Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rövid tüsi hajam egyszer lett festve padlizsánra. Szeretnék egy 7.1es szint.Egy szőkités majd festés elég? fórum

Rövid tüsi hajam egyszer lett festve padlizsánra. Szeretnék egy 7.1es szint.Egy szőkités majd festés elég? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 15. 18:35

Helló!!!

Én pont ma festettem egy b.nőmnek és úgy hogy sötét vörösből, világos vöröst csináltunk szőkítés nélkül! C.B4. extrával( Priviben elküldöm mert nem lehet reklámozni!:) ) csináltam, és nagyon jó lett!!!! 2-3 szín árnyalatot is lehet vele világosítani, sőt 1 nap 3X is használhatod! Annyira érzékeny és jó hogy nem töri, szárítja vagy vagy dobja le a festéket mint a sima szőkítés/ szivatás!!!! Én csak ajánlani tudom!!!!!

2011. jan. 25. 19:20
szép lehecc :D:D:P
2011. jan. 25. 16:46
ja bocsi félre olvastam... szerintem a szőkités és a festés elég lesz. Bár a lenövesztés a legegyszerűbb.
2011. jan. 25. 16:46
Attól függ milyen az alapszined. A padlizsánból szőkét csinálni szőkitéssel lehet - szerintem. Bár nem vagyok fodrász. A legegyszerűbb, ha megvárod, mig a rövid tüsi hajad lenő és úgy próbálod meg a szőkét.
2011. jan. 25. 16:36
Rövid tüsi hajam egyszer lett festve padlizsánra. Szeretnék egy 7.1es szint.Egy szőkités majd festés elég?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook