Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rubint Réka és Norbi a szigeten.... fórum

Rubint Réka és Norbi a szigeten.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
117. Franc22
2009. jan. 10. 11:00
na ezek olyanok mint Kiszel Tünde. Ezeknek is feltünési viszketegségük van. Nem csipem egyiket sem.
2009. jan. 5. 19:40
Nem szeretem őket, így véleményem egyenlő a nulllllával
115. 3ea1571f07 (válaszként erre: 114. - Varbóc)
2008. szept. 10. 18:35

Ha ezt nekem írtad (mert ez nem derült ki pontosan), akkor igen, persze. A vélemény pont olyan, mint a segg: mindenkinek van :)

Az más kérdés, hogy az miből fakad, és ki hogyan adja elő...

A sztárok nem is olyan klassz emberek? Miért, mi egyszerű halandók olyan klassz emberek vagyunk?

Én csak annyit mondanék halkan: mielőtt bárki bárkitől hányna, talán nézzen magába. Amennyiben benne nincs semmi kivetnivaló, hát hányjon bátran! Lelke rajta!

114. varbóc
2008. szept. 10. 02:39
Mindenkinek lehet véleménye másról, még akkor is, ha az nem tetszik másoknak, vagy nem reális. Tény, hogy a felkapott mai sztárok közelről nem is olyan " klassz" emberek.
113. 3ea1571f07 (válaszként erre: 108. - Macska1201)
2008. aug. 16. 10:13

Bocs, nem genyózni akarok, de szerintem kiegyensúlyozott lelkű embernek senkitől nem kell "hánynia"...a R.R. alakja meg...hát láttam én is élőben, káprázatos! Elöl deszka, hátul léc? Ugyan...van neked szemed?!

Amúgy a fenekedre tett megjegyzésed (márminthogy Réka az életben nem tudna olyat összehozni) talán hitelesebb lenne néhány felpakolt fotóval...:)))

2008. ápr. 22. 13:29

Réka és Norbi magánéletének, a világról alkotott véleményének megítélése nem az én dolgom. Ha úgy adódik, megnézem, meghallgatom, de egyiket sem ismerem annyira, hogy feljogosítva érezzem magam a véleményalkotásra, kritikára.

A másik: Szerintem mindenki tesz vagy mond olyat az élete során, amire később nem büszke.

Amiről lehet vitatkozni, az az update illetve a DVD-k hatásossága, egészséges volta. De ez is csak akkor, ha már kipróbáltuk őket.

111. korcsolya (válaszként erre: 110. - Norci78)
2008. márc. 9. 19:40
igazad van
110. norci78
2007. nov. 5. 20:46
akárki akármit mond, le a kalappal elöttük amit elértek. Rengeteget dolgoztak érte. Nem hibátlanok, hisz ők is emberek. Csak ezt sokan elfelejtik.
109. jemma
2007. nov. 5. 19:24

én találkoztam már rékával, beszélgettünk is, fogyásról, gyerekekről. lehet, hogy hihetetlen, de egy végtelenül kedves nő és teljesen természetesen viselkedik. én is mást gondoltam róla a tv-ben látottak alapján!


...és nem azért volt velem és a kisfiammal kedves, mert kövér vagyok és egy potenciális "lefogyasztani valót" látott bennem. sőt azt mondta, hogy felszedhetnék a magasságomhoz képest még néhány kilót.


a külalakja: a bőre nagyon szép, azt is mondhatnám, hogy hibátlan. nem magas, de arányos. látszik, hogy sokat tesz a testéért, de miért is ne tenne? ebből él!


egyébként a norbi is egy kellemes ember. nem tudok róluk rosszat mondani! abszolút objektív a véleményem, nem rajongok értük, de nem is fikázom őket, pont olyanok, mint bárki más: kétgyermekes szülők, akik rettenetesen sokat dolgoztak és dolgoznak. bár mindenki így hajtana!

108. macska1201 (válaszként erre: 107. - Lily3)
2007. nov. 5. 15:29

Látom azért van amiben egyetértünk!


cskata! én nem utálok senkit,csak vannak emberek akitől feláll a szőr is a hátamon,és elég csak annyi,hogy megszólal,ha csak rádióban hallottam volna akkor is hánynék tőle,ezt nem kell rögtön irígységnek,vagy utálatnak tekinteni!!

107. lily3 (válaszként erre: 106. - Supin)
2007. nov. 5. 14:13
Én szeretem olvasni másoknak mi a véleménye róla ,róluk.Igaz ez a szigettel kapcsolatos fórum,de hát mégis csak róluk szól.Akit nem érdekel ne olvassa!
106. supin
2007. nov. 5. 12:10
Unom ezt a Rubintos témát.
105. cskata (válaszként erre: 103. - Macska1201)
2007. nov. 5. 12:06

én világ életemben "fogpiszkáló" voltam, akár akartam, akár nem..:D

a DVD-ken, TV-ben látottak alapján van csak véleményem R.R. alakjáról - de nem hiszem, hogy élőben látványosan rosszabbul néz ki a teste az általam eddig látotthoz képest..:)

fotót lehet retusálni, de egy egész DVD-nyi anyagot..?:OOO :D


huhh, Te nagyon utálod szegénykét.. pedig nem hiszem, hogy ő bántott Téged..;)

104. macska1201 (válaszként erre: 99. - Ancika)
2007. nov. 5. 11:45
Az bitos,teljesen más az egész lénye!
103. macska1201 (válaszként erre: 102. - Cskata)
2007. nov. 5. 11:43

emagdinak szántam!!Én már találkoztam velel


éőben is!!És ha ti szeretnétek fogpiszkálók lenni ,hát...?Egyet senki nem vesz figyelembe,hogy a playboyban még Zalatnai Cini is tökéletes volt!

102. cskata (válaszként erre: 101. - Macska1201)
2007. nov. 5. 11:35

ezt kinek írtad? Emagdinak..? vagy nekem?


a TV-ben látott megnyilvánulásai alapján nekem sem szimpatikus egy cseppet sem R.R., a hangja és az affektálása kimondottan idegesít..

de ettől függetlenül szerintem az alakja jó - és ennek semmi köze a személyiségéhez.. egy szépen kidolgozott testre azért nem sokan mondják azt, hogy ronda és nekem nem kell ilyen..:)

2007. nov. 5. 11:26
Tévedésbe vagy,én nem vagyok irígy,de sajnálom hányok tőle úgy ahogy van!lilynek van igaza izlések,és pofonok,de véleményem lehet,nem??
100. cskata (válaszként erre: 94. - Macska1201)
2007. nov. 5. 11:24

nnnaaaaa!!:))))

azért azt el kell(ene) ismerni, hogy a teste szép és klasszul kidolgozott, látszik, hogy folyamatos és kitartó meló van benne - én szívesen cserélnék vele, pedig nincs súlyfeleslegem.. (viszont fele annyi izmom sem sajna, mint neki..)

egyedül a mellét nem kérném, ha már lehet válogatni, mert az kissé "gombóc-szerűre" sikerült..:D

99. Ancika
2007. nov. 5. 11:22
ja.. és inkább az alexandrára irigykedem, ő nekem inkább bejön mint nő meg mint ember is :PP
98. Ancika (válaszként erre: 89. - Lily3)
2007. nov. 5. 11:20

eh jaja :))

persze, persze :))

97. emagdi (válaszként erre: 94. - Macska1201)
2007. nov. 5. 11:18

sok dolgot lehet mondani a rékára, de azt, hogy elöl deszka hátul léc speciel pont nem....


szerintem ne irigykedjetek:)))

2007. nov. 5. 11:10
No comment!!
95. lily3
2007. nov. 3. 21:45
Az utcán nem láttam az biztos.Csak ujságban és az edzés kártyáin.A torna lemezén is jól néz ki amit én is csinálok rendszeresen, nagyon hatékonynak találom.Nekem nem tetszik ha egy nőn felesleges zsir van .Izlések és pofonok...
2007. nov. 3. 21:25
Nem ismered "elől deszka,hátul léc" szólást?Látom nem láttad ezt a nőt a médián,és újságokon kívűl,még hús sincs rajta nemhogy izom!Tudod én nő létemre is azt vallom,hogy inkább legyen néhány kiló feleslege az embernek,de legyen rajta minden amiért megfordulnak utána az utcán!Én semmi pénzért sem cserélnék vele,pedig jópár évvel idősebb vagyok,és jópár kilóval nehezebb is!És azt a feneket ami nekem van Ő még szilikonnal sem fogja elérni soha!!HAHA
93. lily3
2007. nov. 3. 20:33
Természetesen az nem ,de azt nem is irtam.Azzal nem tud mit kezdeni ő sem.De miért deszka?Csak nőiesen izmos,nem izom pacsirta.
2007. nov. 3. 20:15
Ja ,és a szilikon is önerő???
91. macska1201 (válaszként erre: 89. - Lily3)
2007. nov. 3. 20:10
Má bocs,de egy deszka hogy lehet formás,és izmos??
90. 5464505f6a (válaszként erre: 88. - Galandi)
2007. nov. 3. 19:51
:DDD Ez jó. Évente több százezer embernek kell mégis. Ha gusztustalant akarsz látni,nem kell várnod egy évet, menj le mondjuk a Nyugati aluljáróba vagy elég bekapcsolnod a tv-t, kinyitnod a blikket,stb...
89. lily3 (válaszként erre: 71. - Ancika)
2007. nov. 3. 19:13
Miért műnő?Mert csinos ,formás,izmos és ezt mind önerőből érte el.Szeretnék én igy kinézni,mint ő.
2007. szept. 12. 08:32

Sziasztok!



A Norbi.hu oldalon van egy pár kép a szigetről gusztustalan. De akinek ez kell, menjen és nézze. Én ezt élőben láttam volna még a hányás is elkapott volna. De igazatok van tinédzser korú gyerekeinknek ezt kell látni. Én egyet értek Norbiékkal. Én a gyerekemet 18 éves koráig biztos, hogy nem fogom kiengedni, utána már bízom benne, hogy lesz annyi esze, hogy nem keveredik balhéba, és ha akkor is akar akkor mehet. De addig MEM.

Nézzétek meg a képeket.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook