Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Salaktalanító, béltisztitó diéta tippeket várok ami nem fogyókúrás:) fórum

Salaktalanító, béltisztitó diéta tippeket várok ami nem fogyókúrás:) (beszélgetős fórum)


2009. máj. 17. 11:56

de igen...nezd meg a 2 linket amit kuldtem akkor megtudod a potnos nevuket es rakereshetsz neten :) vagy van webshop bemasolom ide a cimet hatha sikerul onnan rendelned:) vagy az oldalkon levo szemelyeket felhivod lehet a kozeledben vannak es azonnal vasarolhatsz is

wellstar (vonalka) shop (pont) de

wellstaralga (pont)eoldal(pont) hu (per) kapcsolat

wellstar(pont) info(pont) hu (per) kapcsolat

mashogy nem engedte hogy elkuldjem

hat benne vagyok a temaban...nekem is ilyen olyan gondjaim voltak meg vannak es mind kerestem ra megoldast...aztan egy nap halottam az algarol, nem hittem azt mondtam hogy ez is csak egy MLM ceg es hogy nem jok a termekek hogy csak hulyiteni akarnak...aztan rendesen utana neztem neten a dolgoknak, forumokon meg embereknek irtam kaik kirpobaltak, az olvasottak alapjan meggyoztak, de aztan mielott beszaltam volna en is, sajat magamon probaltam ki a termekeket hogy meggyozodjek hogy tenyleg jok...es jok! nem csak meregtelenitenek, vitaminizalnak, energizalnak, immunrendszer erositok, stresszoldok, magasvernyomasosok, cukorbetegek is szedik...azert jo enyi mindenre az alga mert valojaban o csak tisztit, megszabadit a sok rosztol ami felgyult a sok evek soran, es utana a test vegzi a tobbi munkat, eldonti hogy ha o beteg hogy tudja megjavitani, meggyogyitani a betegseget es erre hasznalja majd a tapalek vagy az alga osszetevoibol a szamara szukseges anyagokat...

27. suzanne7 (válaszként erre: 26. - Ti-mici)
2009. máj. 17. 11:37
Nagyon részletes leírást adtál, köszönöm, kedves Tőled, látom nagyon benne vagy a témában:)!Meggyőző volt számomra a írásod alapján ez mikro alga por.De nem tudom,hogy van-e valaki az ismerőseim között akitől tudnék rendelni:(.Ha nincs akkor máshogy nem is tudom beszerezni?
2009. máj. 17. 11:25
ja es meg vmi...lehet hogy amiket talasz neten, megertelenito termekekt mindet fogyokurara irjak, de nem csak arra vannak!!!! ugyhogy ne ijedj meg! a tested tudja mire van szuksege es ugy viselkedik! es miutan megszabadul a sok rossztol ami gatolja a munkaja elvegzeseben, tisztitas utan normalisan fog megint mukodni, o tudja hogy mi neked- neki a jo...es ha tul sovany vagy hizni fogsz! csak hogy ezt nem mondjak el mivel tobben vannak azok akik fogyni akarnak, hizni nem akar senki, azt gondoljak, de ez nem igy van! baratnom is szenved, strandra sem jar mivel o azt szegyeli hogy sovany! en meg azt h picit tobb van rajtam a kelletenel...senki sem tokeletes és ehez hozzajarul a sok műkaja, tartósítószer nehezfemek meg egyebek...ezektol kell megszabadulni valahogy aztan a test tudja mi dolga
2009. máj. 17. 11:17
Szerintem probald ki az algat ! tele van vitaminnal es rostal! meghajtani tuti nem fog! a baratnom is nagyon sovany neki is ajanlottam most rendeltuk meg a alga port es most fogja o si kirpobalni! a koros sovanysag is betegseg lehet, amit egy sima normaflor nem hoz rendebe, a normafloret azert csinaltak hogy antibiotikus kezelesek utan szedjek hogy visszaaljan a dolgok amiket az antibiotikum elalitott, mas gondokat nem szuntet vagy kezel...es ha megis akkor csak rovidtavon...de gondolom nem akarsz gyogyszereken elni...probald ki az algat! elhiszem hogy felsz a fogyastol...de amit lefogynal az alga szedes soran az mind mind salakanyag lenne! ami nem kell a szervezetedbe! es miutan a sok rosz tavozik, a szervezeted kepes lesz felvenni azokat a taplalo anyagokat amikre szuksege van, fontos hogy soprtolj amitol megehezel, sport elott es utan egyel az megnoveli a felszivodast es igy hizas lesz belole, az algaval, jo tapanyag dus etelekkel, es egy kis sprotal tuti meghiznal!
24. Cepheus (válaszként erre: 23. - Suzanne7)
2009. máj. 17. 11:11
Addig szedném, amíg nem javul a helyzet. Lehet, hogy az első adag elég lesz, pláne, ha az étkezésedre is figyelsz, de lehet, kell még egy kúra. Amiatt ne aggódj, nem lehet túladagolni, csak a hasznos bacik vannak benne.
23. suzanne7 (válaszként erre: 21. - Cepheus)
2009. máj. 17. 10:43
Az a baj, hogy néha a tejtermékek meghajtanak...De nem mindig van mikor megtudok enni egy joghurtot anélkül,hogy utána hasmenésem lenne, van mikor fél órán belül kijön:(.De voltam már így fagyival, csokival...Nem értem máskor meg semmi problémám.Normafloret meddig kell szedni?Vettem egy 20-as kúrát,az 5.ik napon tartok.Mennyit kellene még meginnom még legalább egy 20-ast?(persze ha elfogy ez az adag!)
22. suzanne7 (válaszként erre: 20. - Ti-mici)
2009. máj. 17. 10:39
Hát a fogyástól félek ugyanis 45kg vagyok:(, 5kg szeretnék felszedni, de nem megy.Remélem nem sokára sikerül!
2009. máj. 17. 10:31
Amíg nincs normál bélflórád, szerintem ne diétázz és ne bolygasd a beleidet. A Normaflore mellett probiotikus élelmiszerek, mint joghurt, túró, és vitaminok, rostban gazdag táplálkozás, amit javaslok. Mindazok kerülése, ami meghajt. És rendszeres mozgás, pl séta, ami szintén segíti a bélperisztaltikát.
2009. máj. 17. 10:27

hát de, fogyókúrára is használják! de ez nem azt jelenti hogy te is fogyni fogsz tőle! lehet az elején míg méregtelenít fogyni fogsz tőle de utána a tested észleli hogy baj van es hízni kéne...én nagyon ajánlom!

persze ez is egy mlm cég és csak partnereken lehet beszerezni, tőlem sajna nem tudsz venni mert Erdélyből vagyok, úgyhogy nem azért ajánlom mert nekem ebből nyereségem származik...de írd be a böngészőbe hogy mikroalga...vagyis küldök ide 2 linket, persze van tobb link is majd rákeresel neten, [link]

[link]

amugy mind2 termék ugyanz az alga! csak a nevük és csomagolás más! keress rá neten hogy árul-e valaki a közeledben ilyet és nyugodtan rendelj! rosszat nem fog csinálni! sőt! szerintem ez lesz a megoldás minden problémádra!

19. suzanne7 (válaszként erre: 16. - 73a8b125a3)
2009. máj. 17. 10:22
Most néztem utána neten, már láttam ilyet a rossmannba, dm-be de még soha nem vettem.Utána olvasok...
18. suzanne7 (válaszként erre: 16. - 73a8b125a3)
2009. máj. 17. 10:20
Erről sem hallottam még, megmondom őszintén a gyógyszerektől idegenkedem nagyon,de ha nem az akkor utána nézek:).
17. suzanne7 (válaszként erre: 13. - Ti-mici)
2009. máj. 17. 10:18
Jól hangzik:)!Mennyibe kerül, neten rendelhető?
2009. máj. 17. 10:18
Én oxitarm-ot szedtem 2 hónapig és szuper módon kitisztított. Rossmann vagy DM boltban kapható és gyógyszernek nem minősülő készítmény. Kb 5000 ft egy hónapi adag
15. suzanne7 (válaszként erre: 12. - Ti-mici)
2009. máj. 17. 10:17

Szia!

Én még nem hallottam erről a termékről, de szivesen kipróbálnám, hol tudom beszerezni, fogyni nem lehet tőle ugye?

2009. máj. 17. 10:16
amugy a méregtelenítés hizás és fogyásra is ajanlott...hisz a méregtelenítés után a tested, ami egy nagyon komplex es super inteligens építmény!!! azt csinalja ami neki szükséges hogy elérje az ideális testsúlyt! így ez vagy hízás vagy fogyás lesz...
2009. máj. 17. 10:14
szoval hízni szeretnél...ahoz tényleg először méregteleníteni kellene...ajánlom az algát! nagyon jó méregtelenítő! gondold csak meg...az alga azért van hogy tisztítsa a vizet...az szervezetünk 7o% vízből áll így minket is megtisztít! a termékek abs természetesek és kárt tuti nem okoznak!!!
2009. máj. 17. 10:11

Sziasztok

Nekem is vannak néha ilyen gondjaim...én is aktiviáztam meg gyógyszertárból próbáltam ki több terméket, colonixről is olvastam, de elborzadtam a sok kép láttán és nem is hiszem hogy termeszetes valami lenne...én most mikroalga port szedek...biztos halottatok már róla talán volt már rosz tapasztalatok a céggel és fújogtok vagy egyebek, de maga az alga méregtelenítő hatásai nagyon jók!!! 1 hónapja szedem és már semmi gondom a székletemmel és jól érzem magam mivel az alga több mindenre jó! nézetek utána és tényleg érdemes kipróbálni! gondolom már sok mindennel próbálkoztatok, olcsobb, drágább dologkkal, nagymama recepteivel szerintem még egy termék kipróbálása ide vagy oda már nem oszt nem szoroz a sikerek vagy kudarcok terén! esetleg pont az alga lesz a megoldás!

11. suzanne7 (válaszként erre: 5. - Makrai.lilla)
2009. máj. 17. 10:10
A colonixról azt olvastam fogyókúrás:(, nem szeretnék fogyni...Azért szeretnék salaktalanítani, hogy utána sikerüljön híznom egy két kg!
10. suzanne7 (válaszként erre: 9. - Adrika79)
2009. máj. 17. 10:08
Én meg köszönöm a segítséget:)
9. Adrika79 (válaszként erre: 7. - Suzanne7)
2009. máj. 17. 10:07
egyáltalán nem okoz, örülök, ha sikerül elmennem ezek segítségével.
8. suzanne7 (válaszként erre: 5. - Makrai.lilla)
2009. máj. 17. 10:02
Ez a Colonix mennyire hatásos?
7. suzanne7 (válaszként erre: 4. - Adrika79)
2009. máj. 17. 09:54
És nem okoz hasmenést?Napi 1 aktivia?
6. suzanne7 (válaszként erre: 3. - Makrai.lilla)
2009. máj. 17. 09:53
És ezt hol tudom beszerezni?Homeopátiás?
2009. máj. 17. 09:51
Colonix program de ez kb 20ezer ft.
4. Adrika79 (válaszként erre: 1. - Suzanne7)
2009. máj. 17. 09:50

Szia!


Hasonló gondokkal küzdök én is. Nekem bevált az aktivia joghurt, zabkorpával. Illetve szedek egy ökonetes cuccot, neve: pszilium.

2009. máj. 17. 09:50
azt mondják a calli tea a legjobb.
2009. máj. 17. 09:48
Senki nem tud segíteni?
2009. máj. 17. 09:36
Ki szeretném tisztítani a szervezetem, legfőképp a beleim, mert nincs mindig normális székletem, hol hasmenés, szorulás...Elkezdtem szedni a Normaflore brobiotikumot, mellé szeretnék valamit még ami tutira helyre hozza a bélflorámat és az emésztésemet.Mit javasoltok?(gygyszerekkel nem szeretném tömni magam, mert az tette tönkre a bélflorám:()

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook