Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rossz Fodrász - tapasztalatok fórum

Rossz Fodrász - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2012. jan. 5. 07:04
igen a 8 keruletben az orcy teren.sosem megyek vissza hozza.szerencsere kulfoldon elek es nem sokszor kell otthon fodraszhoz mennem,de rossz fodraszt persze barhol lehet talalni.
14. kiscsillag01 (válaszként erre: 9. - Princezaxxx)
2009. okt. 22. 20:58
mesélj akkor :)
2009. okt. 22. 20:36

Mindegyik állandóan "valami trendi frizurát" akar ráderőltetni leszarja hogy jóláll-e neked vagy nem.


Van akinek jóláll amúgy

2009. okt. 22. 20:35
Amúgy a legtöbbnek a mániája a tépett haj mert azzal mindig fodrászhoz kell járni hogy emberi külsőd legyen.. Sajnos engem is beszivattak vele fiatalabb koromban. De mért gondolja a buta hogy ugyanoda fogok vixamenni aki elkúrta a hajam??
2009. okt. 22. 20:24
Miért kanászodik? :)
2009. okt. 22. 20:23
Kb 14 éve 1 fodrászom van. Kezd elkanászkodni.
2009. okt. 22. 20:23

Valahol tudtam hogy sok sorstársat találok majd!

Sajnálom hogy ilyenek vannak, feketelistára kéne tenni őket, nem?


Nekem kb minden barinőmnek volt nem1 rossz tapasztalata, anyámnak, sőt még a pasimnak is! :)


Nekem meg sok van! Ha akarjátok mondok utólag vicces sztorikat (akkor kiborultam..)

2009. okt. 22. 14:57
Bocsi nem tépettre, csak simán vágatni :)
2009. okt. 22. 14:56
Én is találkoztam sajnos... Nem értem hogy lehet vki ennyire értetlen?! Hátközépig érő hajambol akartam 2centit vágatni tépettre, helyette levágta vállig érőre,de előre közöltem vele hogy növesztem. Az értetlenség az amivel legjobban fellehet idegesíteni. Milyen fodrász az ilyen? És a festéssel is voltak gondok nem is egyszer.
2009. okt. 22. 07:22
Én is találkoztam már rossz fodrásszal. A fodrászom elment szülni, és akit ajánlott az annyira tele volt, hogy nekem azt nem volt időm kivárni. Nyílt a környékünkön egy új szépségszalon, szimpi volt a fodrász csaj bejelentkeztem. Mikor mennem kellett végig álmos volt, arról panaszkodott, hogy mennyire fáradt és a szőke mellírcsíkjaimból fehér foltokat csinált.:-S Még jó, hogy tél volt, így tudtam sapkát hordani, de két hétig arra nem lehetett ráfesteni. Addig nagyon kínos volt. Na meg ahogy levágta az se volt valami szép. De végül is örülök neki, hogy helyre lehetett később hozni.
2009. okt. 22. 07:19
Sajnos nekem is van rossz tapasztalatom:( Több mint 10 évig jártam egy fodrászhoz. Egy ideig jó is volt, de egy pár év után úgymond "elkurvult". A hajam egyre rosszabb lett a dauertől amit csinált. Úgy néztem ki mint egy rackabírka. Egyszer a pár hónapos daueromra rárakta a melírt (hosszú hajam volt) ami teljesen tönkretette a hajamat, olyan volt mint a pókháló. Akkor döntöttem úgy, hogy megyek máshoz. Szerencsére Anyukám fodrásza tényleng nagyon jó. Nála jött helyre a hajam. Akkor viszont le kellett rövidre vágni, más megoldás nem volt. Ennek a fodrásznak a dauerjától semmi baja a hajamnak (gyümölcssavas dauer). Szépen helyrejött és mostmár szépen növöget is. Egy évben kb. 3x ha kell mennem hozzá. Mindenkinek ilyen jó fodrászt kívánok!:)
2009. okt. 22. 07:13
Az én tapasztalatom is az, hogy igen kevés a jó fodrász.Gondolom ez azért van, mert sokan vannak, akik gyorstalpaló képzésen vettek részt. Ott meg nem tanulnak meg mindent, mert rövid az ídő is rövid. Tapasztalatuk nincs.Hát ne az én fejemen gyakoroljanak.
2009. okt. 22. 06:52
egy hónapja jártam egy "ollózsonglőrnél":fokozatosan kértem levágni a hajam,megkérdezte elöl érhet e az orromig,persze-mondtam.Azt gondoltam,a hátközépig érő hajamból akkor is marad jócskán.Tévedtem...hátul épp hogy takarja anyakamat...elöl bsal oldalon 3 centivel hosszabb a hajam...,úgy vágta le,mintha egy bilit rakott volna a fejemre,csak hátul hagyott egy olyan "bundesligás"focistás sérót,....most szedem a revalidot:)hátha gyorsabban nőne a hajam és akkor tavasszal egybe lehetne vágatni olyan kleósra...csak már nem ezzel a nővel!!!
2. 064abada22 (válaszként erre: 1. - Princezaxxx)
2009. okt. 22. 06:15
nekem sikerült kifogni egy ilyet, többet nem megyek hozzá. de még most is keresem az "igazit"...
2009. okt. 22. 04:38

Sziasztok!


Nektek volt már olyan, hogy a fodrász abszolút nem képes azt csinálni amit kérsz, tépi a hajad, spórol az anyagon vagy egyéb módon oltogat?


De most vége az uralmatoknak!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook