomni valami kombót a billentyűzeten és megjelenik a kód beíró mező, amit nem ajánlatos elírni, mert csak kevés probálkozást fogad el. Milyen programra gondolsz?
2009. dec. 18. 14:48
Sziasztok! Ha tud valaki samsung sgh x660v-het függetlenítő programot, vagy hol találhatok és megírná,nagyon megköszönném. Az én telefonom vodás és le van butítva. Nem tud mp3-at. A telefon tudna. De ha valaki olyan programot tud amivel le tudok játszani mp3-at az is nagyon jó lenne. Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook