Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rutinvizsga tapasztalatok fórum

Rutinvizsga tapasztalatok (beszélgetős fórum)

18. liesy
2011. aug. 13. 22:59

Sziasztok!

Új vagyok itt. :) Nálam is folyamatban van a jogsi csinálás, én még a rutinnál tartok. Az én oktatóm elég érdekes fazon, én napi 1órát vezettem ( az jó lesz 35-40percnek) többit ugye végigdumálta más oktatókkal vagy boltba kellett mennie stb.. Túl vagyok az első vizsgámon, ami sajnos nem sikerült,bár igazából nem is voltam magamban biztos, 10órát vettem csak, az alapot annak is a felét forgalomban vezettette velem, én megkértem hogy had vegyek még, de azt mondta menjek vizsgára nincs szükségem már órára, és mégis ez lett. Nemsokára megyek újra, kíváncsi leszek sikerülni fog-e viszont megint 3nappal a vizsga előtt kezdek el vezetni nála,mert azt mondta akkorra menjek csak. Érdekes nem?

2010. nov. 11. 19:35
meglett:) csak nyugodtan kell és kész! hajrá akinek még nincs meg!
2010. nov. 10. 21:09
ááá holnap lesz a rutinvizsgám!! Annyira izgultam már ma is, h 10 perc volt csak a műszaki rész elmondása... ráadásul elfelejtem mindig az irányjelzőt, tolatás közben a hátranézést és a tükör visszaállítást saroktolatás után, + az oktatóm mindig szivat vezetés közben...
2009. márc. 9. 09:50

Próbálj meg ne vizsgaként gondolni a dologra, én is nagy vizsgadrukkos vagyok :)

Persze könnyű mondani tudom :p :)

2009. márc. 9. 09:48

Úgy látszik hogy ma már itt nem kapok tanácsot!:(

További szép és sikeres napokat nektek!

13. Zsókica21 (válaszként erre: 5. - Funky_b)
2009. márc. 9. 09:47
Jaj de jó neked!Nem izgultál?
2009. márc. 9. 09:45

Pedig már vettem egy csomó plusz órát a vizsgán kívül még mindig sikerült.Mi lehet az oka hogy a vizsgán totál káros vagyok!

Segítség hogy győzedelmeskedjek a vizsgán és a drukkal szemben!

2009. márc. 9. 09:43
Én ma megyek másodjára 25-én elizgultam és elbaltáztam.A vizsgadrukk legyőzéséhez szeretnék tippet
2009. jan. 23. 12:00
na túl vagyok rajta én is. Ma vizsgáztam 8.50kor :) SIKERÜLT! Nagyon aranyos, jófej vizsgabiztosom volt! Juppi, már csak forgalom és megvan ;)
2008. okt. 23. 13:56

Sziasztok. Én okt.27.-én hétfőn megyek rutinvizsgára. Most van még majd 4 napom h megtanuljam a műszaki részét.

12 óra után megyek most vizsgázni, de úgy h tegnap mikor már mentem utolsónak vezetni a vizsga előtt, be se szállt 20 perc eltelte után az oktatóm a kocsiba. ottvolt rutinpályán, csinált ezt-atz, én meg vezettm ahogí tanította velem.

Remélem a vizsgán is minden rendben fog menni.

egyedül csak az eü részétől irtózok naon. félek h nehéz lesz

2008. júl. 29. 13:49
sok sikert:)
2008. júl. 29. 10:17
aug. 15-én kezdem a rutint...
6. 7004ca251b (válaszként erre: 5. - Funky_b)
2008. máj. 26. 20:54
gratulálok:)
2008. máj. 26. 14:58

Hát sikerült.:))))

Elég érdekesen zajlott az egész vizsga. Odamentem, az oktatóm pedig beszélgetett a vizsgabiztossal. Mondta a vizsg.bizt., hogy kezdjem el az elméletet, elmondtam MAGAMNAK, mert nem figyeltek rám, inkább beszélgettek. A húzott elméleti kérdésem a motorolajszint ellenőrzése. Megmutattam, hogy hol kell stb. Mondták, hogy üljek be a kocsiba és nemsoká mehetünk. 15 percig ültem a kocsiba, ők addig csacsogtak. Elindultunk, megcsináltam a 4 kötelezőt. A vizsgabiztos le se sz**rta, hogy mit csinálok. Megcsináltam a húzott feladatot is, ami a saroktolatás volt. Átmentem simán. Ma 4-ből 4-en átmentünk. Örülök, hogy a vizsg.bizt. átadta a döntést az oktatónak. Amúgy a legjobb oktatóm van a világon!!!

Tehát megvan a rutinvizsgám, pénteken első forgalmi vezetés. Sok sikert mindenkinek!

2008. máj. 26. 11:42
köszönöm!
3. 7004ca251b (válaszként erre: 2. - Funky_b)
2008. máj. 26. 11:22
Én már elég régen vizsgáztam,de egy a lényeg!Nagylevegő és amennyire csak tudsz légy nyugodt.Azért még soha nem bukott meg senki,mert kicsit lassabban szlalomozott,vagy mert kapkodás nélkül csinálta meg az Y megfordulást,de ha gyorsan túl akarsz esni rajta,elkezdessz kapkodni,és félre nyúlhatsz,vagy túl sok gázt adhatsz.Szóval nyugalom,türelem és nagylevegő:)sok sikert!
2008. máj. 26. 11:19
Ezek szerint, senkit sem érdekel a téma?:(
2008. máj. 26. 09:52
Ma 13:00-kor rutinvizsgázok, és szeretném, ha megosztanátok velem tapasztalataitokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook