Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ruha teszi a nőt? fórum

Ruha teszi a nőt? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ruha teszi a nőt?

1 2 3
2010. nov. 25. 17:31

van egy 90kg nő kék-ruhában

van egy 58kg nő kék-ruhában


szóval ruha teszi a nőt


nem

2010. aug. 8. 00:23

Sajnos igen!!!!!


Első benyomáson semmi nem változtat.....)))))


És,ha ránézel valakire első amit látsz,második amit hallasz!(ez csak egy példa,én nem ruha alapján választok)


De nagyon fontos dolog,akárhogy is szépítenéma dolgot...))!

2010. aug. 4. 09:34
igen
2009. dec. 4. 12:25

Sziasztok,

Ez a cikk a legkisebb mertekben szol a ruhakrol – szerintem. Ugy latom, sokkal inkabb a ferfi – no kozti kulonbsegeket akarja taglalni. Van itt 1-2 erdekes gondolat, amihez hozza szeretnek szolni:


“Mintha egy bizonyos kort átlépve nyilvános értékelés alá esnék, és akárhogy öltözöm is, semmit sem számít, mert az, hogy nőnemű vagyok, mindig látszani fog rajtam.” – Ez nem termeszetesnek kellene legyen, hogy a nemunk latszodjon rajtunk? A vonasainkon, a viselkedesunkon, es persze a ruhazaton is? Azert kell a kulonbsegeknek latszodni, mert kulonbozoek vagyunk, egy ferfi legyen ferfi, a no legyen no – mind oltozkodesben, mint viselkedesben.



“…mivel a mi társadalmunkban egyszerűen adottak azok a viselkedésminták, amelyek szerint…” – hat persze, hogy adottak, mindig is adottak voltak es remelem lesznek is. Nem hiszem, hogy egy nonek ferfiasan kellene viselkednie, vagy forditva. Egy ferfi szimbolizaja az erot, a no szimbolizalja az otthont.



“…ki vannak jelölve a határok a két nem között, és milyen nehéz ezeket a határokat elmosni…” Nehez? Nem annyira nehez – sajnos. Egyre inkabb mosodnak el ezek a hatarok, a nagy igeny az egyenjogusagra, a csonka csaladok, a problemakat nem megfeleloen torteno kezeles stb miatt. Ez jo, tenyleg ez kell?



“…azt is remélem, hogy nem léteznek majd „természetesen férfias” és „természetesen nőies” tulajdonságok és viselkedés…” – Ez az a gondolat, amivel legkevesbe ertek egyett az irasban. Ugyanis ha nem leteznek majd termeszetesen noises es ferfias szokasok es tulajdonsagok, mi lesz majd itt? Egy no sztem mindig is maradjon NO, aki az otthon bekejet fenntartja, aki a csalad kozpontja, aki tamogatja a ferfit. A ferfi pedig maradjon eros, akire fel lehet nezni, aki szereti es tiszteli feleseget, gyermekeit, vedelmezi oket es mindent megtesz egy boldogabb jovo erdekeben.


Aztan lehet, hogy tul regimodi vagyok…

62. o.andi
2009. ápr. 20. 07:16
Minden esetben...szerintem
2009. febr. 26. 08:52
Általában
2009. febr. 26. 08:46
Nem kifejezetten, de ruha nélkül igen furcsán néznének ránk az utcán.
2009. febr. 26. 08:45
Az is
2009. febr. 26. 08:25
Az összkép.
57. Betty's (válaszként erre: 42. - Arafat)
2008. nov. 9. 07:58
Magát az embert nem a ruha teszi,hanem a kinézetét!!És szerintem ez nagyon fontos.Nem azt mondom,hogy bevásárolni estélyiben kell lemenni,de igenis legyek csinos és magammal elégedett,ha igy van a kisugárzásomon is látszik és én is jobban érzem magam.Igenis nagyon sokat számit,hogy hogy van valaki felöltözve szerintem!!
56. o.andi
2008. nov. 6. 17:43
egyértelmüen...
2008. nov. 6. 17:12
Úgy gondolom hogy igen!!! Véleményem szerint mindenkiből lehet igazi szép,sexis nőt "faragni" csk PÉNZ kell hozzá!! Lehet csontsoványból és duci nőből is gyönyörűt varázsolni!
2008. nov. 6. 17:08
Igen!!
2008. nov. 6. 17:02
Igen.Fontos,hogy egy nő igényes legyen.
2008. nov. 6. 16:21

Teljes mértékben!!!

Amikor egy csinos szoknyában és szexis blúzban megyek végig az utcán, jobban megnéznek, mintha nem.

51. eedy75
2008. okt. 15. 13:59
Sokat számit a kinézet szerintem igen!
50. winny
2008. okt. 1. 11:42

Igen.

Minden egyéb állítás messze áll a valóságtól.:))

2008. aug. 30. 20:14
Sokat jelent a ruha, igen - ha pénzed van, és tudod, milyen stílus előnyös számodra, vehetsz olyan ruhát. De nem elég rátalálni a stílusodra, tudni kell viselni is a megtalált darabot.
2008. aug. 29. 20:15
A ruha teszi az embert, nőt, férfit egyaránt. Ha tetszik, ha nem.
47. petka
2008. aug. 29. 19:43

Láttam már olyan nőket akik szép ruha nélkül szinte nullák voltak. Nagyon sokat dob egy nőn az elegáns, márkás, drága ruha és egyéb kiegészítők. Sajnos így van, akinek van pénze megfizetni a drága dolgokat, még az emberek is másképp néznek rájuk.

Én ezt egyébként kiegészítve a frizurával, sminkkel, optikai tuningnak hívom.

2008. aug. 29. 19:39
Nem, nem a ruha teszi, de sokat alakít rajta ;)
2008. aug. 29. 19:35
Fontos az igényes megjelenés, az ápoltság, a tisztaság, de igazából, ha a ruha nem márkás vagy a legdrágább, attól még lehet vki csinos! Az a lényeg, hogy mindenki a korának, alkatának megfelelően öltözzön fel!
2008. aug. 22. 12:51
Naná! Ha valaki nem érzi jól magát a ruhájában, akkor nincs önbizalma, és akkor már nincs is olyan kisugárzása.Akinek az a véleménye, hogy nem a ruha teszi a Nőt, az gondoljon csak arra, hogy mi a véleménye akkor, amikor meglát egy kövér nőt talpig szűk cuccokba, vagy csak épp a fenekét takaró szoknyában.Magában szinte mindenki elítéli, hogy miért nem tud normálisan felöltözni. Nekem is ez a véleményem. Mert lehet valaki duci, ha jól tud öltözni, akkor igenis szép, és csinos.
2008. aug. 5. 21:13
Abban jelenj meg, amiben jól érzed magad.
42. arafat
2008. júl. 30. 13:32
Megy a ruhat az erdőbe találkozik farkassal:te ki vagy? kérdi a ruhat. Én vagyok a farkas,erre a ruhat bakapja.Megy tovább a ruhat,találkozik a medvével hát te ki vagy?Én vagyok a medve,erre a ruhat bekapja.Megy tovább a ruhat találkozik az emberrel,hát te ki vagy?ÉN vagyok az ember és megeszi a ruhatot. Mi ebből a tanulság? NEM A RUHAT ESZI AZ EMBERT!
2008. júl. 22. 12:55
Szerintem nem a ruha teszi az embert, de fontos, hogy alkalomhoz illően öltözzünk, hogy a személyiségünk megjelenjen az adott helyen és időben.
2008. júl. 16. 08:19
NEM A RUHA TESZI AZ EMBERT HA NEM A MODORA.BÁRMIT FELVESZEL JÓL ÁLL LEHET DE A MODOROD A LEGFONTOSABB.
2008. ápr. 23. 08:27
Kösi a tanács.
38. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 37. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 22. 19:45
Kuldd el az asszonyt bananszoknyaban bevasarolni, aztan megtudod mennyire szamit :D
2008. ápr. 22. 13:38
Nem hiszem, hogy a ruha olyan sokat számít.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook