Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Saját jogon nevelési ellátás felülvizsgálat tapasztalatok. Mire számíthatok szerintetek? fórum

Saját jogon nevelési ellátás felülvizsgálat tapasztalatok. Mire számíthatok szerintetek? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 5. 11:58
Ha esetleg az segít letudom írni a betegségek kódjait.
2021. nov. 3. 19:11

Sziasztok!



A történetem röviden, hogy érettségiig emelt családi pótlékot kaptam a betegségeim miatt. Az egyetem elején kaptam saját jogon nevelési támogatást. Ezt egyszer felülvizsgálták és, akkor 51%-al megkaptam.


A következő felülvizsgálat majd februárban lesz viszont addigra valószínű végzek az egyetemen. Mivel szeptembertől folytatom a tanulmányaimat ezért szeretném újra beadni a papírokat felülvizsgálatra, mivel ha a pénz nem is sok, de elmegy ösztöndíj kiegészítésnek az utazási kártya hasznos tud lenni az egyetemre utazáshoz.


Szerintetek mennyire szokták megadni újra ezt, ha a betegségeim ugyanúgy megvannak?

Igazából van hematológiai betegség elvileg ez volt a legtöbb %-os. De van pajzsmirigy és ortopédiai dolog is.


Köszönöm szépen a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook