Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz hangulat... fórum

Rossz hangulat... (beszélgetős fórum)


2022. márc. 4. 20:19
En most orulok, mert megusztam ezt a zsiros rongyot.
2021. dec. 27. 20:28
Nekun mar minden nap 1 ajandek.
2021. dec. 26. 15:41
A munkatarsaim alom vilagban elnek.
2010. júl. 9. 10:38

sziasztok!


Nekem lenne egy nagy problémám ,amit nem tudok magam rendezni,szeretném ha adnátok tanácsokat.19éves leszek.A gyermekkorom sajnos szörnyű volt.14x költözünk 8év alatt,sehol nem fogadtak be,a szüleim tönkretették az életem,előttem veszekedtek,ütötték egymást és ordítoztak,mindig rám kenték ha valami rossz történt,hogy én vagyok a hibás.Anyám mindig tökéletesnek tartotta magát hogy ő tökéletes szülő,persze emellett mindig is munkanélküli volt,apám tartotta el,mindig a válással fenyegetőzött,de sosem mert lépni.Apám pedig mindig csalta,nekem kellett kémkedni a telefonjában.ebből kifolyólag mindig rossz,hisztis,nyugtalan és feszült voltam kiskoromban és most is.Nem tanultam meg konfliktust kezelni,nem találom a helyem a világban,egyszerűen aki jó hozzám azzal elutasító és agresszív vagyok.


1hónapja költöztem el a nővéremhez itthonról,mert nem bírtam tovább a szüleim kikészítettek testileg ,lelkileg.Összeroppantam.Nem találom a helyem,nem tudom mit akarok,hisz amúgy is most vagyok ebben a korszakomban.


16évesen menekültem a családom elől először egy rossz kapcsolatba.az másfél évig tartott,abban is kikészültem,a barátom elhanyagolt meg is csalt valószínűleg.Amikor vége lett,rögtön beleugrottam a mostani kapcsolatomba ami 1év 4hónapja tart.A mostani barátom,sosem járt el haverokkal,se bulizni,mindig én voltam neki az első,mindent megtett/megtesz értem.


Először egy éve vesztünk össze,amikor hazudott nekem.Nem nagy dologban,de az kicsit megrendített.Utána rá 3hónapra meztelen csajokat találtam a gépén,persze ő tagadta,hgoy nézte volna olyan célból,mert ez egy filmletöltő oldalon volt és elméletileg minden képet megnézett minden témában.


Utána rá fél évre vesztünk komolyabban össze megint amiatt mert gyanusítgattam,ő pedig felháborodott rajta és csúnyákat mondott..persze én is.A legrosszabb dolog viszont az,hogy tudom milyen vagyok és hogy miattam fog tönkre menni a kapcsolat.Már magamból is elegem van.Ahogy kezdek felnőni rájöttem sok dologra.Hogy nem akarok olyan lenni mint a szüleim.Nem akarok papucs férfit mellém,mint apám,hogy azt csinálja amit én mondok ,majd agresszivan kitörjön.

ÉS ezt sajnos mindig a barátom orra alá dörgölöm ,hogy ő egy papucs és hogy nekem igazi férfi kell.Talán nincs igazam,de egyszerűen annyira félek,hogy már bebeszéltem magamnak hogy tuti a barátom is olyan mitn apám.Ő tűr,próbál segíteni hogy megváltozzak,mivel ő is tudja hogy tönkretettek a szüleim.


Sokszor megaláztam,bántót mondtam rá,hogy ő gyámoltalan,nincsenek barátai,és hogy egy hülye papucs.Ezt eltűrte egy darabig,tegnap viszont kibolrult,és mérgében azt mondta rám h isten verte állativadék.Nem kérdés,szokás szerint elküldtem a búsba és lecsaptam a telefont.(sokszor csináltam ilyet ok nélkül is amikor mgé nem mondott csúnyát rám,ugyanis nagyon agresszív és indulatos vagyok ahogy mondtam is).Ő sokáig eltűrte,de félek most már elfog menekülni tőlem,amit nem akarok,bár tudom én tehetek róla,hisz sokszor megalázta,sértegettem ok nélkül,csak azért mert rossz kedvem volt,és a szüleim piszkáltak engem.


Egyszerűen nem tudom már magamat sem elviselni.Tudom így sosem lesz jó kapsolatom senkivel ah ilyen maradok.Pedig a párom mindent megtesz,és nagyon szeret ezek ellenére.Szakemberhez szeretnék fordulni,de mivel 1hónpaja szegeden lakom így nehéz,ugyanis se beutalóm nincs,semmi.Tudtok valakit /valamit ajánlani?


A másik problémám a szex.Bárkivel voltam eddig,sosem tudok elengedni és élvezni a szexet.Ez sok okból kifolyólag lehet.A szüleim úgy neveltek hogy a szex rossz,és csak akkor szabad ha gyereket szeretnénk,ugyanis ők mélyen katolikusok.Így mindig szorongás votl bennem ezzel kapcsolatban,bár a mostani párommal élvezem ám de nem az igazi.Fogamzásgátlót szedek 2és fél éve(bá nem fogamzásgátlás céljából,hanem ciklusbeállítás),és most a párom miatt abba szeretném hagyni,ugyanis hangulat ingadozásaim ilyen miatt is lehet és az is hogy nem kívánom a szexet.


Ti mit tanácsolnátok??egyszerűen reménytelennek érzem a helyzetet,és nem szeretném elveszíteni a párom,azt mondja sosem hagyna el és pláne nem csalna meg(én pedig mindig azzal bosszantom hogy más kell,pedig tudom sosem találnék olyat mint ő).Nem tudom mit tegyek.Megszeretnék változni:(Bocsi hogy hosszúra sikeredett:(

2010. júl. 9. 05:47

Szerintem bármilyen technikát lehet alkalmazni a rossz hangulatra, a lényeg, hogy ne hagyd magadon elhatalmasodni!!! Te urald a hangulatodat, ne ő Téged! :DD


Szép Napot!

2010. júl. 8. 19:16
Szokott, de olyankor az eszembe jut hogy szegény körülöttem lévőknek milyen rossz lehet az Én savanyú arcomat elviselni.:)Végtére is Én sem szeretem a rosszkedvű emberek társaságát, pléne ha erre magyarázatot sem ad. ( kvázi nem történt semmi baj )
12. manul (válaszként erre: 1. - Kacago325)
2010. júl. 8. 13:43
Szokott,de akkor olyan dolgokat csinálok amiket szeretek és elmúlik.Kicsit kényeztetem magam!:DDDD
11. kacago325 (válaszként erre: 9. - 46f2f563a1)
2010. júl. 8. 13:01
Igen,a zene jó megoldás.
2010. júl. 8. 13:00
szokott, de elég hamar kb. fél órán belül el is múlik, ugyanolyan váratlanul, ahogyan jött.
2010. júl. 8. 12:49
Én a kedvenc dalaimat hallgatom és éneklem.Sétálok egy nagyott.Édeség.Alvás....
8. kacago325 (válaszként erre: 3. - Vigyorex6)
2010. júl. 8. 12:37
Igen én is dolgozom,ráadásul emberek vesznek körül (kereskedelem) így aztán muszáj jó pofinak lenni.De ötleteket szeretnék mivel dobhatom fel magam munka közben,esetleg utána...
2010. júl. 8. 12:35
iszok egy jó kávét, utána mindig jobb a hangulatom! :D
6. kiraroli (válaszként erre: 5. - Mimmo33)
2010. júl. 8. 12:35
HIHI NEKEM IS EZ A BEVÁLT RECEPT! VAGY EGY KIS SÜTIT... JÓ KRÉMESET ÉDESET......
5. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Kacago325)
2010. júl. 8. 12:15
eszem egy kis csokit...;)
4. Szeszipuszi (válaszként erre: 1. - Kacago325)
2010. júl. 8. 12:14
Elkezdek azon gondolkodni, ugyan mitől is vagyok rosszkedvű. Sajnálom magam cefetül, aztán a végén rájövök, hogy igazából nincs is miért. Egy jó alvás után mindjárt szebb a világ.
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Kacago325)
2010. júl. 8. 12:09
Szokott. Olyankor? Ha dolgozom vagy más dolgom van, kénytelen vagyok uralkodni magamon. Amúgy meg vagy csendben elücsörgök, elvagyok magammal, vagy ha nagyon rosszul érzem magam, akkor kisírom magam és kiengedem a fáradt gőzt.
2010. júl. 8. 12:09
Szokott. Punnyadok, és lesek ki a fejemből. De max 1 nap. Aztán muszály jobb hangulatra bírnom magam! Kis erőlködés, és minden rendbe...
2010. júl. 8. 12:05
Szokott csak úgy,minden ok nélkül rossz hangulatod lenni?Mit csinálsz olyankor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook