Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rovarfóbia fórum

Rovarfóbia (beszélgetős fórum)


14. grizus (válaszként erre: 10. - Málnafagyi)
2013. jún. 21. 01:03
Én is. De volt, hogy a telken nekem kellett egy baromi nagy - uááá - pókot megfognom, mert anyám aludt. Máskor meg öcsém szétzúzott egy nagy pókot, annyira be voltam sz.rva. De a kisebbek már nem izgatnak.
13. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 11. - F758a7200f)
2013. jún. 20. 09:53

Oké.köszi,ezt be fogom szerezni.

Tavaly vettem egy ilyen nagyflakonosat,kisebb repülő akármikre,de erre a nagy valamire ráfújtam a felét és még mindig ott mocorog az erkélyen.

Azt mondja a férjem a telefonba,hogy dobjam már le onnan,mert vissza fog mászni.

Hát kössz,ki se merek menni.

Egyébként jók ezek a rovarirtók,csak akkor van baj,ha pl. éjszaka mászkálnak.

Mert az észre sem vesszük :(

Ki tudja mit csinálnak :(

12. f758a7200f (válaszként erre: 7. - 051afb3266)
2013. jún. 20. 09:46
:DDD
11. f758a7200f (válaszként erre: 1. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 20. 09:40

Van ra gyogymod: tarts magadnal mindig egy flakon K2 spray-t a vape-tol:)


Nekem ez mindig mukodik!


Es mar mindent kiprobaltam de ez meg a botsaskaval is elbanik, melegen ajanlom. A rovarfobia az egyik legosibb felelem, ne csinalj belole nagy gondot, a csaladom mar reg hozzaszokott, hogy en reggelente sikitozva ide-oda fujkalom a rovarirtot:))))) mivel gyakorlatilag jobb oldalon erdo, bal oldalon erdo, ez van...

2013. jún. 20. 09:01
Amitől irtózom az a pók és a csótány
9. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 7. - 051afb3266)
2013. jún. 20. 08:55

Jajj :(

Én az ilyen esetek után órákig libabőrös vagyok és viszketek mindenhol.

De szerintem el is megyek fürödni :D

2013. jún. 20. 08:54

Furcsa,hogy a bogarak annyira nem zavarnak titeket.

Na jó,nem katicára gondolok,mert azt gyerekkorom óta megfogom,de pl. ez a reggeli egyed...nagy fekete teste volt,hosszú vastag lábai,és hatalmas csápjai.És harap.

Engem ez még talán jobban zavar,mint egy átlag házipók.

Jajj nem tudom hogy mit csináljak :(

Egyre rosszabb :(

A férjem is morog,mert éjszakára nem lehet nyitva hagyni az ablakokat miattam.

Szúnyoghálót meg már ide nem akarunk feltenni,mert nem soká költözünk.De szerintem a konyhába fel fogom tenni ma,az erkélyajtóra meg amúgy se lehet.

7. 051afb3266 (válaszként erre: 3. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 20. 08:49
Multor egy gyerek jön, hogy hoztam neked valamit, odatartom a kezem és beletett egy döglött bogarat. Ja bölcsibe volt mert ott melózok. Sikítottam egy jó nagyot és beszaladtam a mosdóba és 10 percig sikáltam a kezem:D
2013. jún. 20. 08:47

Én a pókoktól rettegtem betegesen. Annyira hogy agyoncsapni sem mertem őket, sőt ha fényképen láttam egyet már attól rosszul voltam. Más bogarak nem zavartak.

Amikor megszületett a fiam legyőztem az undorom, mert nem akartam hogy leutánozza fóbiámat.

5. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 4. - Hanira)
2013. jún. 20. 08:45
Ez nagyon jól hangzik,csak sajnos nem megy :(
2013. jún. 20. 08:39
Én is hasonló cipőben jártam, de leginkább a pókoktól volt iszonyom, a többi bogártól csak egyszerűen undorodtam. A pókoktól rettegtem. Zokogtam, és sikoltoztam, ha bárhol megláttam egyet is. Mostanra addig jutottam el, hogy már nem sírok, meg nem ráz a hideg, csak ritkán, meg nem vagyok rosszul tőle órákig, de kirándulásokon még mindig rosszul érzem magam a bogarak miatt. Ezt viszont csak önuralommal és tudatossággal lehet kezelni. nekem legalábbis így sikerült. Most sem a barátaim, de legalább elviselhető. Sajnos nem tudok jobb módszert, minthogy elhitesd magaddal, hogy semmi bajod nem lesz tőle, és sokkal több vagy nála, és nem is bántani akar, csak véletlenül kóválygott az ágyadba, meg az életedbe.
3. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 2. - 051afb3266)
2013. jún. 20. 08:39
Ez elég érdekes :D
2013. jún. 20. 08:38
Én ugyanígy vagyok, de csak a döglöttekkel, az élővel nincs bajom, megfogom, de már egy sima tücsöklábbal is ki lehet kergetni a világból:)
2013. jún. 20. 08:33

Eddig is rettegtem a rovaroktól,legyen az bármi.

De a ma reggeli eset betette a kaput.

Kikeltem az ágyból,és ott figyelt egy hatalmas fekete bogár,hatalmas csápokkal.

Még most is remegek,libabőrös vagyok,és a szívem majd kiugrik,pedig már fél óra is eltelt azóta.

Nagyon rossz,mert nem nagyon akarok menni kirándulni,a férjem pedig nagyon szeret túrázni.

De lassan már ott tartok hogy az erkélyre sem merek kimenni.

Valaki van még így ezzel?

Nincs rá gyógymód?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook