Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rúd/botmixer kése éles vagy él nélküli legyen? fórum

Rúd/botmixer kése éles vagy él nélküli legyen? (tudásbázis kérdés)


9. emagdi (válaszként erre: 8. - Mucucica)
2015. júl. 14. 10:52

tényleg? csak mert a leírásban (amit belinkeltél) borotvaéles acél pengékről ír.

szerintem az akkor egy hibás darab lehetett.

de olyan nincs, hogy egy késnél nem számít, hogy éles-e, főleg, ha keményebb dolgokat is szeretnél aprítani :)

8. Mucucica (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2015. júl. 14. 10:31
tegnap tapiztam meg a boltban az acél fejet , teljesen életlen volt
7. emagdi (válaszként erre: 6. - Mucucica)
2015. júl. 14. 10:04

figyi, ennél az acél fejben élesek a kések :) az való az aprításra, keményebb dolgokhoz (meg szerintem kb általában mindenhez).

csak van mellette az a műanyag krumplipüré készítő cucc, az tényleg arra lehet jó, hogy ha főtt zöldségeket akarsz pürésíteni (pl bébiétel készítéshez stb), és akkor nem kell a mosogatásnál az éles késekre figyelned. de kb ennyi előnye lehet. meg persze, hogy egy kis marketingszöveggel így talán jobban eladják az egész botmixert :))


nekem amúgy braun botmixerem van, nagyon jó, nagyon strapabíró.

(ezt a russel hobbs márkát viszont elég sokan szidják, más termékekkel kapcsolatban... szóval nem tudom...)

2015. júl. 14. 09:05
5. Mucucica (válaszként erre: 3. - Hmv.)
2015. júl. 14. 09:04
a krumlipüréhez van egy külön fej, nem is az aggaszt hanem a mezei botmixer feje
2015. júl. 14. 08:53

Talán akkor fontos az éles, ha nyers alapanyagot

is akarsz pürésíteni.

3. Hmv. (válaszként erre: 1. - Mucucica)
2015. júl. 14. 08:51

Ahhoz, hogy a főtt krumpli pürésítse, nem szükséges az él, sem egy ital összekutyulásához.

De ha valamit aprítani akarsz vele, ahhoz jobb, ha éle is van - szerintem.


Tehát több funkciós az éllel rendelkező botmixer /megjegyzem, még nem láttam él nélkülit, de az valóban olyan lehet csak, mint egy bot:)/

2015. júl. 14. 08:38
éles
2015. júl. 14. 08:27
Találtam egy nagyon szimpi botmixert: AURA BOTMIXER ÉS BURGONYAPÜRÉSÍTŐ (russel hobbs) de nagy meglepetésemre a késnek nem volt éle. Az eladó szerint nem is kell hogy legyen mert a teljesítmény a fontosabb, a nagy erő visszi szét a cuccost, nem a kések éle ???? Hát most elmélkedem! Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Ötlete? Mennyire fontos, hogy élesek legyenek a turmix kései?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook