Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Roxithromycin-ratiopharm szedte e valaki? fórum

Roxithromycin-ratiopharm szedte e valaki? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 18. 04:08

megint rosszúl lett anya,hajnalba ügyeletes orvos....a gyógyszer allergiára gondol az orvos ill a nikotin hiányra...(3napja nem szív cigit,s már vagy 25 éve dohányzik).Nem tudom....én kevésbé bízok már ebbe a nagy orvosi "hozzáértésbe".elkell vinnem szerintem allergia vizsgálatra(vérvételi allergia vizsgálatra mikor engem elküldtek 1.5 hónapot vártam az időpontra,s 1hónapot míg megjött az eredmény..kérdem én ilyen magyar egészségügy mellett mit tehet az ember??????)

Nem tudom maggán rendelésbe csinálnak e ilyen vizsgálatot....DE EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB,hogy egy életerős 40 éves nő így nézzen ki mint az édesanyám...úgy remegett szegény..alig tudtam felöltözetni...(s gondolom még a pánik hozzájárult..) Lelkileg a családot is megviseli,de nem mutathatjuk..másoknak biztos ez most egy"kis" gondnak tűnik,de higyjék el ezt átélni...senkinek nem kívánom!!!

5. kszb (válaszként erre: 3. - Lolka0817)
2013. júl. 17. 21:24
amiket itt leírtál, azok mind beleillenek a mellékhatásokba... sztem allergiás reakciója volt. Jegyezzétek meg ezt a gyógyszert, és a hatóanyagát is egy életre!
2013. júl. 17. 21:24
már mindenre gondoltunk,mert egyszerűen foggalmunk sincs,de nagyon megijedtünk!!!
2013. júl. 17. 21:22
Penicilin érzékenysége van...
2. kszb (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2013. júl. 17. 21:20
eddig nme tudtatok bmilyen gyógyszer allergiáról?
2013. júl. 17. 21:08

Édesanyámnak egyik napról a másikra elment a hangja és a háziorvos ezt a gyógyszert írta fel neki(a torka nem fájt).

A gyógyszerből 4db-ot vett be és rosszúllett az arca illetve a nyaka viszketni kezdett,de a bőrfelszínen semmit nem vettem észre.Úgy érezte,hogy nem kap levegőt ,bepánikolt és orvost kellett hívni..infúziót kapott,pulzusa épp hogy volt,így még nem láttam édesanyámat. :-( A háziorvos azt mondta hogy okozhatja a gyomorsav túltermelődése(anyának sok gyomorsava van/volt,de mostanság nem panaszkodott rá).Az állánál illetve a nyak résznél még mindíg viszkető érzést érez,s gyengének érzi magát. KÉRLEK SEGÍTSETEK HA TUDTOK VALAMIT!!!!! KÖSZÖNÖM

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook