Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung Galaxy Mini telefonom állandóan kiírja "Hiba történt a szerverrel való érintkezéskor!" amikor frissítenék, mi lehet a gond? fórum

Samsung Galaxy Mini telefonom állandóan kiírja "Hiba történt a szerverrel való érintkezéskor!" amikor frissítenék, mi lehet a gond? (tudásbázis kérdés)


4. 46f2f563a1 (válaszként erre: 3. - F8db0709b8)
2015. okt. 30. 00:21

Szia ! Voltam a szervízben.Azt mondták ha azt írja ki hogy nem tud komunkikálni a szerverrel akkor menyek rá arra hogy gyári beállítások vissza állítása majd készítsek új google fiókot.Így persze minden elveszik de ez van.

Megcsináltam bevált.Aztán azt kezdte kiírni hogy a memória megtelt.Azt mondták hogy a letölthető alkalmazások egyre nagyobbak és a fríssitések is és ez mind a belső memóriára megy de sajnos az én telefonomnak ez már sok.

Két éves a telóm azt mondták ideje újatt venni jobbat.

Ezért nem is frísitett mert tele a belső memória.

A Google+ alkalmazástól akadozik és lassúl le a telefon és rengeteg helyet foglal.El lehet tüntetni de nélküle pár dolog nem működik! Èn kitöröltem.

Jelenleg rendben van a mobilom de gondolkodom az újjon.

2015. okt. 17. 06:22
Nekem samsung galaxy pocket neo van..letölteni még csak csak,de frissíteni én sem tudok....egy idő után meg annyira belassul a telom,hogy újra kell rakni az egészet....tippeket én is várok..
2. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1. - 46f2f563a1)
2015. okt. 15. 12:17
Akkor is ha valamit letöltenék.Mi a teendő ilyenkor? Azt nem írja mit kéne tennem.
2015. okt. 15. 12:15
Samsung galaxy mini telefonom állandóan kiírja "Hiba történt a szerverrel való érínkezéskor!" amikor a Google Play áruházból frissítenék .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook