Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Saját készítésű nyers pogácsát mennyi ideig lehet lefagyasztva tartani? fórum

Saját készítésű nyers pogácsát mennyi ideig lehet lefagyasztva tartani? (tudásbázis kérdés)


9. SzánI. (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2012. márc. 28. 19:46

Na, így még soha nem próbáltam.


Lehet, hogy pár szemmel megpóbálom. Bár így azért másmilyen lesz az állaga.

8. MelisUK (válaszként erre: 7. - SzánI.)
2012. márc. 27. 19:44
Már megsütött állapotban is lefagyaszthatod, akkor csak előveszel annyit, amennyit enni szeretnél, felolvad és eheted is.
7. SzánI. (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2012. márc. 27. 09:57

Hát fogalmam simcs, hány fok van a fagyasztóban.


:D


De az első az lesz, hogy kipróbálom milyen lesz ha megsütöm. Ha jó, akkor készítek többet, és fagyasztok.

2012. márc. 27. 09:44
Attól függ, hogy hány fokra fagyasztod.
2012. márc. 27. 09:43
Szerintem a tészták sokáig elállnak így, a lényeg, hogy jól be legyen csomagolva, hogy ne vegye át semminek az ízét, illatát. A mirelit gombócot is eltarthatod akár 9 hónapig is. Akkor a pogácsát is.
2012. márc. 27. 09:41
Szerintem is 1-2 hónapig biztosan eláll. Csak jól csomagold be, nehogy átvegye a többi fagyóban levő kaja szagát. :)
2012. márc. 27. 09:35
Pár hónapig biztosan eláll. Elvileg az összes nyers tésztafélét le lehet fagyasztani, ha nem tudod felhasználni azonnal.
2012. márc. 27. 09:09

Készítettem pogácsát, és próbából beraktam pár szemet a mélyhűtőbe, hogy milyen lesz így, amikor kiveszem.


Csak azt nem tudom, mennyi ideig lehet a mélyhűtőben tárolni.

2012. márc. 27. 09:08
Saját készítésű nyers pogácsát mennyi ideig lehet lefagyasztva tartani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook