Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Saját csapdába való esés fórum

Saját csapdába való esés (beszélgetős fórum)


13. cbe267d9cf (válaszként erre: 6. - Kittl)
2010. aug. 27. 13:58

Hát engem egyszer hernyózna le a pasim: először és utoljára. Onnantól max a hátamat nézhetné, ahogy becsapom rá az ajtót.

Az exnek legközelebb ne taktikázz. Nem kell indokokat felhozni arra, ami jár a GYEREKEDNEK. Nem neked, meg nem a jelenlegi párodnak. Hanem a picinek. Fizesse és kész. Fordulj bírósághozl

A jelenlegi párodtól meg ha eltűröd, hogy így viselkedik veled, akkor nincs miért csodálkozni. Ha te valóban csak egy hernyónak gondolod magad, akkor maradj vele. Ha úgy érzed, ennél azért többre, jobbra, szebbre vagy hivatott, hagyd ott. Ez nem szeretet-kapcsolat. Másnak meg nincs értelme. Minden más csak ürügy arra, hogy az ember ne érezze magát egyedül.

2010. aug. 27. 10:39
Hát én megértem a párodat. Mi az, hogy ezzel akarod elérni, hogy fizessen az exed? Ezt nem kikönyörögni kell, hanem jár, és ha nem fizet, annak meglesznek a következményei.
11. mamcili (válaszként erre: 9. - Kittl)
2010. aug. 27. 10:24

Én ugyan nem adok fel leckét :)

csak az életünk egy nagy lecke :)

nekem is :)

hidd el....

Én is kapom sorba a leckéket :)

10. mamcili (válaszként erre: 9. - Kittl)
2010. aug. 27. 10:23
Mert mi másként gondolkodunk, mi még hiszünk benne :)
2010. aug. 27. 10:09
Te aztan feladod a lecket, de erzem 100% - ban igazad van. Miert nem erzi valaki hogy oszinten szereted -e vagy nem? ez szamomra egy titok.
2010. aug. 27. 09:59

most látom mi már beszéltünk:)


Lépj..., mert erre hosszútávon te fogsz rámenni...

7. mamcili (válaszként erre: 6. - Kittl)
2010. aug. 27. 09:57

akkor ne tedd,

válljatok szét és éld az életed,

ha neked ez teher akkor az nem jó, csak betegséget hoz.


Minden ember Boldogságra született

Még az exed és a jelenlegi párod is...

én nem élnék szívesen olyannal aki bánt és nem tisztel...

tiszteld magad annyira, hogy megmutatod neki... hogy vele vagy nélküle is megy neked...

Döntse el hogy bízik vagy nem...ha nem akkor menjen utjára...

van saját lakásod, és mindenre képes vagy amit még el sem tudsz képzelni arra is :)

higgy magadban.

2010. aug. 27. 09:52
Oriasi balhet csapott a dologbol, hernyonak titulalt stb. Ugy erzem meg van gyozodve arrol, hogy en az exemet szeretem meg es ezert beszeltem neki a gondjainkrol. Lassan elfogy minden energiam az ellentet bizonygatasaval.
2010. aug. 27. 09:46

Kérdezd meg tőle, ha nem bízik benned, akkor mi értelme a kapcsolatotoknak :)

te elmondtad, hogy a miért csináltad, ezt vagy elhiszi vagy nem

ad be a bíróságra a gyerektartás iránti kérelmet...

Nem tudom hogy a láthatás mennyire jó nálatok, de annak a szabályozása sem árt...(feltétlen jelezd a bíróságon a italt és a drogot)


A kapcsolatban nagyon fontos a bizalom, lehet hogy mielőtt felhívtad szólni kellett volna a párodnak, de ezt már nem teheted meg...

És kérdem én ha itt is viták vannak az jó íghy neked?

nem lenne jobb egy kicsit külön a piciddel, míg megnyugszol és nem egy rosszból egy másik rosszba menekülsz?

Tudom, hogy piszok nehéz egyedül...

de esetleg oda vehetsz magad mellé külön szobába egy egyetemistát, vagy fősulist, aki besegít a kis pénzzével (szobabérlet)...


gondold végig jól mit szeretnél.

És a jelenlegi párod is gondolja át mi a fontosabb neki, a ti kis életetek, vagy az exed bosszúállási hadjárata.

2010. aug. 27. 09:44
a gyerektartással kapcsolatban meg tedd meg a hivatalos lépéseket, amik ilyenkor szükségesek - tiltsák le a fizetéséből, vagy nem tudom mi ilyenkor az eljárás, ehhez nem értek, de biztos szabályozva van.
2010. aug. 27. 09:43

én leülnék a helyedben a mostani pároddal, ha már úgyis olyan nagy analizálgató, aztán elmondanám őszintén, hogy miért is csináltad, amit.

Lehet, hogy puffogni fog meg miegymás, meg lehet, hogy többmenetes lesz a beszélgetés, az lényeg, hogy maradj végig higgadt, ha épp már veszekedésbe menne át, akkor inkább mondd neki, hogy akkor ezt inkább folytassátok később, higgadt fejjel.

2010. aug. 27. 09:41

szia,

nem egyszerű a helyzet. mondjuk nem kellett volna ezeket a dolgokat a gyereked apjának elmondani. most viszont menjél bíróságra és gyámügyhöz, másként nem fogod megkapni a nektek járó tartásdíjat. a mostani párodat is meg lehet érteni, valamilyen szinten tényleg elárultad, de tegyél azért, hogy újra bízzon benned. Szerintem...

sok sikert, sok erőt és kitartást kívánok!

2010. aug. 27. 09:36
Emberek segitseg, csinaltam egy oltari nagy baromsagot. Volt elettarsam eletvitelet nem tudtam tovabb toleralni (italozas, penz elveres, marihuana ...). Ebbol a kapcsolatbol szuletett egy kozos gyermek, sebastian. Az idok soran megismertem uj paromat, es uj eletet kezdtunk. Az uj parom nagyon feltekeny tipus es tobbszor felhantorgatja es analizalja a volt kapcsolataimat, ami lassan az agyamra megy. A regi tarsam nem hajlando gyerektartast fizetni amiota tudja, hogy van egy baratom.Nem akartam rogton ugyvedhez vagy a gyamugyhoz fordulni, itt kovettem el a hibat: Azert hogy ravegyem a tovabbi fizetesre elkeztem ecsetelni neki hogy a mostani kapcsolatom nem igazan jo, sokat veszekedunk (ami nemileg igaz is) es ne nehezitse meg a dolgomat legyenszives azzal is, hogy nem fizeti a gyerektartast. Kapaszkodjatok, tudjatok mit csinalt a volt parom? felhivta a mostani tarsamat es kiteritett neki mindent hogy tudja milyen rossz a kapcsolatunk es hogy szoljon nekem hogy ne ot zaklassam ezzel. Ezt az egest !! Azt hittem elsullyedek. Ez az eset ota a mostani parom szinte egyattalan nem bizik meg bennem. Azt modja, hogy en ot elarultam stb. Es hogy belso csaladi problemakrol soha nem beszelne kulso embereknek.... Hiaba mondom neki hogy valahogy a hianyzo penzhez akartam jutni, mert most ugye neki sincs penze hogy segithessen a haz hiteleit fizetni, o meg van gyozodve rola hogy en meg mindig a gyerekem apjat szeretem es ezert arultam el neki hogy nem rozsas a kapcsolatunk. Mi tevo legyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook