Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rovus vasalót szeretnék vásárolni. Állítólag a ruhákat fogason is max. 1-szer kell végigsimítani a géppel. Szerintetek vegyek? fórum

Rovus vasalót szeretnék vásárolni. Állítólag a ruhákat fogason is max. 1-szer kell végigsimítani a géppel. Szerintetek vegyek? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 7. 10:21

Nekem gőzállomás van.3,5 bar-al nyomja ki a gőzt,de függőlegesen nem vasal szépen az sem.Ha már ennyi pénzt kiadsz,akkor szerintem jobban megéri.

Gondolj arra,ha ágyneműt akarsz vasalni,akkor azt hova lógatod?Lehet,hogy ér valamit a vállfán lógó ruhákhoz....de a többi?!

2011. márc. 7. 10:07

Szerintem ne vegyél. Úgy gondolom,hiába a nagynyomású gőz,ha nem nyomod rá, akkor csak a nagy gőztől ráncos lesz a ruha, sima sose.

Kipróbáltam a hiper-szuper vasalómmal a függőleges vasalást, vállfán, nagy gőzzel, onnan a tapasztalat.

Sosem lesz olyan a ruha,mint a deszkán.

2011. márc. 6. 18:58
szerintem vegyél
2011. márc. 6. 18:21
Nekem is volt hasonló, de nagyon ritkán használtam "levegőben". Tönkretette egy vízkőtelenítő folyadék, majd megpukkadtam, 25.000-ért vettem egy kiállításon. Aztán már csak fekete lé folyt belőle, persze erről nem a gyártó tehet. Hogy vegyél-e, abban nem tudok tanácsot adni, attól függ, mennyi akasztófán lévő ruhád van, ami csak gőzzel tisztítható, ill. vasalható.
2009. ápr. 27. 12:01
Nekünk egyszer volt egy hasonló, nem rovus, és már vagy 8-10 éves, de az nem volt jó, a szekrény mélyén végezte, és hát közel sem vasalt olyan szépen, mint a hagyományos. De sajnos ilyen vasalóm nekem sincs. :)
2009. ápr. 27. 11:54
Engem is éredekelne, senki sem ismeri?
2009. ápr. 26. 22:22

Kissé húzós az ára ( 20.000.- ), és nem szeretném ezt a pénzt fölöslegesen kidobni az ablakon.

Viszont ha jó, nekem megérné, mert rengeteget kell vasalnom, de legtöbbször csak egy eldugott helyen tornyosula sok ruha.

Köszi:)

2009. ápr. 26. 22:19
Rovus vasalót szeretnék vásárolni. Állítólag a ruhákat fogason is max. 1-szer kell végigsimítani a géppel. Szerintetek vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook