Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Saját köröm megerősítése fórum

Saját köröm megerősítése (beszélgetős fórum)


19. Sookie (válaszként erre: 17. - OlíviaAnna)
2009. szept. 29. 18:09

Nagyon szépen köszönöm! A jókívánságot és a bókot is! Nagyon jólesett olvasni, őszintén kicsit bele is pirultam :)


Én is megnéztem az adatlapod, s te sem panaszkodhatsz :P :) Nagyon szép menyasszony voltál! A kislányod pedig GYÖNYÖRŰ! Minden fotón látom, hogy milyen boldog baba :)

18. Pink29
2009. szept. 29. 17:05
Tényleg ott van ,hogy POR!Na mindegy ezt én is benéztem.
2009. szept. 28. 21:22
Értem, azért kérdeztem, mert tudok nagyon jó műkörmöst ajánlani, de természetesen a legszebb a saját köröm, pláne ha valaki szépen ápolja. Nagyon szép menyasszony voltál, gratulálok a ruha-, virág-, frizura választáshoz! Minden nagyon elegáns, visszafogott, mégis különleges. Sokszor van olyan érzése az embernek egy menyasszony láttán, hogy szép-szép, de jobbat is kihozhatott volna magából. Lehetett volna előnyösebb a haja vagy a ruhája, stb. Nálad azonban minden tényleg tökéletes! Remélem a házaséveitek is ilyen tökéletesek lesznek!
16. Sookie (válaszként erre: 15. - OlíviaAnna)
2009. szept. 28. 20:40
De, tetszett. De mivel már töredezik, szeretném leszedni vhogy. S nem szeretnék a későbbiekben ilyet, mert elég szépek a saját körmeim, csak az esküvő miatt csináltattam.
15. OlíviaAnna (válaszként erre: 9. - Sookie)
2009. szept. 28. 15:33
Nagyon nem tetszik? Úgy érzed nem ilyet szerettél volna?
2009. szept. 28. 14:19

"bézses színű csillogós por volt, aztán vmilyen folyadékkal kicsit bekeverte és felkente a körmömre, "

Igaz, elnéztem. Ezt viszont simán oldja a 95% os aceton. József krt, vegyszer bolt.

13. Sookie
2009. szept. 28. 14:02
Köszi szépen a válaszokat! :)
2009. szept. 28. 13:57

A köröm porcelánból készült. Uv-ra kötősből. Az leoldható. Lehet kapni porci oldó folyadékot körmös boltokban, vagy körmös webáruházban.

Én azt ajánlom, hogy menj vissza a körmöshöz, hogy szedje le, mert komoly károkat tudsz a körmödben okozni, ha saját magad reszeled le. Erre ne sajnáld a pénzt, nem éri meg!

11. Pink29
2009. szept. 28. 13:53

Műköröm reszelő kell hozzá.Drogériába tudsz venni olyat.Banán alakú vagy sima egyenes mindegy milyen.

Hát a módszer?Reszeld át az egész körömházadat amíg a sajátodhoz nem érsz.Utána meg polírozd át.Azt is tudsz venni a drogériába.Ennyi.

10. erikpipi (válaszként erre: 8. - Sookie)
2009. szept. 28. 13:52
Hát ez jó kérdés:( Ha lett volna rajta tipp is,akkor leszedhetted volna 95% os acetonnal, vagy tippoldóval, ami szerintem ugyan az, de így semmivel, és ne is reszelgesd, nehogy megsérüljön a körmöd. Inkább hagyd lenőni. Ha mégis reszelésre vetemednél, csak óvatosan.:)
2009. szept. 28. 13:47

Köszi!

Milyen reszelő jó ilyesmihez? Van vmi módszer, hogy hogy kell reszelni?

8. Sookie (válaszként erre: 6. - Erikpipi)
2009. szept. 28. 13:46
és az hogy' jön le?
2009. szept. 28. 13:46

Akkor zselés körmöt csinált neked.

Azt le tudod reszelni,de ha nem csináltál még ilyet sosem akkor lehet hogy érdemes vissza menni inkább aki csinálta neked,de azért fizetned kell.

2009. szept. 28. 13:46
Akkor zseléréteget húzott a körmödre.
2009. szept. 28. 13:42
Aki tud, segítsen légyszi! Köszi!!!!
2009. szept. 28. 13:33
Hát, őőő...nem tudom pontosan mi ez, műkörmöm még nem volt, úgyhogy nem igazán értek hozzá. Nemrég volt az esküvőm, ajánlottak egy körmöst, akihez elmentem, de mondtam, hogy én nem szeretnék műkörmöt. Azt ajánlotta, hogy akkor csak "saját köröm erősítését" csinál. Elővett két kis tégelyt, amiben fehér és bézses színű csillogós por volt, aztán vmilyen folyadékkal kicsit bekeverte és felkente a körmömre, ilyen francia manikűrös lett. Aztán mind2 kezem be kellett tennem kb 2 percre UV lámpa alá.
2009. szept. 28. 13:32

Szia!

Zselés körömre gondolsz?

Mert ha igen akkor magad is meg tudod oldani csak le kell reszelned és kész.Az egész körömházadat reszeld át ,de Vigyázz nehogy a sajátodat is lereszeld.Utána át polírozod és ennyi.

2009. szept. 28. 13:29

Mit is szeretnél leszedni? Műkörmöt, díszt? Miből van, porcelán, vagy tipp, esetleg zséls épített?

A reszelő, meg a kitartás mindnél segít.

2009. szept. 28. 13:27
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet leszedni az ilyet a körömről? Saját magam is meg tudom oldani vagy vissza kell mennem a körmöshöz? Nagyon csúnya, már több helyen kitört belőle egy darabka.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook