RSV vírus (beszélgetős fórum)


10. kiccila (válaszként erre: 9. - Kiccila)
2021. dec. 10. 11:25
'Befújni
9. kiccila (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2021. dec. 10. 11:25
A Kislány nem intenzívre került szerencsére. 3 nap volt bent. Infúzió. Szteroid. Elsö 2 nap. Meg a tüneti kezelés. Itthon babyhaller kell. Begújni 2x reggel este. Antibiotikum még 4 napig. Ennyi
8. NeKoAn (válaszként erre: 5. - Semleges)
2021. dec. 10. 11:24

Igen, ebben igazad van, de nem írta, hogy covidos volt.

Megjártuk mi is 2x a kórházat és minden alkalommal mielőtt osztályra kerültünk elvégezték a covid tesztet. A kicsinek is (akkor 9-10 hónapos volt) és nekem is.

Anelkül fel sem veszik osztályra még a gyereket sem.

7. kiccila (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2021. dec. 10. 11:11
Az volt a baj hogy köhögtem. Folyt az orrom. Tünetekkel nem lehet közösségbe lenni pláne nem gyerekosztályon (mostmár ugye). A kislánynak az volt a kórházi kezelés oka hogy nem ivott nem evett..bágyadt volt. És itthon kb 24 órábol 20at aludt
6. kiccila (válaszként erre: 3. - NeKoAn)
2021. dec. 10. 11:07
Nyilván sajnos bele kellett egyeznem. A covid felülír mindent
5. semleges (válaszként erre: 3. - NeKoAn)
2021. dec. 10. 10:08
Ha covid pozitiv akkor nem lehet bent. Jelöljön ki maga helyett valakit apa, nagyszülő, de ő nem legyen ott covidosan. Ha meg nem volt az, akkor bent lehetett volna.
4. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2021. dec. 10. 05:11

Barátnőm a pár hónapos kisfiával volt ugyan ezzel nem rég bent hetekig. A kisfiú az intenzíven kötött ki.

Elviekben ez a vírus csak babakorban veszélyes ennyire.

Ő végig vele lehetett.

3. NeKoAn (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2021. dec. 10. 01:03

A vírusról sajnos hallottam.

Nagyon sokan elkapják, föleg a kicsik.

Ellenben a kórházban nem lett volna joguk kizavarni.

Kiskorú a gyereked, így jogod van bent lenni vele, sőt!!! semilyen kezelést és vizsgálatot nem is kaphatott volna a beleegyezésed és a jelenléted nélkül.

2. semleges (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2021. dec. 9. 22:05
Már, hogy egyedül volt a gyerek a kórházban? Igen. Régen csak így volt minden gyerek kórházban.
2021. dec. 9. 21:56
Sziasztok! Valaki volt olyan helyzetbe mint mi? 4 éves mult a kislányom. Enyhe megfázásnak indult és kiderült másfél nap után hogy pozitív erre az ugynevezett RSV-re. Ez annyira makacs vírus hogy majdnem tüdőgyulladása lett a lányomnak. Szerencsére időben korházba jutottunk! Infúziót kapott. És tüneti kezelést. Már itthon van. Vasárnaptól máig volt bent. A másik hogy ugye énis elkaptam tőle. Vasárnap köhögtem..folyt az orrom. Vittem be ugye gyerekosztályra a kislányt. Engem ugy kizavartak szinte. Hogy ugye covid teszt. És ugyan én bent nem lehetek tünetekkel. Szegénykém végig egyedül volt bent. Vokt valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook