Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rövidből hosszút szeretnél?:) Itt a helyed! fórum

Rövidből hosszút szeretnél?:) Itt a helyed! (beszélgetős fórum)


2011. máj. 23. 10:31
Nekem 4 hetes a hajam, de már most megőrülök, hogy nem áll sehogy, pedig elkezdtem növeszteni.
2011. máj. 23. 08:20
Egy barátnőm ugyanezzel szenved. 16 éve rövid haja van, de most újra meg akarja növeszteni. Ismerve őt, nem fog menni, mert amint elkezd belelógni a szemébe, meg fog őrülni és megint levágatja.
5. e705905164 (válaszként erre: 3. - Monika0104)
2011. máj. 22. 11:57
dettó
2011. máj. 22. 09:50

Hajfelvarrás? Pl. a kényes helyeken. Fül körül:))

Láttam már nem egy olyan hajat, hogy oldalt, hátul hosszú, fejtetőn meg rövidebb. Talán így átvészelhető a vészes időszak, bár árban nem tudom, hogy mennyi lenne.


De pl. a szemünk előtt növesztette a haját Lilu is. Nála láttam, hogy csattok, hajpánt, aztán eljutott a mastani hosszig. Szerintem "innen" már egyszerűbb:)

2011. máj. 22. 09:44
Nekem is rövid fiús hajból lett most hosszú én jobban szeretem mint a rövidet de korábban volt már hosszú hajam csak 11 évvel ez előtt vágattam le fiúsra, és most másfél év alatt nőt meg, most a hátam közepéig ér , de én semmit nem csináltam vele , hogy gyorsabban nőjön .De többet nem szeretném levágni.És való igaz, hogy voltak időszakok, mikor nehezen bírtam mert olyan semmilyen nem volt.Nem állt sehogy se nem tudtam feltűzni se mert nem volt elég hosszú , de rövidnek meg már nem volt nevezhető .De azért átvészeltem azt a z időszakot és most már hála isten megnőtt .
2011. máj. 22. 09:28

Nah...tipikus női topik!:)))

Nekem rövid bubiból lett megnövesztve.Na ne tudd meg az hogy néz ki,amikor nő le...NEM ÁLLT SEHOGY!!! Aztán lassan lehetett rajta javítgatni.Amikor végre egyenletes lett,akkor még mindig épp hogy csak vállig ért.Hát...sajnos van olyan hossz (főleg,ha a frufrut is lenöveszted),hogy sokáig csak az idegbaj van vele,mert eltűzni,eltűrni nem lehet,viszont frankón kitakarja a kilátást.Na arról nem is beszélve,hogy mi van,amikor fúj a szél...:D

De a lényeg: mindig csak frissitő vágást kértem,úgy kb. havonta és azt nagyon szereti,attól nagyon nő.

Egyébként én pont mostanában gondolkoztam azon,hogy visszanyíratom erre a rövid bubira,csak amikor egy-két helyen elpottyantottam az ötletem,nekiálltak sírni,meg fenyegetőzni(tudod ilyenek,hogy:"többé nem ismerjük egymást!!!" és hasonlók :DDD)Szóval korona marad!:)

2011. máj. 22. 09:10

Várok mindenkit, akinek tövid(fiús) a haja, de valamiért úgy döntött, hogy hosszú "loboncot" szeretne.

Várok mindenféle hajnövesztési praktikákat, ill. tippeket,ötleteket, hogyan vészeljük át, amikor még nincs hossza a hajunknak, és a hajnövesztési fázisban sehogy nem áll a hajunk:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook