Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rövid történetem. Ki hogy fogyott le és mennyi idő alatt, mivel? Hogy érzi utána magát? fórum

Rövid történetem. Ki hogy fogyott le és mennyi idő alatt, mivel? Hogy érzi utána magát? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 19. 18:01
Én fél év alatt 30 kg-tól szabadultam meg, akaraterővel. Ma sem vagyok deszka, sőt, husi, de nekem így jó. Több fogyiszert kipróbáltam, akaraterő nélkül nálam nem működtek. A felesleges vizet kihajtották, de ott meg is állt a mérleg nyelve.
8. Bcicus (válaszként erre: 7. - 130454e42d)
2012. jún. 19. 17:33
Ennél gyorsabban kéne fogynom, de nem megy, mióta nmem dolgozom nem tudok olyan rendszeresen enni mint kéne.
7. 130454e42d (válaszként erre: 6. - Bcicus)
2012. jún. 19. 12:24
Havi 4 kiló fogyás nem az "alig" kategória szerintem, sőt. Nem tudom, honnan indultál, de ebben vagy még lassabb ütemben lehet tartós fogyást elérni szerintem.
2012. jún. 19. 12:21
Én áltálltam egy egészséges étrendre annó napi 5szöri étkezés fehér liszt és cukor kilővel, helyette teljekiörlésű kenyér és alig több mint fél év alatt 42 kilót fogytam. AZtán sajna terehsség végén elkezdtem zabálni sé rengeteg híztam a szoptatás alatt is, most ezzel küzdök. ÍGy szülés után sajna már nem megy a fogyás alig 23-24 kiló ment le fél év alatt.
2012. jún. 19. 10:03

Nekem a sanyargatás és a szigorú diéták nem jöttek be. Fogytam velük majd többet szedtem vissza mint amit leadtam. Mindenféle fogyókúrázgatással sikerült elérnem a 92 kilót.

Január óta kevesebbet kajálok (akkor kb. 84-85 kiló voltam) és most 72 kiló vagyok úgy, hogy bármi belefér, fagyi és pizza is, a mennyiségekre figyelek.

2012. jún. 19. 10:00

szia...

én nem követtem semmi féle diétát ettem mindent csak kis adagokba..sose éheztettem ki magam így nem jött a farkas éhség se...

majd elkezdtem tornázni is..kerékpár súlyzó sok séta...

januárba 84kilóval kezdtem...majd a 77. napomra lettem 73kiló...

és május 12-re mi a kitűzött cél volt el is értem a 70kilót...ez volt a szüli napi ajándékom magamnak...most 68-69kg között vagyok...

most se falok de eszek rendesen és ugyanúgy tornázom...

én így váltottam életmódot mert szerintem ez már az...

2012. jún. 19. 09:58
Ha sanyargatod magad lehet fogysz eleinte de aztán a szervezeted elkezd raktározni ..
2. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1. - Andy 92)
2012. jún. 19. 09:57
Norbik miért nem jó?
2012. jún. 19. 09:55

Én elkezdtem "fogyozni". Csak délben ettem meg egy keveset este. Egy ideig bírtam de most már rendesen étkezem keveset sokszor. Legtöbbször melegszendvicset. Nem rég mértem magam és majdnem 5 kiloval lettem könnyebb. Igaz nem vizsgaidő alatt kellett volna, azért hagytam abba. Am meg azért kezdtem el mert hallodtam erről az éjszakai fogyókúráról amit a TV2-n muttatak. Ez a harcos diéta, erre akartam rákészülni. Csak nem sikerült asszem. xD Am meg a norbik nem jók.


Kinek mi a története.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook