Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung J700 telefonon levő tel.számokat szeretném mem. kártyára másolni... Valaki tudna segíteni? fórum

Samsung J700 telefonon levő tel.számokat szeretném mem. kártyára másolni... Valaki tudna segíteni? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 28. 21:04
a J700ban kell legyen bluetooth. keresd meg a kapcsolatok menüben vagy ilyesmi helyen. monduk semmire nem mész vele, ha a számítógépen nincs bluetooth.
2010. febr. 27. 07:28

Az az igazság, hogy a J700-hoz se adatkábelem se bluetooth-om nincs. Feltételeztem, hogy ha beleteszem a mem. kártyát akkor rá tudom másolni a benne lévő tel. számokat, és akkor azt átrakom a másikba és onnan abba is bemásolom, hogy mégse kelljen kézzel bevinni egy halom nevet és számot. De

úgy látom, hogy a végén mégiscsak ez marad....

2010. febr. 26. 14:39
Ha a másik telefonba lehet tenni memo kártyát, akkor abba át kell tenni, hisz a memo kártya nem telefontársaság-függő, az bármelyikben azonosan működik, de ha a másik telcsiben nincs hely adatkártyára, akkor adatkábellel gépre kell tölteni az adatokat, és onnan vissza a másik telefonra, így a leggyorsabb...
4. yeti614 (válaszként erre: 3. - 51cb72b771)
2010. febr. 26. 13:50
Idáig én is eljutottam, de csak a SIM kártyára másol, és én egy egy másik telefonra szeretném áttölteni a számokat a mem kártyáról...
2010. febr. 26. 12:19
Telefonkönyv, 8-as: számkezelő, 2-es összes másolása, ott meg kiválasztod hova akarod...
2010. febr. 26. 12:17
Általában minden telefonon kell lennie olyan menünek, hogy biztonsági mentések, és azon belül megkérdezi a telefon, hogy SIM-re, vagy memo kártyára??
2010. febr. 26. 12:12
Samsung J700 telefonon levő tel.számokat szeretném mem. kártyára másolni... Ha valaki tud segíteni megköszönném....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook