Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rosszul vagyok attól, amit csinál az exem fórum

Rosszul vagyok attól, amit csinál az exem (beszélgetős fórum)


5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. szept. 12. 13:42
Persze , tudom . Csak így küldő szemmel premierplánba elég durva 😅
2022. szept. 11. 21:31
hö...
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 11. 17:53

Majd ha a legújabb jelölt megkérdezi a véleményedet, elmondod neki, egyébként valóban nem célszerű beleavatkozni.

Mindenkinek végig kell mennie azon az úton, amely számára ki lett jelölve.

Neked is hiába mondta volna az "elődöd", hogy ne kezdj vele. Úgy sem hittél volna neki. :))

2022. szept. 11. 17:46
:(
2022. szept. 11. 17:45

Tudom, az exem , mit foglalkozom vele. Ha nem a szemem előtt zajlana ez , szót sem érdemelne.


Amikor mi jártunk annak idején, már a kapcsolat elején rossz néven vette , ha más férfiak, férfi ismerősök, barátok beszélgetnek velem , szabáloysan nyomozgatott utánam.

Aztán később mikor ezt abbahagyta, lapos lett az egész kapcsolatunk, én elhagytam. Igen, már a beteges féltékenységnél ott kellett volna tudom, de ez már így alakult én nem bántam és boldog lettem.

Ugyanazon a helyen kezdtünk dolgozni, neki azóta lett egy barátnője, akit végül elhagyott egy kollegámért. Fél éve sincsenek együtt , de már látom hogy kivetette másra a hálóját de addig nem fogja elhagyni a másikat még az új nem bólint rá .

Legszívesebben szólnék a lánynak, hogy mit művel a háta mögött, de mivel én is ex vagyok úgymond, úgy érzem nem tehetem.

Rendesen rosszul vagyok a jelenségtől, tudván hogy ez az ember végig ilyen lehetett még velem is járt, mintha pocsékoltam volna 2 évet az életemből a semmire és most rendesen bánt, ahogy bánik ezzel a lánnyal.

Nincs kérdésem, se nem várok tanácsra, egyszerűen csak fáj a szememnek és a lelkemnek hogy ennyire képmutató emberrel volt dolgom. Vallomásnak hosszú lett volna, köszi hogy elolvastad

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook