Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung Galaxy S3-at milyen beállításokkal kell a számítógéphez kapcsolni? fórum

Samsung Galaxy S3-at milyen beállításokkal kell a számítógéphez kapcsolni? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 16. 18:35
sikerült a csatlakoztatás? Az USB hibaelhárítást kipróbáltad?
2013. nov. 13. 20:23
windows 7-nek fel kéne ismerni. Az USB hibaelhárítás ki van pipálva a telefonban? Nálam ez az alkalmazások-fejlesztés menü alatt van.
10. Bella 13 (válaszként erre: 9. - 006bde0fba)
2013. nov. 13. 19:42
windows7. A sajátgépben csak a C,D meghajtókat látja, semmi egyebet. :(
2013. nov. 13. 18:51
A számítógépeden milyen operációs rendszer van? Windows 7-es, vista esetleg xp vagy más? Ha rámész a számítógép parancsikonjára ott se mutatja a telót? Lehet szinkronizálni kellene a két eszközt. Nem ajánlja fel az eszközillesztést a számítógép? Valami miatt nem látja egymást a két eszköz :( Esetleg a telfon használati útmutatójában lehet rá megoldást.
2013. nov. 13. 18:37
Sajnos nem. Se a telefon se a szamitogep nem hoz fel semmilyen ablakot vagy lehetoseget a kapcsolodasra. Elkezd tolteni a telefon akksija es ennyi... :(
2013. nov. 13. 18:13
Gondolom androidos a telefon. Ha összekötöd a telót a géppel akkor nem jelenik meg a telefonon, hogy USB csatlakoztatva? Alatta van egy kapcsolás menü arra rá kell bökni majd OKézni és utána lehet fájlokat átmásolni egyik eszközről a másikra. Nekem windows 7 -en így működik egy másik androidos telóval.
6. Bella 13 (válaszként erre: 5. - KINGABRINGA)
2013. nov. 13. 15:53
Remélem Kinga lesz valami megoldás, mert én is képek és a videók miatt szeretném ezt az egészet. Áthívom a srácot, aki csinálta a gépet is, remélem tud segíteni!
5. KINGABRINGA (válaszként erre: 2. - Bella 13)
2013. nov. 13. 15:13
szia:) nekem ugyan ez a baj a telómmal.. tele van zoéról képekkel és nem tudom feltölteni a laptopra.. már totál készen vagyok. Van egy szuper kollágám-és neki sem sikerült..:(( akkor nincs megoldás??
2013. nov. 13. 15:00
Köszi, megpróbálom, ha nem tudom, hívok szakértő segítséget.
2013. nov. 13. 14:58
Pedig kéne. Fel kéne dobnia egy kis ablakot a gépnek. Kattints a számítógép ikonra, ott jeleznie kéne a telefont, ha az megvan akkor a telefon ikonra és úgy be kell hogy hozza. Nekem is S3-asom volt, onnan tudom.
2013. nov. 13. 14:46
Hiába csatlakoztatom az USB kábellel, csak tölti a telefon aksiját, semmi mást nem csinál. Új a telefon is és a gép is, még sosem próbáltam csatlakoztatni a kettőt...
2013. nov. 13. 14:45
Samsung Galaxy S3-at milyen beállításokkal kell a számítógéphez kapcsolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook