Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rubint Réka és Norbi a szigeten.... fórum

Rubint Réka és Norbi a szigeten.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
27. 0c97fbb607 (válaszként erre: 25. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 18. 14:43
Nyugodt vagyok,még soha semmin nem húztam fel magam itt a hoxán,ha megtenném,akkor másnap már nem lennék itt ...valszeg:)))))
26. d606bc0fd7 (válaszként erre: 23. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 18. 14:42
Igen, ez már valóban az ő butaságuk...
25. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 24. - 0c97fbb607)
2007. aug. 18. 14:41
Ne huzd fel magad ezen ennyire, a vilagon semmi hatasa nincs se a Te eletedre, se masokera ennek a felvetelnek.
24. 0c97fbb607 (válaszként erre: 21. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 18. 14:36

Erről beszélek én is.Semmi keresni valójuk nem volt ott.Én sem megyek le a falusi kocsmába,ha egy kávét innék.Nem megyek discóba,ha az alternatív zenét szeretem.

Nem megyek olyan vendéglőbe ahol hús a fő menü,ha vega vagyok.....

De nem fikázom a vendéglőt,mert nincs spárga roston kapros szósszal,nem bántom a bácsit aki ott áll a pultnál a kisfröccsével és nem szólom le a discóimádókat ,csak azért mert nem az én kedvenceimet szeretik.

Voltam a szigeten egyszer.Amikor a David Bowie eljött.Szájtátva néztem a sokaságot,a külömböző embereket,a punkokat,hogy milyen kreatívan meg tudják csinálni magukat,de eszembe sem jutott azt nézni,hogy a sátorállítástól esetleg földes a körmük.Jól éreztem magam,mert jól akartam érezni magam.Doboltam is ,mint az állat:DDDD(aki járt a szigeten tudja miről beszélek)

Nem akarom védeni a "szigetlakókat",akik bemennek láncokkal,meg lila hajjal,sziget után pedig lemossák és öltönybe ,nyakkendőbe,mennek a bankjukba dolgozni.......de igen,mégis!Nem állatokról beszélünk ,hanem emberekről,akik egy hétig kitombolják magukat.

Nem tudom hány ezer ember volt a szigeten,minden összezördülés nélkül,lehet hogy ijesztőek,de mindenki aki ott van,jobban fémjelzi a világbékét,a békés egymásmellett élést,a közösségérzést,a másik elfogadását,mint ezernyi reklám,vagy híresség fogja valaha is.

23. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 22. - D606bc0fd7)
2007. aug. 18. 14:32

Na igen, a felvetelnek kellett legyen egy olyan hangulata, hogy ennyire megnyiltak. Nem biztos, hogy ok is tisztaban voltak azzal, hogy ezt igy ahogy lathattuk, fogjak nyilvanossagra hozni, osszevagni, kerdest pedig sehol sem hallhattunk.

Mellesleg szerintem a legtobb szuloben megfogalmazodnak ezek a gondolatok. Ki almodik arrol, hogy a gyerek majd egy ilyen igenytelen alakkal allitson egyszer haza, mint amilyeneket latni lehetett a felvetelen.

DE talan okosabb lett volna, ha mindezt finomabban talaljak, azok kedveert, akik viszont "egyszerubbek".

22. d606bc0fd7 (válaszként erre: 21. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 18. 14:24

Viszont azt nem tudhatjuk, hogy milyen kérdéseket tettek fel nekik és valóban egy összevágott anyagról van szó.

Nekik ez a véleményük, és valójában ilyen a pesti mentalitás (tisztelet a kivételnek). Telr vannak előitéletekkel.

21. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 19. - 0c97fbb607)
2007. aug. 18. 14:18

Abban egyet ertek, hogy a szigetrol tudni lehet, hogy nagyjabol milyen, es ha valaki tudja, hogy nem kepes toleralni ezeket az embereket, az ne menjen oda. En sem jarok emiatt peldaul bizonyos koncertekre, mert irtozom a vadidegen emberek dorgolozesetol, duhongesetol. Nem megyek oda azert, hogy ott fujjogjak, helyette olyan emberek koze jarunk, akiktol tudjuk, hogy azt varhatjuk, amit magunktol, igy nincs szajhuzigalas.

Valoban ezeket a kritikakat maguk kozott illett volna megbeszelni, nem a kamerak elott. Viszont megertem a velemenyuket, nyilvan ezert nem talaltam sok kivetnivalot a felvetelben.

Alpari, hmm, van amire csak alpari szavakat talal az ember, igaz tudni kell, hol es kinek lehet elmondani ezeket.

2007. aug. 18. 14:17

Megtaláltam a videót és megnéztem én is.


Teljesen egyetértek Anteával...

2007. aug. 18. 13:53

Én i8s megnéztem!Az állam a földig esett....pedig nem sok mindenen tudok meglepődni.

Szerintem minősíthetetlenül primitív ,sznobista,alpári ,.....nem is tudom még mit mondjak....stílusuk engem személyszerint feldühített.

Nem az operabálon mutogatta réka a tangáját 2 millióért,meg a seggét,hanem egy laza,szigeti bulin vett részt ,amit észre sem vett..

Amit láttam az a zéró tolerancia körébe tartozik,akár meg van vágva akár nincs.

Ez gusztustalan.

Tudod Antea,meghúzhatja valaki az igényszintjét,de úgy tűnik ők nem ezt tették.Pontosan tudni lehet ,hogy miről szól a sziget.Egy fesztivál,ahol mindenki elengedi magát,táncol,üvölthet a koncerteken,kieresztheti a gőzt.Befestheti a haját akár [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}]re is ,senki nem fogja leszólni érte.(csak ők)

Mégis odamentek,vajon miért?Talán nem eleget foglalkozik velük a média,megcsappant a házikassza,vagy kell egy kis balhé a bulvársajtónak......???????

Megvolt róluk a véleményem.Mégpedig az,hogy nem bírtam eddig sem őket,sem az életmód programjuk nem érintett meg(olvastam a könyvét),de senki ne merjen szidni egy olyan házaspárt,akik lassan milliós nagyságrendű kövér embert állított fel a fotelból.Mert ez igenis teljesítmény,és jó dolog.

DE....most jön a de!:)Ezek után már lehet szidni őket,mint embert.Mert most mutatkoztak meg emberként,gondolkodásmódban,személyiségben igazán.

Nem irigylem ,sőt ,sajnálom őket,hogy ennyire merevek és az igazi önfeledt öröm,élet,buli,tánc,barátokkal való együttét örömének ,a szeretet érzésének szikrája sincs meg bennük.

18. d606bc0fd7 (válaszként erre: 17. - D606bc0fd7)
2007. aug. 18. 13:38

[link]


Ezzel a cikkel és R.Réka szavaival, viszont teljesen egyetértek.

2007. aug. 18. 13:31
Én nem találom a videót :(
2007. aug. 18. 13:20

Sziasztok! Én is megnéztem:))) Hát olyan amilyen, nincs jogom, meg nem is szeretnék senkit mínősíteni, hiszem mindannyian "csak" emberek vagyunk:)))

DE én sem engedném el a gyerköceimet a szigetre, az biztos:))))

2007. aug. 18. 13:01

Errol az anyagrol a hulye is latja, hogy osszevagtak. Egy vagott anyagbol pedig azt lehet kihozni, amit csak akarnak.

Mellesleg egyet ertek Norbival es Rekaval. Ez ugy latszik ciki manapsag, de kit erdekel, mindenki meghuzhatja a sajat igenyszintjet mind a kornyezetet, mind a szorakozasait illetoen.

Basszus mennyi irigy ember szorult ebbe a zsebkendonyi orszagba! Ilyenkor szegyenlem, hogy magyar vagyok.

14. daroki (válaszként erre: 7. - Cskata)
2007. aug. 18. 12:31

4éves lesz a lányuk októberben.Nem azért tudom ezt,mert Réka-Norbi fan vagyok,csak én két hónappal később szültem és ez bennem maradt.

A mokkában láttam vele a beszélgetést,én a helyébe mindenképpen járnék beszédtanárhoz,folyamatosan ismételgette önmagát,egy értelmesnek tűnő mondatot nem hallottam a szájából,szóval sport terén lehet,hogy ott van a csaj,de ő is jobban teszi,ha nem szólal meg,nem nyilatkozik:)

2007. aug. 18. 12:17

Szerintem teljesen igazuk volt. Undorító képeket láttam az indexen, meg máshol, két pasi mesztelenül elégítette ki egymást pl.

Miért kell erkölcstelenné tenni, egy jó rendezvényt? Rubint meg egy kis beképzelt p......

12. 867f9adc74 (válaszként erre: 7. - Cskata)
2007. aug. 18. 11:34
Jaj!! Nem akarom én védeni!!! Gusztustalanok voltak mind a ketten, és teljesen kiábrándultam belőlük!!!!!
2007. aug. 18. 10:41
Az,hogy körömcipőben ment a szigetre tényleg butaság volt a részéről.DE,a gyerekemet én sem engedném ki egyedül.Az,hogy megbotránkoztak néhány emberkén abban szerintem nincs semmi kivetnivaló.Valószínüleg én is meglepődnék ott néhány emberen,mint sokan mások.Nekem nincs bajom a szigettel,ezt ők sem mondták,de azért én nem lennék arra képes,hogy egy hétig a hányás és húgszagban,részeg emberek között legyek.Egy-egy koncertre elmennék,de ott nem tudnék sátorozni.Ez nem az én világom.
2007. aug. 18. 10:30
még amugy én sem voltam soha a szigeten és nem is érdekel igazán de sokan egész évben ezt várják és készülnek rá...a körülmények egy hétre igencsak nomádok ezért nem csoda a koszos láb..stb.megnézném meddig volt tiszta az ő lábuk is a papucsba...
9. 29f8245603 (válaszként erre: 8. - Cskata)
2007. aug. 18. 10:28

nem sértésnek szántam senkinek sem ha nem budapesti mivel én sem vagyok az hanem csak probáltam kifejezni(lehet rosszul)hogy mennyire izléstelen ha valaki magassarkuba indul ilyen helyre,nevetséges!!

amugy annyira jo anyának artja magát akkor miért fél attol hogy a lánya igy fogja elvesziteni a szüzességét?!

ha odafigyel a gyerekeire akkor nem is kellene ilyenen gondolkozniuk hanem csak egyszerüen annyival lezárhatta volna hogy a lányomnak lessz annyi esze és izlése hogy nem innen választ párt...

8. cskata (válaszként erre: 3. - 29f8245603)
2007. aug. 18. 10:03

azért Jászberény az város..:))

(tudtommal onnan került Bp-re)

Egyébként egy ilyen kaliberű rendezvényre egy falusi ember sem megy tűsarkúban..

7. cskata (válaszként erre: 5. - 867f9adc74)
2007. aug. 18. 10:00

háát, nemtom..:) persze, az ember káromkodik ha valami baja van, vagy valami nem jön össze.. DE nem kamera és ország-világ előtt..

Mindettől eltekintve nekem ez az ujjazós szöveg akkor is "kissé" erős volt.. hány éves a kislányuk..? Kb 6 lehet..? Eszembe nem jutna ilyen szemmel nézegetni a kb. 20 éves pasikat, hogy majd a lányomat egy ilyen..blablabla.. Hol van még az ő lányuk ehhez..??? Jó esetben idén kezdi az elsőt az ált. iskolában..:)

És valóban - az ő földöntúli boldogságukba, szeretetközpontú gondolkodásukba és egészséges életmódjukba ez a fajta megnyilatkozás iszonyatosan nem illik bele! Ezért nem kellene szerepet játszani - mert nagyot lehet hasalni, ha kiderül, hogy nem is vagyunk olyan szuper-emberek, mint azt mutatjuk..:)

De - mint mondtam - nekem az tetszett a legjobban, hogy ők halálosan meg voltak elégedve önmagukkal és észre sem vették, hogy cikiiii! - szóval buták (és most finoman fogalmaztam..:)))

6. cskata (válaszként erre: 4. - Gerna)
2007. aug. 18. 09:54
:)))))))))))
2007. aug. 18. 09:53

Sziasztok!!

Nekem eddig Réka úgymond a példaképem volt. Most csalódtam benne, nem is kicsit.

Viszont ha jobban belegondolunk, akkor rájövünk, hogy nincs olyan ember, aki ne használna trágár szavakat a hétköznapi életben!!

Ti nem szoktatok? Dehogynem!

Csak ők létrehoztak egy "imázst", és ez a dolog abba nagyon nem fér bele!!! Ezzel bebizonyították, h bizony ők sem különbek a többi embertől egy fikarcnyival sem! Sőt.

4. gerna (válaszként erre: 1. - 29f8245603)
2007. aug. 18. 09:50
Úgy járkáltak és nézelődtek, mintha az Állatkertben lettek volna. Nagy arc, nagy pofa, ráadásul égtek, mint a zsír.
2007. aug. 18. 09:45
hát nem volt semmi az biztos...idáig azt gondoltam hogy rengeteg intelligencias és tudás kell ahhoz hogy létrehozzanak egy ekkora birodalmat de most csalodtam egy kicsit hogy ilyen véleménnyel vannak mondjuk a pierchinges emberről.nincs bajom a rékával de látszik hogy nem városi lány volt mivel egy tiz centis magassarku papucsba szerintem senki nem indult kirándulni,szigetre meg főleg nem.az oké hogy nőnek akar látszani de egy lapos papucsban is lehet vonzo egy nő.
2007. aug. 18. 09:27

erre gondolsz?

[link]


valójában hasonlót szellemiséget vártam mindkettőjüktől..:D Rékát eddig sem bírtam a folyamatos nyávogása miatt - most már "legalább" az is bebizonyosodott, hogy egy kényeskedő, affektáló, sznob.. Norbi hozta a megszokott színvonalat..:)

Szerintem irtóra leégették magukat ezzel az egésszel.. (vagy mások akarták, hogy leégessék magukat - ők meg, a sztár-pár, az elvárt módon besétáltak a "csapdába" és még csak észre sem vették, hogy hülyét csinálnak magukból..:D)


Nekem is feláll a hátamon a szőr azoktól a fajta emberektől, akiket mindketten kritizálnak - de ez az "ilyen koszos körömmel ujjazza a lányomat.." stb. szöveggel Réka sem tűnt kulturáltabbnak és intelligensebbnek egy csöppent sem a célszemélynél!

2007. aug. 18. 09:18
Mit szoltok a szigeten töltött napjukhoz és véleményezésükhöz?én egy kicsit megdöbbentem...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook