Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz vagyok, ha nem szeretem,hogy a férjem előző házasságából nálunk vannak a gyerekei? fórum

Rossz vagyok, ha nem szeretem,hogy a férjem előző házasságából nálunk vannak a gyerekei? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. jún. 12. 10:10
Fórumindító??????
2013. jún. 12. 10:09

Szerintem ez így nem helyes, hiszen tudtad hogy van neki amikor összejöttél vele, akkor fogadd is el.Vagy szállj ki a kapcsolatból.Én magam részéről soha nem tudtam volna elfogadni, más gyerekét, ezért soha nem is kezdtem olyan nővel.


te érkeztél később, neked kell alkalmazkodni.

9. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Virág01)
2013. jún. 12. 10:08

Jobb lett volna erre azelott rajonni, mielott hozzamantel a ferjedhez.

Amugy ez van. Ha nem mutatod ki latvanyosan, nincs haz.

2013. jún. 12. 10:07
Tudtad, hogy vannak a férjednek gyermekei, akiknek válás után is szükségük van az apjukra. Nem kioktatni akarok, el kell fogadd a helyzetet és úgy gondolom, illik jó pofát vágni hozzá!
2013. jún. 12. 10:07
Igen.Rossz vagy.De-gondolom-nem ezt akartad hallani.Én nem értem,egy gyereket,hogy nem lehet szeretni??????
6. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Virág01)
2013. jún. 12. 10:05

Amikor összekötötted az életedet a férjeddel, akkor bizony "elfogadtad"őt az összes "hozadékával" együtt.


Próbáld meg ezt szem előtt tartani, mert akár a kapcsolatotok kárára is mehet.

5. hippie_lany (válaszként erre: 1. - Virág01)
2013. jún. 12. 10:04
Egyébként nem vagy rossz. Te legalább felvállalod magad előtt az érzéseidet, ez helyes. Arra azonban érdemes rájönnöd, hogy ezt mi váltja ki, honnan ered. és úgy könnyebb lesz kezelni a helyzeteket!
2013. jún. 12. 10:04
Nemi tolerancia nem artana... mert tenyleg "mostoha" lesz beloled. Nem ok valasztottak ezt a helyzetet... csinalj magadnak egy csajos szabadnapot!
2013. jún. 12. 10:04

Az én lányom édesapjánál is ez a helyzet. A jelenlegi feleség valami oknál fogva nem bírja a lányomat. A helyzet megoldása a következő lett: A lány kapcsolata tönkrement az apjával. 1 éve nem látta az apját. Viszont én nem tudom ezt megérteni. Hiszen a gyerek előbb volt. A férjemnek is van gyereke. Igaz ő nem tartja már a férjemmel a kapcsolatot, de nem azon okból, hogy én nem bírtam.

Milyen idősek? Miért idegesítenek? Valami olyat csinálnak?

2013. jún. 12. 10:02

Én a másik oldalt ismerem.

Mondj részleteket!

2013. jún. 12. 09:59
Rossz vagyok, ha nem szeretem,hogy a férjem előző házasságából nálunk vannak a gyerekei? Sőt hétvégén kifejezetten idegesített minden mozdulatuk.Van ilyen ember, aki ugyanebben a cipőben jár?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook