Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung C3050 fórum

Samsung C3050 (beszélgetős fórum)


7. Ides
2010. ápr. 23. 11:28
nah mire cseréltek?
6. Ides
2010. ápr. 22. 20:00

bocs,de nem jutottam hozzá hogy válaszoljak

én megnéztem kb 4-et is,és mindegyik lötyögtt egy picit,de mondom te tod,hogy menniyre,de típusazonos csere van ilyenkor,különleges esetbne van csak hogy másikra tudsz cserélni

5. Rita1983 (válaszként erre: 4. - Ides)
2010. ápr. 21. 09:04

Nem tudom. Anya cégén keresztül lett rendelve.

Anya munkatársa a lányának is nokiát rendelt, de neki azt mondja, nem lötyög a teteje.

Ezért mondták, h vigyem be a munkahelyre 3 napon belül. és akkor kicserélik majd.

4. Ides
2010. ápr. 21. 08:48

Először is sztem ugyanarra tudod csak kicseréltetni,ha nincs készleten és nem szerezhető be,akkor lehet csak nem típusazonos cserét kérni.én úgy tudom.

2x,amíg szervizelhető a készülék addig szervizelik is,de édesanyámak is ilyen telója van és neki is lötyög ha össze van csukva,valamennyi holtjátéknak kell lennie,persze ezt te tudod milyen mértékű volt.

Amúgy a C3050-t ha megnézed szétcsúsztatva is lötyög kicsit.

Egyébként lényeges különbség hogy a 2720 nem bővíthető,a C3050 igen ,de a Samsungnak csak VGA kamerája van a Nokiának pedig 1,3 Mp.Te tudod mi fontos a telóban :D

Micro sd kártya 2 gb olyan 3 ezer körül mozog,adatkábel is,de ha veszel Bl adaptert,az 2000Ft-ból megúszod,és az átviteli sebesség ugyanaz.

Remélem tudtam segíteni:D

2010. ápr. 21. 08:43

Adatátvitel számítógépről? mennyibe kerül egy micro kártya bele?

Mindent írjatok ezzel kapcsolatban légyszi!

2010. ápr. 21. 08:37

Mivel most rendeltem egy nokia 2720at, viszont a teteje lötyög. Ezért valószínű kicserélik.

És ha lehet esetleg másikat, akkor lehet hogy samsung c3050re cseréltetném ki.

Van valakinek hasznos infoja erről?

2010. ápr. 21. 08:35

Sziasztok!


Minden lényeges info érdekelne a telcsiről..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook