Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung s5230 vagy LG kp502? fórum

Samsung s5230 vagy LG kp502? (tudásbázis kérdés)


6. 3e2c6f27c9 (válaszként erre: 5. - Bildus)
2010. jan. 5. 15:33

Köszi, időközben a párom babrálta és sikerült neki is nagyítani a képkeretet. :D Meg is voltam lepődve, csak az a problémám, hogy amiket z e d g e . h u -ról szedtem háttereket kimondottan erre a telefonra (s5230) nem szépek... úgy értem, hogy ahogy ránagyítom a keretet, annyira pikszeles lesz, vagy hogy mondják, hogy csúnya. De azért találtam olyan képet is, amivel ezt meg lehet csinálni. :) Amúgy (mivel csak egy képernyőjét használom) próbálkozok minél kisebb képeket keresni... most pl. garfield a hátterem és tökéletes a középső képernyőre. :D Szóval azért nem lehetetlen, de mennyivel jobb lenne, ha simán ki lehetne tenni csak a képeket és nem kéne szenvedni velük. :(

De köszönöm a segítséget, ki fogom próbálni. :)

5. bildus (válaszként erre: 3. - 3e2c6f27c9)
2010. jan. 4. 19:05

Én egyiket sem ajánlanám,de nekem samsung s 5230-asom van.

Képet úgy tudsz kitenni,hogy:

Én még csak netes oldalról leszedett háttérképekkel próbáltam,tehát nem tudom,hogy fényképekkel működik-e.

A számítógépen a paint nevő programmal egymás mellé illeszted a három kiválasztott háttérképet,majd elmented a telefonra.Amikor be akarod állítani háttérképnek,akkor a beállít,mint háttérkép funkcióra mész,majd kiadja a képkeretet,amit tudsz mozgatni.Ezt megpróbálod minél szélesebb alakzatba húzni,majd elmented háttérképként és tudsz a három közül váltogatni.Remélem,érthető voltam és tudtam segíteni :)

4. Andee5 (válaszként erre: 3. - 3e2c6f27c9)
2010. jan. 2. 17:34

Köszönöm a válaszod!

Valószínű, hogy inkább samsungot veszek, de még vacillálok rajta... :D

2010. jan. 1. 22:38

Szia!


Nekem s5230-om van, független. Imádom, nagyon szép és szerintem okos telefon. 2 hibáját tudom felhozni, mind a kettő rettenetesen idegesítő tud lenni. :D

1.) Mivel 3 képernyője van, így 1 képet, amit pl. a telefonnal csinálok és ki akarok tenni háttérnek, mind a 3 háttérre teszi ki egyszerre, de ugye csak egy része látszik így a képnek. Sajnos minden nagyobb méretű képpel ezt csinálja. :(

2.) Rettenetes a játéktelepítés! Már aug. 19. óta megvan és egyszerűen nem jövünk rá, hogy hogy kell, semmit nem fogad el sehogy. :( Utána olvastunk és a megoldás a szoftverfrissítésben látszik. :(

Amúgy egy rossz szavam sincs rá. :)

2010. jan. 1. 17:03
Érdekelnének vélemények, hogy ki melyiket ajánlaná, mert tervezem venni ilyen készüléket, csak a nagy kérdés az, hogy melyik a jobb...
2010. jan. 1. 17:03
Samsung s5230 vagy LG kp502?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook