Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz kapcsolat fórum

Rossz kapcsolat (beszélgetős fórum)

14. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 22:07
20 éve én is úgy jöttem el az alkoholista férjemtől, hogy hagytam ott mindent, csak szabaduljak. Azóta van saját lakásom , kocsim, ha az anyagiakat nézzük. Neki meg úgy hallom semmije. Most neked is elúszik 6 évi megtakarításod, de sz...d le. A következő 60 évben majd máshogy lesz, erre gondolj.
márc. 7. 17:13

Szívszorító amit írsz. Nem is tudok mit mondani leírták az előttem szólók. Azonnal lépj tovább. Meg ne találja a pénzed és azt se tudja meg merre mész.

Sok sikert és fel a fejjel. Vigyázz magadra, előtted az élet. Őszintén kívánok neked sok szerencsét és, hogy mihamarabb felejtsd el ezt a rémálmot. Innen már csak jó jöhet!

12. Piroska52 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 16:25
Ez már előre lépés,addig csak okosan.
márc. 7. 15:26
Beszéltem az albérlet ügyben azzal aki kiadja jövőhonap 7.én mehetek. Addig pedig hallgatom hogy kiabàl mást nem tehetek már az is erőt ad hogy tudom hamarosan vége és jobb életem lesz. Én csak emelt fővel járhatok ő nem. Beszéltem egy régi ismerőssel aki anno nyomozó volt azt mondta majd ő elhoz minden cuccom ha én már nem leszek itt. 😊
10. tádámmm (válaszként erre: 9. - Janszi)
márc. 7. 10:04
Bár megtenné, amit írtál. Nagy lelkierő és kitartó elhatározás kell hozzá.
9. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 12:09

Én ezt tenném:Le kell papírozni a helyi rendőrségen hogy bántalmazó kapcsolatban élsz szenvedő félként évek óta,és az ingóságból ezek a te általad vásárolt dolgok,amit szeretnél eladni,mert kell a pénz albérletre,menned kell innen,de nem lesz egyszerű,mert félted az életed,ezért védelmet kérsz a rendőrségtől,ameddig elcuccolsz.Megszervezed hogy vegyék meg ami még eladható és a tied,persze olcsón hogy tényleg elmenjen,vagy ideiglenes helyre szállíttatod ha megéri,és akarod majd használni(de nem gondolom),és keress kicsi rövidtávú albérletet,úgyis változni fog.A párodat pedig tiltasd ki a munkahelyed 1km-es körzetéből,távoltartásival,ami azt jelenti,ha megjelenik érted vagy miattad a környéken,akkor elviszik,ezt is kérd a rendőrségtől,mert többé nem akarsz vele beszélni se,békülni se,így ha megjelenik,az életveszély rád nézve a kapcsolati szándékát illetően.

Össze kell szedned a cuccaidat,és elvinni egy baráthoz,kollégához ideiglenesen,nincs mire várni.A rendőrök beszélni fognak a pároddal hogy mi a helyzet,kérni fogják tőle hogy bizonyítsa,miből él.Szóval,én ezt tenném a helyedben.

márc. 6. 10:31
Eltartasz egy részeges semmittevőt, aki "hálából" porig aláz. Gyűjtsd tovább a pénzedet és menj albérletbe vagy anyudhoz, miután utazhatsz. Meg fogsz tudni élni simán egy ilyen önbizalomromboló semmirekellő kolonc nélkül!
márc. 6. 09:43
Menj ki hozzá külföldre (tudom most nem lehet...) De ha hagyod a cuccaidat veszni nála és új életet kezdesz az is jobb mint hogy vele maradsz mert benne van a pénzed a házban. Fiatal vagy, elherdálod az életedet egy ilyen szemétládára??
márc. 6. 09:36
Anyuhoz menni nem tudok ő nem Magyarországon él. Pont ezért vagyok padhelyzetben és ez az egyetlen oka hogy még itt vagyok hogy gyakorlatilag enyém itt minden és új albit keresni baromi nehéz pár hónapja elkezdtem pénzt gyűjteni eddig 160 ezer van körülbelül ha még egy két hónapig gyűjtöm kijőn egy albérlet kaucival. Aztán majd lesz valami legalább nyugodtan leszek és helyre jön a lelkem is idővel vagyis remélem.
5. Ghost👻 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 09:32

Mire vársz??

Telefonálj anyudnak és lépj le, mielőtt megkapod a fizut!

márc. 6. 09:28
Nem nem polgár pukkasztàs miatt írtam ki tényleg igaz minden szava. Magam sem tudom hogy fajult ez idáig. De igazatok van én is rég tudom, hogy ez csak időhuzàs jobb nem lesz csak rosszabb.
3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 09:06

Remélem ez csak egy pukkasztó történet,közben nevetsz hogyan reagálnak rá emberek.

Ha igaz, akkor ebből a horrorból lépj gyorsan.

Nem veszed észre, hogy egy trollt etetsz? Menj albérletbe és ne egy senkiházit tarts el, hanem építsd a saját életed. Édesanyáddal ketten csak meg tudtok élni.

Sok sikert! Ne feledd amennyinek tartod magad, másnak annyit fogsz érni! Hogy engedheted ezt meg, hogy bárki így bánjon veled?

2. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 08:46

28 évesen 6 éve vagy egy állattal??

Hívd anyudat és lépj olajra.

Egy férfi sem ér ennyit, hogy tönkre menj, ráadásul előtted az élet!!

márc. 6. 08:35
Tanácstalan vagyok 6 éve együtt vagyok a párommal. Nagyon rossz a kapcsolatunk borzasztóan csúnyán beszél velem ha csak megszolalok elkezd nagyon csúnyán kiabálni velem minden mocskos kur..k elhord meg még sorolhatnàm milyen csúnya szavakkal illet, olyan szavakkal átkoz le amit már nem birok elviselni milliószor mondtam neki hogy haggya abba de ő csak kiabàl meg leköp anyámat is szidja őt is àtkozza hogy dögöljön meg még hogy ő is ilyen olyan k..rva 2 éve már szexuális életünk sincs azt mondja hányinger van tőlem. Együtt élünk az ő házába de mindent én vettem minden bútort meg mindent, én fizetem a számlákat veszem a kaját, neki nincs pénze ő nem dolgozik . Mindennap részeg. Ha nem alszik részegen akkor engem aláz le. Már előre gyomor gőrcsőm van. Mindennapos ez már Nagyon rosszul érzem magam. Tudom hogy ki használ de szólni már nem merek mert elegem van abból hogy részegen vonyit velem. Soha nem volt egy közös ünnepünk sem se karácsony se szülinap semmi eddig még ajándékot sem vett nekem hat év alatt nem is voltunk sehol max eljőtt velem boltba. Itt kéne hagynom csak nem tudok hova menni minden pénzem ebbe a házba fektettem rokonaim nincsenek csak anyum. Már nem is reménykedem hogy jobb lesz nagyon magamba vagyok fordulva érzem hogy a sok megalàztatàs miatt nincs önbizalmam gyógyszereket szedek elhiszem hogy csak egy senki vagyok. Mindenki azt mondja haggyam itt nála 100 x jobbat kapok. Ő 40 éves én 28 vagyok. Fogalmam sincs mit csináljak. 😔😔 De tudom hogy ez nem pár kapcsolat beszélni sem lehet vele mert ràm szól hogy ha nem muszáj ne szóljak hozzá kussoljak.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook