Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz anya vagyok? fórum

Rossz anya vagyok? (beszélgetős fórum)


15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 0bfe13f953)
2021. febr. 21. 18:26
Igazad lehet, de ezt sajnos neki kellene belátnia. Nekem is eszembe jutott, de neki kell tudni, mi nem jó. Arra is gondoltam, hogy esetleg a kapcsolata nem az igazi, de nem utalt erre, ezt abból gondoltam, hogy azt mondja azért nem szeretne gyereket, mert amíg nem tudja a sok rosszat feldolgozni addig nem is akar. És talán azért esik neki rosszul, hogy az ő szobája a testvéré lett, pedig mindig nyitva áll az ajtó előtte, bármi történjen.
2021. febr. 21. 15:51
Azt hiszem a lányod most nem boldog, nem érzi jól magát a jelenlegi élethelyzetében. Onnan gondolom, hogy a bátyám pont ezt csinálta, mikor rájött, valahol elrontotta az életét. Elkezdte az anyut hibáztatni, a gyerekkorát okolni, pedig semmi nem úgy volt, ahogy sorolta, de valahol ezekbe menekült, ahelyett, hogy belátta volna, a saját döntései okozták az állapotát.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Globus)
2021. febr. 21. 13:08
Nem, hanem a fiú a saját családjának.
12. globus (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 13:05
Úgy érted, hogy ő segítsen a fiú családjának?
11. Lávli* (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 12:55
Elhiszem.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Lávli*)
2021. febr. 21. 12:53
Sajnos éis tragédiának élem meg.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Globus)
2021. febr. 21. 12:52
Nem akarja, hogy segítsen a fiú a családjának, mondván ugráltatják, ki használják. Ha őszinte akarok lenni, sokkal inkább volt elkényeztetett, mint hogy rossz sora lett volna.
8. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 12:49

Az ő családja ellen is lázad? Nincs a lányod kicsit elkényeztetve?

Nem ismerjük őt, de kicsit furcsa 23 évesen felnőttet játszani (férjhez menni) és hisztizni nemlétező dolgok ellen. Talán tudat alatti védekezés, hogy hibáztasson valakit a helyzetéért.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vivo44)
2021. febr. 21. 12:48
Sajnos senki nem érti miért viselkedik így.
2021. febr. 21. 12:47

Az tragédia, ha egy anya úgy érzi, hogy mindent megtett, mindig csak jót akart, boldog volt, aztán egyszercsak kiderül, hogy mégsem úgy volt.

Ami nekem nagyon fura a mai világban, az a sok önmegvalósító ősanya és/vagy ősfeleség, akik fb csoportokban erősítik egymást meg saját magukat, hogy ők eddig "mérgező" (🙄) szülőkkel és/vagy "mérgező" testvérekkel éltek együtt, de mostantól majd megszakítják a családi kapcsolatokat és megmutatják a világnak, milyen fasza csajok. Úgy hisznek a hülyeségben, hogy a hit gyülisek elszégyelhetik magukat mellettük. Sajnos.

Nem tudom, mit tud tenni egy hirtelen "mérgezővé" vált anya. :((

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Zsofi_876)
2021. febr. 21. 12:43

Köszönöm szépen a válaszod. AZesküvőre a pénzt, ők gyűjtögették össze, úgy, ahogy közben nálunk laktak, jól megvoltunk. A férje inkább csendes természetű, a lányom néha az ő családja ellen is lázad. A kisebb lányom sem érti mi baja lehet a nővérének.

Próbáltam már többször beszélni erről, de azt mondja csak ő tudja min ment keresztül, nem hajlandó ettől tágítani, mintha nem is akarna ezen túllépni. Természetesen én is ember vagyok, lehet hogy hibáztam valaha, de az én meglátásom az, hogy semmi nem indokolja ezt, hiszen semmi nem történt.

2021. febr. 21. 12:43
Van ilyen, hogy elköltözés után fellángolnak az emberben a régi sérelmek. Kicsit talán szélsőséges megnyilvánulás ez a lányod részéről, ha előtte szeretett, imádott. Adj egy kis időt neki, ki tudja, mi zajlik most benne, körülötte. Fiatalon ment férjhez, én az ő korában bulizni meg fesztiválokra jártam, nem alsógatyát mostam másra.
2021. febr. 21. 12:35

Kedves anonim!

Nem ismerlek, így nem tudom, hogy rossz anya, vagy jó anya vagy!

Erre leginkább az fog tudni neked válaszolni, aki ismer, a saját környezeted, lányaid, ismerőseid, rokonok, akik láttál az elmúlt 23 évet.

2021. febr. 21. 12:31

Érdekes.

Ekkora változás nem történik csak úgy.

Nekem az is furcsa, hogy egy 21 éves lány félti a szobáját a tesójától.

Mintha fájna neki, hogy valami végleges történik, jelen esetben, hogy többé már nem lakhat ott.

A vejeddel milyen a kapcsolat?

Ismerettségi körben volt hasnoló szitu, amikor egy leányzó férjhez ment és az anyósa meg férje telebeszélték a fejét, hogy milyen szarul élt addig.

Aztán később persze a lány is rájött, hogy mekkora hiba volt a saját családja ellen fordulni.

A lányod még nagyon fiatal.

Nekem a kamaszkori lázadást juttatja eszembe. Majd ha átmegy ő is dolgokon, esetleg gyereke lesz, máshogy fogja látni.

Hogy rossz anya vagy-e?

Azt te tudod eldönteni, ha magadba nézel. Amíg úgy érzed, hogy mindent megtettél, nem hinném.

Persze sokszor a szülő nem veszi észre, mennyire rátelepszik a gyerekre, vagy kihasználja - ilyen is van.

A kisebb lányod mit mond?

Miért nem ülsz le a nagyobbikkal és beszélitek meg őszintén?

Nem hajlandó?

Lehet, hogy csak a nagy szabadság, a hirtelen jött "feleség vagyok" szereptől kicsit fejébe szállt a dicsőség.

Majd rájön, de gondolom ez kevés vígasz most neked.

Az esküvő például a lányod saját keresetéből zajlott? Most van saját ingatlanuk?

Szerintem egy 23 éves gyerek már ne követeljen semmit a szülőktől.

Nyilván, aki tudja, az megteremti az utódoknak a kész fészket. De rengetegen vannak, akik ha belepusztulnak sem tudják.

Ez van.

2021. febr. 21. 12:16
Nem is tudom, hogy hol kezdjem. A lányom 23 éves, 2 éve költözött el, mert férjhez ment. Azelőtt nagyon jó kapcsolatban voltunk, de a költözés után megváltozott. Eleinte haragudott a hugára, hogy tönkre fogja tenni az ő régi szobáját, majd azt vágta a fejemhez, hogy nem szerettem soha, nem volt meg mindene, és hogy milyen rossz gyermekkora volt. Ledermedtem, hiszen mindent próbáltunk megadni neki, mindenben mellette álltam, nem értem, hogy miért csinálja ezt. Nem tudom, hogy esetleg nem érzi jól magát azon a helyen, vagy esetleg 6férje miatt, mert gyereket sem akar azt mondja amíg ezt a borzalmas gyerekkort nem tudja feldolgozni. Értetlenül állok, hogy valóban ennyire rossz volt neki, Amíg otthon lakott sose mondott ilet, szeretett, imádott,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook