Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ruha teszi a nőt? fórum

Ruha teszi a nőt? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ruha teszi a nőt?

1 2 3
6. M. Monroe (válaszként erre: 5. - Gota)
2007. jún. 2. 11:07

Igen a NŐ örök gondja "mit vegyek fel"?

Valójában mindent amit az egyénisége, alkata, kora, pénztárcája, megengedhet. ( ó már végre vége a nagyvárosokban, hogy a nők idősb korban, csak sötét, vagy fekete színekben járnak)

Persze a fekete is lehet "vadító" ha a szabása, a kiegészítők és ahogy viseljük összhangban vannak.Az a bizonyos "kis fekete koktél ruha " minden nő ruhatárába kell, hogy legyen.

A jó megjelenéshez szükséges az ápoltság ( frizura, körmök- nem csak a műköröm lehet esztétikus-a parfüm amit használunk, stb.)

Ez akár sportos, akár nőies, fodros, bodros, vagy szabott- rakott, mindegy, csak az összhang és az egyéniség meglegyen.

Ne álljon rajtunk úgy a ruha, mint drága nagymamám mondaná, "nnna ez is úgy áll rajta, mint tehénen a szalmakalap":))))DDDD

5. gota
2007. jún. 2. 10:51

Hát, azért a cikk írója nekem egy kicsit furcsa... Én igenis hiszek abban, hogy nem normális az, ahol a nemi határok és jellegek elmosódnak. Én a férfias fériakat szeretem. Ha megnézzük, ma már a feminin féri a "divat". Visszakanyarodva az öltözködéshez: ha olyan a kisugárzásod, mindegy, mit veszel fel.

Persze fontos az öltözködés, az ember azért igyekezzen a lehetőségekhez mérten adni magára. De ha valaki sportosan is öltözködik, akkor is lehet igényes és csinos.

És igenis igyekezzen adni magára, nemcsak a nő, hanem a férfi is!

2007. jún. 2. 09:57

Akár egy feminista is írhatta volna a cikket:)))

Tudod az én nézetem szerint az arany középút a jó, de addig örülj, amíg megnéznek, megdícsérnek.A zaklatás persze más kategória.

Sztem ez a természetes, ha egy csini nőt megnéznek, ha udvariasak, sőt feltünően udvariasak vele.Elgondóltad milyen jó érzés, ha előre engednek az ajtón, ha kinyitják előtted az autó ajtaját és be, vagy kisegitenek?Ez igen is a tisztelet, a kivételezettség a személyiség megbecsülésének a jele.

Ezt tudni kell elfogadni és élvezettel kedves mollyal "jutalmazni"Erre megvannak a diszkrét határok amelyekben imádnivaló a lubickolása egy nőnek.

Akkor jön a "fekete leves" ha már túl vagy korban, formában, mindenen és a kutya se "füttyent utánad":)))

Isten mentsen minket nőket az amerikai "egyenlő elbánás" szabályaitól, mert ott még az is inzultusnak számít, ha egy ffi maga elé engedi a liftben a nőt, vagy megdicséri a frizuráját.

Na, nekem csak füttyögessenek, boldogabban cipelem haza a piacról a kosárkámat.

Megyek is vásárolni-:))

2007. máj. 28. 21:13

mindig akkor néznek meg elismerően amikor én úgy érzem, hogy egyáltalán nics jó napom...

amikor meg mindenem be van állítva, a kutya rám nem néz:))

2. PC
2007. máj. 28. 18:52
Hmmm...ez nem a kisugárzás?? amit én is tapasztaltam már, mindegy hogy mit veszel fel...akár zsákot is húzhatsz magadra, akkor is szexinek..és vonzónak tartanak...árulkodnak a szemeid, a járásod, a hendlejtésed ...stb...ha nőcis vagy...nincs mit tenni
1. Hoxa
2007. máj. 27. 15:29
Mindig azt gondoltam, hogy az öltözködési stílusom meghatározó lesz abban, hogyan fognak velem szemben viselkedni az emberek.

Ugrás a teljes írásra: Ruha teszi a nőt?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook