Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rozsaszin teteju Kinder tojas, kislanyoknak...valoban csajos a meglepetes benne? fórum

Rozsaszin teteju Kinder tojas, kislanyoknak...valoban csajos a meglepetes benne? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 17. 16:40
nekünk autó volt benne :(
2013. nov. 11. 16:09
Nekünk a maiban egy kenguru volt,de voltak egymást ölelő nyuszik,cicák (ez szerintem olyan mint a hörcsög,tényleg nagyon aranyosak) rózsaszín póni kis gyűrűvel,lakat,virágban kistündérek,és a hercegnők (már csak Csipkerózsit vadásszuk...) szóval igen,többnyire lányos dolgok.
2013. nov. 11. 13:49
Disney hercegnős volt benne nekem és nyuszik. :D Nagyon édesek. :)
2013. nov. 11. 13:46
én szerintem nem mindig csajos dolgok vannak benne.nekünk volt már benne béka,dinó,ejtőernyős emberke is,ami szerintem nem éppen lányos játék.
2013. nov. 11. 13:43
Mi egyszer olyat vettünk, nem néztük hogy rózsaszín a teteje. 2 apró hörcsös volt benne és a 2 éves fiam olyan boldogan játszik vele mai napig.
2013. nov. 11. 13:42

ha egybe figura van benne,akkor igen...de az összerakós ugyanaz..tündér v ilyesmi.


én múltkor vettem 1-1 et,simát,és rózsaszínt,és ugyanaz volt benne,valami dinó,amelyiknek ceruza a teteje..

2013. nov. 11. 13:42
nekünk volt már benne hercegnő meg lakat meg nem tudom mi szóval többnyire igen csajos dolgok vannak benne
2013. nov. 11. 13:37
koszi mindenkinek,aki valaszol

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook