Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Roxanelle fogamzásgátló tabletta fórum

Roxanelle fogamzásgátló tabletta (beszélgetős fórum)


2019. júl. 19. 22:00
Nekem semmi bajom tőle. 1 hónapja szedem. Előtte Mistral-t szedtem, na attól minden bajom volt. Hányás, szédülés, görcsös fejfájás, hangulatingadozás, össze vissza véreztem, megdagadtak a melleim.. Az étvágyam csökkent mióta tablettát szedek, tehát hízásról nálam szó sincs, sőt inkább fogytam. Tehát nekem alapvetően bevált a Roxanelle. Barátnőm is ezt szedi 2 éve.
2017. okt. 9. 19:47
1 havi adagot szedtem be, sajnos nagyon rossz a tapasztalatok ! Hányinger, rossz közérzet, remegés, és 10 napig véreztem . A nőgyógyászom szerint a legjobb , ha megvárjuk a hónap végét, ezért szedtem 1 hónapot , senkinek nem ajànlom 😑
2017. márc. 26. 17:52

Sziasztok! Vélemény: Semmiféleképpen nem ajánlom! 1honap után már kijött minden mellékhatás kb. A legdurvább a rossz közérzet, levertség, fáradékonyság, álmatlanság, de hányinger es szedülésem is volt tőle!

Visszamentem nődokihoz aki azt mondta, nyugodtan szedjem csak tovább, mert első 3 honapban mindentől lehetnek ilyen tünetek!

Eredmény most 3 honap után: tünetek ugyanolyanok, és 2hetente jön meg! Ma abbahagyom a szedését! Nekem még sosem voltak ilyen tüneteim!

2016. jan. 7. 19:00
Ahova oda van írva, hogy START ott kell elkezdeni. És haladni a nyíl irányában.
2016. jan. 5. 23:47
Ahogy elnezem, hatoanyagja ugyanaz, mint yasminellenek vagy jangee alacsonyabb osztrogenes verziojanak. Decioranak is van talan ilyenje...ezekben a topikokban is olvashatsz. A vivoanyag mas csak, az is okozhat mondjuk eltereseket.
7. 1abbb5d144 (válaszként erre: 5. - Orsika07)
2016. jan. 5. 23:45
Szerintem inkabb ilyenek miatt esnek teherbe mehanyan...
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Orsika07)
2016. jan. 5. 23:35

az aktív tablettával kezdd

(a használati utasításban is benne van)

2016. jan. 5. 23:11

Sziasztok!

En most kezdek majd el szedni eloszor tabit, ezt a Roxanelle-t irta fel nekem is a nogyogyasz, viszont szeretnek egy kis segitseget kerni!

A betegtajekoztato azt irja h aki meg nem szedett az a menstruacio elso napjan kezdje el szedni Ez eddig oke de melyikkel kezdjem a placebo-val ?!es az igaz h az elso tabitol kezdve "vedett" leszek ?


halas lennek a valaszert! :)


Udv.

2016. jan. 5. 11:25

Itt még nem panaszkodott senki, hogy terhes lett.

De ez még nem jelent semmit.

2016. jan. 5. 11:04

-.- picit át lett írva.

Szóval, szed vagy szedett e már valaki ilyen tablettát és mik a tapasztalatai róla.

2016. jan. 5. 10:58
??
2016. jan. 5. 10:57
Ez a 3. amit próbálok. Az orvosom azt mondta, hogy elég új, pár hónapja lehet itthon kapni, alacsony hormontartalmú. Már a 8. szemnél tartok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook