Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka és Rella 40 perces bikini tornájáról mi a véleményetek? fórum

Rubint Réka és Rella 40 perces bikini tornájáról mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


1 2
19. Channa* (válaszként erre: 16. - Cucicsillag)
2017. máj. 25. 05:50

Én meg azt nézem, hogy hogy néz ki. Ha egy trampli, akkor nem lehet jó, mert ugye elvileg olyasmi akarok lenni, mint ő.

engem sem érdekel, hogy végzett e sulit vagy sem, ez pont olyan, mint az úszómester, akinek kell érettségi, szerintem meg egy úszómester tudjon úszni, és baromira nem érdekel az érettségije.


Egyébként, a legtöbb ilyen követ el hibát, és ki tudja, hogy hiba e? Mert ugye valamikor ez helyesnek bizonyult, most meg nem, majd x idő után úgy is azt mondják, hogy még is az a jó....

18. bc681dac13 (válaszként erre: 12. - Gribedli***)
2017. máj. 25. 04:08
Na, igen, Cindy Crawrord meg Bíró Ica kazettái sem azért jöttek ki, mert évfolyam elsők voltak testnevelés szakon :D
17. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - Cucicsillag)
2017. máj. 24. 23:27

Egyszval, letojolom, mit vegzett, ha utana lecarja a vegzettseget es a nepet,aki koveti.

Nem mellesleg, nem egy ismerosom volt, akinek az agya 2x olyan gyorsan vagott es tobbre vitte,mint egy 3 diplomas-

Miert ez a merce?

Ma mar nem azt eri,mint 20 eve, ha nincs mogotte AZ

2017. máj. 24. 23:24

Nos, nekem torna fronton az szamit, hgy melyik edzo, mennyire elkotelezett es mit erzek a gyakorlatai utan.

Sok dolog adodik ossze, mire bologatok egy edzore.

Rekanak is tuti vannak hibai, de motivalo es en pl.imadom, amikor visit "kemenyek vunk,mint a vas". Szemben Beres A.-val, aki egyetlen megkeresesre sem reagal, ill.a managere, nalam akarmit kiadhat, elerte a minuszt es minden dvdmtol igyexem megszabadulni-akit erdekel, szivesen kuldom postakoltsegert cserebe! Komolyan.

Pentek Eniko szinten ari, de O sem az. A kontakt ember...

Nalam fontos egy edzonel, hgy napi/heti valtasban legyunk es legyen reakcio.

15. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Lakatandr)
2017. máj. 24. 23:18
Nekem is megvan, de meg nem probaltam. Ha hasonlit a Rka tornakra, tuti jo lesz :)
14. gribedli*** (válaszként erre: 10. - 31bc25d879)
2017. máj. 24. 19:26
Én úgy tudom, hogy elvégezte
13. gribedli*** (válaszként erre: 9. - 31bc25d879)
2017. máj. 24. 19:26
Én pont fordítva vagyok, a férjét nagyon rühellem, anyagias és szerintem nagyon kihasználja Rékát, mert úgy tűnik, hogy R húzza jobban a szekeret. De ilyen a kapcsolatfüggőség. Meg nem szólhatunk bele, hogy ki kivel él. Gyakorlatilag ha valaki elfingja magát reggel, már az is Rubint Réka bűne kábé...
12. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Mazsinka)
2017. máj. 24. 19:22

De ezt ő mondta, hogy nem végezte el?


Az edzését nem ő állította össze annó, hanem pénzért, másik edző, szóval ebben, hogy ő az arcát, vagy imázsát adta egy dologhoz, marketing szempontjából semmi olyat nem látok, ami tilos lenne. De ha nem is ő állította össze, akkor pláne nem az ő sara, hanem azé, aki összeállította nekik. Mert neki is volt és van edzője, csak max az illető nem eladható típus.


Nekem is nyolc, hogy ki mit csinál. Csak azt írtam, hogy azokat a gyaksikat, amiket ő mai szemmel hibásan csinál, a konkurensei is pont úgy, hibásan csinálják, mert akkoriban így tanították. Ma meg tudjuk, hogy másképp kell.

11. Channa* (válaszként erre: 10. - 31bc25d879)
2017. máj. 24. 19:10
Miért lenne ciki? Tóth Gabinak még érettségije sincs. Ezek végzettség nélkül is megélnek, a nem celebeknek meg még a takarításhoz is kell suli....
10. 31bc25d879 (válaszként erre: 8. - Simple)
2017. máj. 24. 18:14

De miért nem végezte el?

Megkockáztatom ez az ő esetében ciki.

Ha valakinek, neki lett volna ideje, energiája, motivációja, stb rá.

Ez olyan....legyen már benne ennyi kitartás, akarat hajlandóság és ambíció.

Olyan...félkész, kivagyi, nesze semmi fogd meg jól nekem ez a nő, főleg így, hogy tudom.

2017. máj. 24. 18:08

Nekem személy szerint Rubint Réka nem szimpatikus. Akkor már inkább a Norbi.


Egyébként meg bármilyen torna jobb a semminél.

8. simple (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2017. máj. 24. 18:04
Nem végezte el az egyetemet, és szerintem egy sarlatán..
7. Mazsinka (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2017. máj. 24. 18:00
A Bárczira járt gyógypedagógiára, de tudtommal még azt sem fejezte be. Járni valahová és befejezni valamit, az nem ugyanaz. Ha megnézel egy Alakreform órát, akkor csupa fejetlenség, kapkodás, térdgyilkos ugrabugra mindenféle koncepció nélkül, amit a hívei követni sem tudnak. Mint egy kokós egér, úgy ugrál fel-le. Na, de mindegy is, nekem 8, ki mit csinál.
6. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Mazsinka)
2017. máj. 24. 15:48
De van neki, tesi egyetemet végzett. Az igaz, hogy pontatlan meg sokszor helytelenül végzi, de ez abból is adódik,hogy 20 éve még mindenhol úgy tanították. Ez nem vonatkozik az összes hibájára, hanem vannak gyaksik, amiket nemcsak ő csinál helytelenül mai szemmel nézve, hanem az összes olyan edző, akik akkor tanulták (köztük Réka konkurensei is, tök ugyanazt csinálják), és azóta nem változtattak, miután kiderült, hogy így és így kíméletesebb az izületeknek, ők továbbra is a régi végrehajtással nyomják.
2017. máj. 24. 15:25
Rubint Rékának tudtommal nincs semmiféle edzői/fitness-akármilyen végzettsége, a tornái mindig ugyanolyan koreográfia szerint mennek, ebből 20 éve csinál pénzt kb. Nemcsak azt érzed, hogy kuszaság, hanem az is, átgondolatlan, s sokszor pontatlan, helytelen gyakorlatok. Péntek Enikőt próbáld, Béres Alexandrát vagy a Lifetiltes gyakorlatokat.
2017. máj. 24. 14:42
Én már 2x végigcsináltam. Szerintem annyi energiát nem fektettek bele a "minőségbe", mint a többi DVD-nél, de egynek elmegy. A hatása viszont ugyanúgy érezhető :)
2017. máj. 23. 22:34
este kiprobáltam és szuper jó :) kicsit összevisszaságnak tünik az egész de biztos hatásos mert megéreztem:)
2017. máj. 23. 15:57
Ha csinálod, akkor biztos szuper, ahogy az összes tornája/torna.
2017. máj. 23. 14:55
Ma vettem meg a Cosmot és ahhoz járt egy ilyen dvd. Ki próbálta már vki?:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook