Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rosszul tettem volna? fórum

Rosszul tettem volna? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 23. 08:39
Én úgy gondolom, nem kell ezt ennyire felfújni, egyből a rosszra gondolni, hogy jajj cselédnek hív stb Ha igazán érdekel szívesen mennék akár csomagolni, pakolni is, hogy vele legyek, és hogy jobban megismerjem! Ha meg csak azt szerette volna, hogy ott üljek, megmondtam volna, hogy ugye nem gondolja komolyan, és feltaláltam volna magam! Talán nagyobb az esély is rá, hogy jobban megismerjétek egymást, vagyis megismertétek volna! Most jobb lesz úgy talizni vele, hogy na átcuccoltál? Nekem pl ha én kérném meg azt a férfit, akivel már úgymond tervezek egy kapcsolatot, nagyon rosszúl esne, ha azt mondaná bocs pakolj úgy ahogy akarsz, aztán majd talizunk, randizunk tovább! De hát ez én vagyok, és ezzel nem bántani akarlak, csak nem kell egyből a rosszra gondolni!
2010. nov. 22. 19:49
Lehet, h tényleg csak veled akart lenni, és nem a cselédnek nézés volt a cél, vagy a kihasználás, viszont azért ezt finoman is lehet kérni... Pld.: elmesélhette volna, h pont költözik, pakolnia kell, és emiatt valszeg nem tudtok talizni. Én így biztosan felajánlottam volna magamtól a segítségemet a pakoláshoz, mert ilyen formán mégiscsak más a ygerek fekvése! Vagy esetleg mondhatta volna azt is, h jó buli lesz, és addig is együtt vagytok, stb.... Azért nem mindegy, h mi hogyan van tálalva, mégha jószándékkal is kér, vagy mond vmit az ember.
2010. nov. 22. 14:14

Javaslok egy másik nézőpontot a figyelmetekbe:

A költözés fizikai része mellett van ott egy érzelmi oldal is. Mindenkinek!!! Még akkor is, ha felhúzza a műarcot.

Új hely, új emberek, a holmija kupacokban...

K.O. Nekem jó volt, hogy volt itt egy barát, kedves volt, megölelt. Szigorúan barátilag. Aztán elment és itt voltak kupacokban a dobozok... még hetekig... De sosem felejtem el, hogy itt volt. A segítsége óriási volt, de az emlékemben az ölelés fontosabb...

23. marduk (válaszként erre: 1. - Lady Danii)
2010. nov. 22. 13:47
Az ember jó ha hallgat a megérzésére mert az mindenben irányít csak nem figyelünk oda.Az ember mindig rájön hogy hallgathatott volna a megérzésére,de már késő.Én se mentem volna.
2010. nov. 22. 13:47

Én se mentem volna a helyedbe.Jól tetted.Második randin különben is aki lakásra hív,az tuti akar valami mást is.Márcsak ezért is.Nincs egy haverja,családtagja,jóbarátja,aki segítene neki cipekedni és pakolni???Hát érdekes,mik vannak:D

A következő randin meg már nem lesz pénze fizetnie a számlát,mert elköltötte az új lakásra,vagy albérletre...

2010. nov. 22. 13:42
Én mentem volna ha másért nem is csak ,hogy egy kicsit együtt legyünk és meg ismerkedjünk jobban..
2010. nov. 22. 13:40
Meglepett a dolog.
2010. nov. 22. 13:40
Én elmentem volna bár abból nem pakolászás lett volna:-DD
18. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - Lady Danii)
2010. nov. 22. 13:39

Biztosan nem pakolni hívott,hanem búcsú torna a lakásban :D

Amúgy meg nem szoktam minden találkát randiként titulálni...vagy inkább a randi szó alatt nem kell általánosítani :O)

Amúgy meg azt tedd,amit jónak ítélsz.

2010. nov. 22. 13:36
Én segítettem volna. Ha valamit nem akarok, azt nem teszem meg (szex), na meg csak nem erőszakolt volna meg.
2010. nov. 22. 13:34
HA-HA-HA!!! Én tuti kinevettem volna ha ilyet kér tőlem 2 randi után.:)
2010. nov. 22. 13:32

Én biztos mentem volna....szerintem ezáltal is jobban megismerhetted volna, bár nyilván nem tudhatom hogy neki mennyire tetszel, meg ő neked.


De szerintem ez nem probléma, hogy segíteni hívott, mert máshogy nem tudott volna veled lenni.


Ha meg elmész, és kiderül hogy csak ugráltatni akart, akkor legalább tudod, és ennyi volt, vége.

14. Lady Danii (válaszként erre: 11. - Homern)
2010. nov. 22. 13:32
Hát emiatt van rossz érzésem.
13. homern (válaszként erre: 10. - 0d717b184a)
2010. nov. 22. 13:31
Pont egyszerre írtuk kb ugyan azt.Akkor nem csak én gondolom így :D
12. kevian (válaszként erre: 9. - Lady Danii)
2010. nov. 22. 13:31

No ez igaz!

Ha arra kért volna, hogy ülj és nézd, hogy pakol, és te ültél volna, az még hülyébb helyzet..

11. homern
2010. nov. 22. 13:30
Szerintem aranyos,hogy bár programot csinálni nem volt lehetősége a pakolás miatt,mégis veled szerette volna tölteni azt az időt is.Nem hiszem,hogy veled akarta volna a szekrényeket cipeltetni :S
2010. nov. 22. 13:30

Én mentem volna, ez is egy alkalom a másik megismerésére, vagyis amennyire lehet 1 alkalom alatt meismerni valakit

nincs ebben semmi rossz

biztos nem akarta, hogy állj neki szekrényt cipelni

2010. nov. 22. 13:30

De 2.alkalommal. Én nem hívnám el fordított helyzetben, hogy pakoljon és takarítson.

Meg, ha nem is azt akarta, hogy rámoljak most ott üljek és nézzem, ahogy csomagol?


Hülyén érzem magam, de nem ismerjük mi még egymást. Ha ez a 4- 5 alkalom lett volna az más, de így? Nem tudom. :(

8. kevian (válaszként erre: 1. - Lady Danii)
2010. nov. 22. 13:30
Konkrétan segíteni hívott?
7. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Lady Danii)
2010. nov. 22. 13:28
Jól tetted. Már a második randin cselédnek nézne? Nem semmi, milyen emberek vannak.
6. af77be20f7 (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2010. nov. 22. 13:28
Szerintem is. :)
5. kisj
2010. nov. 22. 13:27
Engem nem zavarna. Szeretem váratlan programokat:)
4. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2010. nov. 22. 13:27
...hogy ő sem...
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Lady Danii)
2010. nov. 22. 13:27
Valószínű, hogy sem azt akarta, hogy pakolj, hanem, hogy vele legyél...
2. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1. - Lady Danii)
2010. nov. 22. 13:26
Szerintem jól tetted.
2010. nov. 22. 13:26

Megismertem egy fiút egyszer találkoztunk, kellemes volt aztán most szombaton is elhívott én azt hittem elmegyünk valahova, de kiderült, hogy ő költözött és pakolnia kell. Elhívott, hogy segítsek neki.

Nem mentem. Nem azért, mert alapból nincs bennem jó szándék én nem hívnék el senkit a második randin pakolni és takarítani.

Ti, hogy reagáltatok volna hasonló esetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook