Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rossz bor vagy betegség, más is volt így? fórum

Rossz bor vagy betegség, más is volt így? (beszélgetős fórum)


13. 973d9d6ecf (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. márc. 9. 19:46
Nem tudom..mi történhetett...de ez nem az a mennyiség amitől ilyen állapotba lehet kerülni...Elég érdekes...
12. mosolyka1111 (válaszként erre: 11. - Mothertiger)
2013. márc. 9. 18:37

Nekem is:)

Sörre bor, mindenkor!

Borra sör, kész csömör!

11. mothertiger (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2013. márc. 9. 18:27
Nekem is rögtön ez jutott az eszembe! :)
10. db799ebf1e (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. márc. 9. 17:46
szia irigykedve olvasom!!van még ilyen borod jó buli lehet.
2013. márc. 9. 17:44
Ha a szomszéd leányzó nem járta meg annyira, mint Te, akkor a hiba a Te készülékedben van.
2013. márc. 9. 17:39
Ez durva hogy semmire sem emlékszel meg hogy összeestél akkor párod észre sem vette hogy fekszel a földön? hol aludtál ? szomszéd lánnyal is ez kelett volna hogy történjen vagy ö nem ivott sört?
7. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 1. - Styxia)
2013. márc. 9. 16:55
Na,ha nem vagy nagy ivó,akkor a bor is éppen elég lett volna.Én a múltkor jártam meg a forralt borral.Megittam egy jó nagy csészével(lehet inkább bögre) szóval nem egészen voltam magamnál.Nem is gondoltam volna...,így töröltem a kalapkúrát a gyógyító házipatikából!:D
2013. márc. 9. 16:45

A kettôt nem keverni!!!

Azért egy 2005-ösnek van már némi ereje!

Jól kiütötted magad!! :D:D

5. Fülemüle01 (válaszként erre: 3. - Styxia)
2013. márc. 9. 16:44

szia, nem menstruálsz véletlenül? mert egyszer így járt az egyik barátnőm kb két deci bortól! :D pedig orosz, tehát bírja az alkoholt! :)

egyébként jobbulást!

2013. márc. 9. 16:43

Nekem rögtön az eseti patológiás részegség ugrott be, ahogy olvastalak.

Nem lehet, hogy ez történt?

itt (is) olvashatsz róla: [link]

3. Styxia (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2013. márc. 9. 16:32

köszönöm, és nem...eddig nem hallottam róla


máskor is volt hogy, ittam sört borra, nah de ennyire nem ütött ki...ami nagyon bánt hogy, állítólag nagoyn tomboltam a párommal, azt mondta hogy amikor flekellt nem volt benne biztos hogy beszélek vele, én pedig semmire egyáltalán nem emlékszem csak arra amit leírtam:(

2013. márc. 9. 16:30
Nem ismered a mondást ezek szerint: "Borra sör meggyötör!" Alapszabály! :) Jobbulást kívánok!:)
2013. márc. 9. 16:29

Hali, tegnap este átjött hozzám a szomszédlány, és gondoltam hogy, akkor felbontok egy üveg fehérbort, 2005-ös, tokaji szomorodni volt, és ketten megittuk az üveggel, ami azt jelenti hogy én is kb.2,5-3deci bort ittam, aztán ketten ittunk még egy sört..ennyi és nem több, de engem annyira durván kivágott a bor. Nem vagyok egy nagy ivó, mert csak alkalmanként iszom de azért nem esek össze az elsö pohár sör után sem. Tegnap viszont, nagyon durván hatott rám, miután elment a szomszéd lány, szinte pillanatokon belül, éhes lettem nagyon, ettem kenyeret is, aztán már forgott minden, lefeküdtem az ágyra, a következö amire emlékszem hogy, a fürdöszobába minden kijött, aztán összeestem a kád elött...majd amikor felébredtem azon csodálkoztam hogy a párom miért nem keres, visszejöttem aludni és ma reggel keltem fel, iszonyatosan szédülök egésznap, fáj a gyomrom és a fejem is nagyon nagyon. A párom elmesélte hogy valami eszeveszett módon veszekedtem vele, és hogy majdnem egy órán át tomboltam, de én semmire nem emlékszem belöle...teljesen le vagyok taglózva.

Voltam már részeg, nah de ennyire nem....föleg nem egy pohár bortól meg egy sörtöl...szerintetek a borral leehtett valami?

Volt már aki így járt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook