Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ruhafesték farmerre? Mennyire válik be? fórum

Ruhafesték farmerre? Mennyire válik be? (beszélgetős fórum)


9. Lysiantus (válaszként erre: 8. - 45b4ec3330)
2013. szept. 2. 01:44
Én a mosógépben festettem, magas hőfokon, az öblítőbe ecetet kellett tenni. Rongyolódásig megőrizte a színét, ill. nagyon nem fakult.
2013. szept. 1. 18:07
mosás helyett festést értek, mert én nem mertem egyébként beletenni a mosógépbe
2013. szept. 1. 18:07

Én ma mostam egy kopott fekete farmert, festés után olyan lett mintha új lenne :)

Iberia-t használtam és úgy, ahogyan az utasításban van, csak én még ecettel öblítettem mert azt olvastam, hogy ez fixálja a színt.

Kíváncsi leszek mennyire tarós és hogy mennyire fog...

6. Lysiantus (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. máj. 18. 23:57
Régebben festettem farmerokat, olyan lett, mint az új. Az öblítőbe ecetet kellett tenni. Nem tudom, most milyen festéket lehet kapni. Néhány mosásig célszerű elkülöníteni a festett darabokat és eleinte a fehérneműt is befoghatja.
2013. máj. 18. 21:15
Én éppen ma festettem mosógépben egy fekete farmert, meg egy világos színű nadrágot fekete festékkel. Nagyon jó lett, a fekete nem lett teljes fekete, a farmer hatás megmaradt, szerintem anyagfüggő a dolog. Kicsit féltem hogy milyen lesz a mosógépem, de utána dom.fehérítővel elindítottam egy üres mosást, így teljesen tiszta lett a mosógép.
2013. máj. 18. 14:11
befogja
2013. máj. 17. 19:37
Én festettem már farmert feketére, mosógépben, a 95 fokos programmal, nagyon fekete lett, ránézésre elvesztette a farmerhatását, olyan lett mint egy sima, egységesen fekete nadrág. És utána csak fekete bugyival ajánlott hordani.
2013. máj. 17. 19:26
Na mintha én kérdeztem volna..nagyon örülnék ha valakinek lenne benne tapasztalata..
2013. máj. 17. 11:56
Van egy kikopott fekete farmerem, nem túl régi, nagyon szeretem, csak nem egy nagy minőség és hamar elvesztette a színét. Szeretném ruhafestékkel újra élénk feketévé tenni, mennyire válik be? Hogyan kell alkalmazni hogy jó legyen ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook