Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ruhát varratni, készíttetni. Kinek mi a tapasztalata? fórum

Ruhát varratni, készíttetni. Kinek mi a tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


7. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Meruru)
2010. febr. 2. 05:36
Csak egy nadrágot,mert én sem vagyok szabványméret,túl vékony vagyok,de soha többet nem varratok.
6. Meruru (válaszként erre: 5. - Vica009)
2010. febr. 1. 22:31
Jó lenne, csak nincs, az a gond :) Árakról pedig hallvány lila gőzöm sincs. Próbálkoztam én is a varrással, de teljesen tehetségtelen vagyok.
2010. febr. 1. 13:54
Ha az az igényed az,hogy egyedi legyen, akkor varrasd meg a ruhádat egy jó varrónővel.Amúgy már sok ruhát olcsóbban lehet megkapni,mint maga a varrás!Sajnos a boltokba,csak a nemzetközi mérettáblázat szerint,árulják a ruhákat.Mindíg van alakítani való rajtuk,ha te nem a trendi mérettartományba tartozol.Jó egy varrónő ismerős,hidd el!Lehet ,h.enged is az árból.
4. Meruru (válaszként erre: 3. - F8db0709b8)
2010. febr. 1. 13:50
Te mit varrattál?
2010. febr. 1. 13:38
Ez változó,ki mit,mennyiért.Viszont előtte érdeklödj hogy dolgozik,mert én jártam ugy hogy szétment mikor felvettem a ruhát.
2010. febr. 1. 13:36
Nagyon ritkán találok az ízlésemnek megfelelő ruhát. Varrni nem tudom, de a neten nemigen találtam információt ruhakészítéssel kapcsolatban. Szokott valaki varratni? Nagyjából mit mennyiért?
2010. febr. 1. 13:35
Ruhát varratni, készíttetni. Kinek mi a tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook