Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka otthoni edzéskártyák fórum

Rubint Réka otthoni edzéskártyák (beszélgetős fórum)


1 2
17. xxLady (válaszként erre: 15. - 278c85ecf4)
2007. máj. 6. 12:40

Istenem, ez a kicsinyesség a fitneszgurunk és fitneszkirálynőnk részéről....

Figyelmen kívül hagyják a tényt, miszerint mozgásszegény és túlsúlyos társadalmunk elegendő utánpótlással bír:)))) - ergo: kövér emberekből nincs hiány, egyikük se marad megélhetés nélkül:))

2007. máj. 6. 12:40

2007-04-26 Blikk


Budapest - ”Csalódtam Szandrában, mert azt hittem, sportszerű!” - mondta lapunknak Schobert Norbi (36), amikor megtudta, hogy a Béres Alexandra (30) nevével fémjelzett Súly-kontroll Kft. feljelentést tett a Gazdasági és Versenyhivatalnál az Update1 ”csodaliszttel” kapcsolatban. A fitneszguru úgy véli, ebből is látszik, hogy az új, konkurens, milliárdokkal támogatott életmódprogram inkább üzleti jellegű vállalkozás, mint valós elhivatottság.


Több bejelentés is érkezett a hivatalunkhoz a Norbi UpDate Zrt., valamint a cég termékeivel kapcsolatban” - erősítette meg a Blikknek a Gazdasági és Versenyhivatal szóvivője, Mihálovits András. Bár arról nem nyilatkozhatott, kik a ”feljelentők”, de nem cáfolta, hogy egy konkurens cég volt az. Egy neve elhallgatását kérő ügyvéd is ezt állítja. ”A csodaliszttel kapcsolatban a Súly-kontroll Kft. tett panaszt, láttam a beadványt” - mondta a jogász.


A panaszban állítólag azt kérdőjelezik meg, lehet-e csoda egy liszt. A választ a hivatal adja majd meg a vizsgálat lezárását követően. A készítmény kizárólagos jogtulajdonosa, Schobert Norbi azonban már most választ adott.


- Míg más lisztnek a kilencven százaléka szénhidrát, ennek csupán tíz százaléka, ezért sem hízlal - mondta.


- Mivel ehhez hasonló készítmény nincs a világon, az ebből készült zsemlék, pizzatészták, tortillák, sütemények az alapjai az UpDate módszer sikerének. A termék uniós engedélyekkel rendelkezik, bevizsgált és már négy éve bizonyít - tette hozzá.


Norbit igazán az bosszantja, hogy az ilyen feljelentésekkel próbálják meg lekötni minden erejét, amelyet a fejlesztésekbe is fektethetne.


- Én még rendőrként sem jelentettem fel senkit, és azóta se, egyetlen hivatalnál sem - mondta.


- Nekem ez nem üzleti vállalkozásnak indult, embereket akartam lefogyasztani. Örülök, mert most akadt egy olyan konkurens módszer, amely súlyos milliókat vonz, hogy valami hasonlóval rukkoljon ki, csak azt nem értem, miért engem támadnak, jelentenek fel, ahelyett, hogy az ő programjukat kidolgozzák.


Béres Alexandra örömmel nyilatkozik, ha a programjáról kérdezzük, de most nem tűnt lelkesnek.


- Soha nem tettünk feljelentést senki ellen. Sem én, sem a kft. - mondta lapunknak. - Mélységesen felháborít ez az állítás, hazugság!



Azóta persze kiderült, hogy nem igaz a dolog...

15. 278c85ecf4 (válaszként erre: 14. - XxLady)
2007. máj. 6. 12:37

Hát, már mikor tudni lehetett, hogy Alexandra megjelenteti a könyvét, a Norbi próbálta "lehúzni"! Kitalálta, hogy valaki le akarja taszítani a páyláról, és az a valaki most elő fog állni egy életmód rendszerrel, stb. Szóval még a megjelenése előtt próbálta aláásni a dolgot!


Most, hogy Alexandra könyve a vásárlási lista élén áll, mindenki ezzel foglalkozik, megint ki kellett találni valamit, hogy rá is figyeljenek! Azzal állt elő, hogy Alexandráék feljelentették a cégét, mert be akarják feketíteni! Aztán persze kiderült, hogy ez nem igaz...

14. xxLady (válaszként erre: 13. - 278c85ecf4)
2007. máj. 6. 12:33
Igen. Norbi kontra Alexandra.
13. 278c85ecf4 (válaszként erre: 12. - XxLady)
2007. máj. 6. 12:30
Melyik? Az Alexandrás?
12. xxLady (válaszként erre: 9. - 278c85ecf4)
2007. máj. 6. 12:28
Én nem nézek telebutítót, lemaradtam erről:)) Szóval mi volt ez a botrány? Néhány szóban világosítsatok fel lécci! :)
11. xxLady (válaszként erre: 8. - 4912cc9864)
2007. máj. 6. 12:28

Azért fogysz a Norbi módszerével, mert az alapjait követed: no cukor, és a szénhidrátokat is megválogatod. Magyarán szólva én kipróbáltam kísérlet kedvéért: egy hónapig csináltam az update-ot - fogytam három kilót.

Utána szünet: és a következő próbában nem update-oztam, hanem csak lemondtam a kenyér és tésztafélékről, plussz a cukorról (ez utóbbit más okból is hanyagolom).

Fogytam négy kilót.


Ennyi.


Na az update magazin az egy ingyenes kis füzetújság, tudod, olyan mint az Est újságok. Szóval ahol olyat látsz, mellette találsz upmagazint is!!!! Havonta jelenik meg, és találsz róla biztos valami infót a www.norbi.hu oldalon!

2007. máj. 6. 12:27

Viszont a norbi tabijait is lehuzták, nekem mégis segít...

Úgyanúgy majd az alexandra módszerében is találnak elöbb utobb valamit.

9. 278c85ecf4 (válaszként erre: 7. - XxLady)
2007. máj. 6. 12:27
Azért mondom, hogy a módszerét én is elismerem, de a viselkedésüket nem! Bár a Réka legalább nem gyanúsítgat másokat, és el tudja viselni a vereséget! A Norbi pedig nem(lásd Sztárok a jégen, Alexandra...).
2007. máj. 6. 12:24

Én szeretem a Réka dvdit, s szerintem 100* jobb ember mint a férje, viszont én a férje módszerével fogyok, az ő kaziaira:)))

no most akkor mi is van?



A maximában találtam én is


mi az a update magazin?

hol lehet kapni?

7. xxLady (válaszként erre: 6. - 278c85ecf4)
2007. máj. 6. 12:23

Engem hidegen hagy Rékuci, ellenszenves az egész család amiatt, ahogy viselkednek.. A kövér emberek szörnyeteged, undorítóak - mégis belőlünk építik fel az életüket, keresik magukat milliomosra.

Mondjuk a Rékát azért becsülöm legalább, mert ő azt csinálja amihez ért: fitnessz, sport. Norbi meg az update-tel hülyíti az embereket. Norbi rúd, Norbi salátaöntet stb... közröhej, külföldön megállapították hogy az egészséges életmód alapjain kívül semmi szabályszerűség és tudományosság nincs a rendszerében (mármint hogy órákhoz köti a kaják fogaszthatóságát).


Viszont ami tény: a ducitréningje nagyon jó, amíg tudtam hol csinálni, oltári jól éreztem magam a bőrömben! És hatásos nagyon!

6. 278c85ecf4 (válaszként erre: 5. - XxLady)
2007. máj. 6. 12:20
Érdekes! De én inkább maradok a dvd-knél:)
2007. máj. 6. 12:18

Nekem van ilyen edzés kártyám, egyszer a Maximában kaptunk pár darabot, plussz az Update magazinban is van vádli erősítés címszó alatt ilyen kártya.


Csak annyit tudok az edzéskártya csomagról, hogy az Alexandra könyvkereskedésekben lesznek majd kaphatóak.


" A kártya:


Egyedülálló edzésprogramot tartalmazó DVD-nagyságú kártyák, amik akár egy retikülben is elférnek. Egy csomagban ötven-ötven kártya lesz, ötven otthoni mozgásra és ötven edzőtermi edzésre vonatkozó instrukciókkal. A kártya egyik oldalán egy fotó található a mozdulatokról - a kezdeti és befejező helyzet ábrázolásával -, a másik oldalán pedig a gyakorlat pontos leírását találhatjuk, megjelölve az ismétlések számával kezdők és haladók részére, valamint, ha szükséges hozzá súlyzó, megadva az ajánlott tömeget, szintén kezdők és haladók részére egyaránt.

Körülbelül egy, maximum másfél órás edzést tartalmaz egy kártyacsomag, valamelyik edzésterv 20 perces kardió mozgással kombinálva. A kártyákon komplett edzéstervek vannak (többek között Réka saját edzésterveivel), így személyre szabottak valamilyen szinten, mindenki úgy érezheti, mintha Réka a saját személyi edzője lenne...

Mikor és hol lehet kapni?

Előreláthatólag májustól a könyvesboltokban. Hivatalos nagykereskedés a Pécsi Direkt Kft."

4. 278c85ecf4 (válaszként erre: 3. - Erikpipi)
2007. máj. 6. 12:18

Persze, mert nem tudja elviselni a Norbi, hogy nem egyedül van a pályán...

Elismerem a sikereit, a módszerét, de a viselkedése...

2007. máj. 6. 12:16
Épp tegnap veszett össze, Norbi meg Alexandra, ki fejjen többet a fogynivágyóktól:((
2. 278c85ecf4 (válaszként erre: 1. - 4912cc9864)
2007. máj. 6. 12:07
Az miaz??:O
2007. máj. 6. 11:14

Szeretném megvenni Réka edzéskártyáit...

Valakinek ha megvan esetleg, megírnáő, hogy milyen? Mennyibe került, s hol vette...

Nameg hogy mennyire érzi hatásosnak?

S edzésterveket is cserélgethetnénk:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook