Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Salátabárt/ jó salátázót, diétás éttermet keresek... fórum

Salátabárt/ jó salátázót, diétás éttermet keresek... (beszélgetős fórum)


2010. szept. 8. 07:10
A legdiétásabb talán, ami mindenhol van, a gyrosos. Lehet kérni gyros tálat krumpli és pita nélkül, csak zöldséágekkel, vagy van feta sajtos saláta. Ha kénytelen vagyok a városban enni, mert nem vittem kaját magammal, ezeket szoktam. Szerintem a falafel nagyon olajos lehet, abban sütik, jól megszívja magát :( Pedig imádom, és a csicseriborsó tök egészséges :(
2010. szept. 7. 19:40
Na voltam ma Falafelben, olyan jó, sőt még jobb, mint volt:D!!!
6. Binky (válaszként erre: 5. - Gordonka)
2010. szept. 6. 22:13
Az azt hiszem tudom hol van, valahol a zeneakadémia környékén, nem?
2010. szept. 6. 22:04
Nálam abszolút favorit : Falafel, a pontos címet nem tudom, az Oktogontól kell menni, ami biztos, h. a Paulay E. u-ban van, na ott van kínálat!
2010. szept. 6. 20:32

Én eddig ezeket vettem fel a bevásárlólistámra:

szójatej

szójabab

bio kréker

gyümölcslé

gyümölcspüré

magvak/ diákcsemege(mandula, törökmmogyoró)

gyümölcs/zöldség chips



De a candida veszély miatt kéne valami, ami nem tartalmaz sok szénhidrátot és laktat.

2010. szept. 6. 19:25

Ez jó téma. Én is mindig gondolkozok mit kéne vinni melóba.

Utóbbi napokban én salátáztam. Egy ételfutár cégtől vettem pár napig de nem ízlett. Utána vettem egy áruházláncban kész salit.

2010. szept. 6. 19:17

Pesten, a nyugati, westend, körút környékén.


Ha valaki keres még, nyugodtan írjon az is ide, gyűjtsük a jó ötleteket, hova lehet kiugrani munkaszünetben/ suliszünetben.


Ugyanide jöhetnétek a tipppek is, hogy ti mit visztek egyetemre/ munkahelyre napközbeni diétás rágcsálnivalót.

2010. szept. 6. 19:16
Salátabárt/ jó salátázót, diétás éttermet keresek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook