Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz álom! fórum

Rossz álom! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4659. gilingalang (válaszként erre: 4658. - Janszi)
2020. dec. 31. 18:03

Akkor nincs mese, jön a szerencse.

Sluszpasz 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

4658. janszi (válaszként erre: 4656. - Gilingalang)
2020. dec. 31. 11:43

Ezek tényleg fura álmok,olyan,mintha csak töredék lenne,így a halott esőt jelent,a haláltól való félelem meg eszébe juthat álmában is az embernek egy film kapcsán akár.Az hogy valaki visszahozzon az életbe holtat-azt mondanám hogy csodával álmodni és kiváltságos helyzetben lenni ezt látva,szerencse,ezt jelenti.


A másik álom,a kupolával és templommal és felszálló lélek gyönyörűségével az ember erős hitét jelenti a túlvilági életben,a történet szintén megerősíti a csoda eseményét és szintén kiváltságos helyzetet teremtve nagy szerencsét jelent.

2020. dec. 31. 10:58

Köszönöm, hogy velem voltatok!

Mindenkinek kívánok Boldog Új évet🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

2020. dec. 29. 11:38

Hú, most nem az én álmomat írom le.

Párom álmodott furát.

Első részben egy fekete alak volt, aki mellette elment meghalt.

Ha hozzáért meghalt.

Bár vissza tudott hozni embereket, de az nagyon fárasztó volt.

Jelezte is egy embernek, hogy ne nyúljon hozzá, mert már belefáradt, hogy visszahozza.

A következő az volt, hogy egy üvegkupolás templomba érkezett.

Meghalt egy pap, akinek a lelke csodálatosan felszállt a mennybe.

Olyan gyönyörű volt, hogy csak ott állt és potyogtak a könnyei.

Felriadt és valóban potyogtak.

Nagyon tisztán emlékszik.

4655. gilingalang (válaszként erre: 4654. - Janszi)
2020. dec. 28. 14:37

Mostanság hajnalban arra ébredek, hogy csurom víz vagyok.

Kitakarózom, akkor meg ráz a hideg.

Nagyon rossz.

4654. janszi
2020. dec. 27. 20:54

Nekem is szokott néha nyomasztó álmom lenni,én ilyenkor elnyomom a szívemet ahogy alszok,de ha megébredek,csak azt veszem észre hogy leizzadtam,esetleg cserélni kell a felsőt,ami reggelre megint izzadt.A legutóbbi két alkalommal már fej-láb irányban megfordultam az első megébredés után,így jót aludtam.Nincs az a nyomasztó kínos álom,ami miatt vissza tud aludni az ember,mindenképp testi tünet okozza szerintem.

Régen ezt úgy mondták,hogy "ráűltek a mellyire".

2020. dec. 27. 18:16

Nekem kórházas álmom volt.

Felriadtam, de minden alkalommal újra a kórházban voltam.

Csurom vizesen keltem.

Az viszont nem volt tiszta, hogy beteg vagy gondnok voltam, mert hol a villanykörtéket próbáltam kicserélni, hol a kertet tettem rendbe.

Nem volt jó!

4652. janszi
2020. dec. 27. 10:26

A többi álmos nem aktív,inkább furcsa volt az álmom,mint rossz.

Azt álmodtam,hogy ismerősöktől jövök el,többen voltak,karakter nélkül,és ahogy jöttem el,szembe jött egy idős asszony,csupa régifajta ruhába tekerve,olyan igazi nagyon tanyasiasan kinézve ránézésre,de nem tekerve voltak a ruhák,hanem ráterítve hogy lógott a kendője,a mellénye,kabátja,a szoknyája ami alól épp kilátszott a fekete bakancsa,az arcának csak a közepe látszott, nem kerültem ki,ráköszöntem hogy viszont látásra,ő meg visszaköszönt hogy "isten álgya,aztán száz",majd léptében megsimította a vállam a bal kezével ahogy elmentem mellette.

Meglepődni se volt időm,mert volt még egy,aztán még kettő,már mindnek köszönök,gondoltam,és egyre többen lettek max 4-es csoportokban,majd egy sor férfi állt valami karácsonyi vásár hangulatú bódénak támaszkodva,mellette elszórva többen kisebb csoportokban,meglepő,de pont olyan lógó többdarabos öltözékük volt,mint az idős asszonyoknak,már inkább barna,nem fekete,karakterre max középkorosztály volt mind,már csak nem kerülöm ki őket sem,köszönök nekik is,de hogy kicsit dilemmáztam,ment előttem egy fiatal,aki szintén köszöngetett nekik,így már bátrabb voltam,mert gondoltam csak odaintek,mert sokan vannak.Aztán volt valami kakaskodás köztük,ketten kezdték püfölni egymást,én meg közéjük ugrottam,mintha vízbe vetném magam,az egyiket ellöktem reptemben,a másikat meg valahogy fordultában vettem a hátamra a vállánál fogva,mint a traktor platóról a gabonás zsákot és elindultam vele,pár lépés után ébredtem.

Gondolom nehéz volt :)

4651. janszi (válaszként erre: 4650. - Gilingalang)
2020. dec. 25. 10:26

Azt milyen jó!

Úgy legyen,Ámen!

Boldog Karácsonyt!

2020. dec. 25. 10:23

Azt álmodtam, hogy mindenkinek valóra vált a kívánsága!

Boldog Karácsonyt!🎄

4649. gilingalang (válaszként erre: 4648. - Janszi)
2020. dec. 22. 22:14

Igen, ezt én is így gondolom.

Most olvastam egy könyvet, ahol azt írta, hogy az álmokra nem kell figyelni.

Amit te is írtál, hogy helyet csinál az agyunk, ha tanulunk.

Érdekes dolog ez.

Nagyon figyelek, amikor anyukámmal álmodok, de nem mond semmit.

Inkább én próbálok beszélni.

Mindig féltem őt.

4648. janszi (válaszként erre: 4647. - Gilingalang)
2020. dec. 22. 20:32
A 13 az elég bűvös szám,a kérdés az,ki volt babonásabb,az orvos vagy anyukád.A nagy könyv szerint a közeli hozzátartozó ha beszél,azt szó szerint kell venni,érdemes megfogadni még ha nem is logikus lépés.A régi álmos könyvek abban a korban gyűjtődtek,aszerint az erkölcsi normák és nyelvezet,környezet szerint,már amennyit az elbeszéléseknek hinni lehet.Azóta sokat fejlődött a világ akár csak a kommunikáció terén is,más a szimbólumrendszer is,nem is olyan erősen babonás a világ,bár oka lehetne rá...
4647. gilingalang (válaszként erre: 4646. - Janszi)
2020. dec. 22. 17:07

Nem, bocsi fejben jó volt.

12.után, 13.-án születtem.

😄

4646. janszi (válaszként erre: 4645. - Gilingalang)
2020. dec. 22. 16:57

"12.-re lettem beírva, de 13. éjfél után születtem"

omg,akkor 14-én születtél...

4645. gilingalang (válaszként erre: 4644. - Janszi)
2020. dec. 22. 16:53

A kártyát annyira nem szeretem.

Nem jósoltak még.

Egyszer vagy 20 éve elmentem egy fura jósnőhöz, de semmi nem jött be neki.

Az viszont a mentségére legyen mondva, hogy a pontos időt nem tudom.

12.-re lettem beírva, de 13. éjfél után születtem.

Az orvos 12.-re írt, hogy egy kislány ne legyen szerencsétlen.

Mintha tudna ezen változtatni bármit is, ha átírja.

4644. janszi (válaszként erre: 4643. - Gilingalang)
2020. dec. 22. 10:45

Elképzelésem szerint kétféle ember van(e szerint is),van aki elfogadja a külső információt,és van aki csípőből elutasítja.Ennek oka a gyermekkori kötődésben rejlik,mert a gyermek számára a táplálék-forrás az információ-forrás is egyben,itt a kötődésnek van jelentős szerepe,függetlenül a megélt szenzáció(öröm)és sérelem(bánat) egyensúlyától,itt válik ketté,hogy felnőtt korában-ismerősként mondasz neki valamilyen infót,de egy szavadat sem hiszi,vagy elgondolkodik rajta,max utánanéz az infó hitelességének és megköszöni.

Szóval,álmodhat az ember ismerősével akiben nagyon bízik,lehet Ő az információ-forrás a mai napig,így álmodva rendszeresen egy-egy megoldandóra a napi eseményekből válogatott megoldások közül.

Mindemellett már ha bejött a képbe "beszélgetni",mindenképp előbújik az az esemény is,hogy milyen érzések voltak akkor és ott.

Álom-fejteni események és szimbólumok folyamatára lehet,ugyan úgy,mint a cigánykártyában.

Ugye a hitelesség záloga ott is az,hogy egy-egy kérdésre a vetés előtt rá kell hangolódni,különben max részek jönnek elő a jövőt illetően.

4643. gilingalang (válaszként erre: 4642. - Janszi)
2020. dec. 21. 21:30

Köszönöm.

Mit ajánlasz a megfejtéshez?

Gondolom foglalkoztál már a saját álmaiddal.

Nekem visszatérő az anyukám.

Sokszor a testvérem és a felesége is.

4642. janszi (válaszként erre: 4641. - Gilingalang)
2020. dec. 21. 18:34

Két okból álmodik az ember visszatérő álmot,az egyik ha tanulsz és kell a hely,akkor szed elő olyan dolgokat az ego,nevezzük ennek,mert kell a hely és csinál,tisztogat,mert nem végtelen a tárhely.

A másik,ha volt megoldatlan szociális konfliktus,azt éled újra és újra,ez az ego öngyógyító folyamata,mindig egy kicsit idebillen a mérleg,így válik idővel megoldottá egy-egy kellemetlen szitu vagy konfliktus,ez a folyamat független attól hogy mennyire ragaszkodik az ego a megélt szituhoz.Nem szokott tíz vagy ennél több egy témás visszatérő lenni.

A diszlet sokkal kevésbé számít,mint a szitu,még az eseményhez sem szokott kötődni szorosan(lehet olyan házban történt esemény,ami nem is ott és nem is akkor történt).

Álomfejtésből a szimbólumok és jelképek egyediek,mást jelent sivataggal álmodni két embernek,ezért nem jó a sablon megfejtés(Krúdy),de ezt már Ő is tudta.

4641. gilingalang (válaszként erre: 4640. - Piroska52)
2020. dec. 21. 17:09
😉
4640. Piroska52 (válaszként erre: 4639. - Gilingalang)
2020. dec. 21. 17:03
Nem,addigra felébredtem.😀
4639. gilingalang (válaszként erre: 4638. - Piroska52)
2020. dec. 21. 16:18
Na, visszamentél?
4638. Piroska52 (válaszként erre: 4637. - Gilingalang)
2020. dec. 21. 10:51
Én meg azt álmodtam,hogy visszahívtak az óvodába dolgozni.
2020. dec. 21. 10:30

Tegnap azt álmodtam, hogy kiesett két fogam.

Valami vízről is, de nem mentem bele.

Szerelmes is voltam egy magas, jóképű férfiba.

Na, kalandos volt.

2020. dec. 11. 08:55

Ésss megint anyu, megint a régi ház.

Veszekedtem vele.

Nem akarom ezt álmodni, mert mindig felidézi a végét.

Biztos, hogy nagyon bántja a lelkemet.

Másképp nem álmodnék állandóan a régi házról, anyuról betegen.

Azt sem értem, hogy örültem, megkönnyebbültem, amikor eladtuk a házat.

Mégis mindig ott vagyok, még arra mennem is fájdalmas.

Miért ilyen rossz?

Mit tegyek, hogy ne álmodjak mindig róla?

Anyuval szeretek álmodni, amikor nem kiabálok vele főként, hogy gyógyuljon meg.

2020. dec. 9. 08:18

Halottaimmal álmodtam.

A nagymamám, az anyukám, a kutyám.

Régi érzések kavarogtak.

Természetesen megint a régi ház.

Anyukámon kívül mindenki halott külsejű volt, olyan mintha, akkor jöttek volna elő a földből.

Anyut végre mosolyogni láttam.

Mondta, hogy vigyük el a mamát fodrászhoz, meg manikűrre.

Cudarul festett a nagyi.

Anyunál rendet akartam tenni.

Valamiért az a fürdő nyomot hagyott bennem, mert mindig ott van valami.

A párom is ott volt, meg anyósék is.

Semmi különös nem volt velük, hozta anyós a régi formát.

Meg még az is rémlik, hogy anyu megfogott valami forró dolgot a tűzhelyen és nagyon megégette a kezét.

Nem értettem, hogy miért fogja meg rongy nélkül.

2020. dec. 7. 18:53

[link]


A végén található ötlet, igen elvetemült.

Biztos huzogatom azórát, amikor alszom.😏

2020. dec. 3. 09:00

Anyuval álmodtam, érdekes volt, hogy a nagyon régi vitrines magas szekrénybe pakoltam, a rollók el voltak szakadva az ablakon nem tudtam felhúzni.

Anyu vett nekem szőlőt, amit napok óta kergetek és nem kapok.

Lecsesztem, hogy miért nem szól, ha vásárolni megy, mert segítünk, elvisszük.

Azután pedig valami édességet kutattunk neki, volt egy, amit keresett, de azt nem találtam.

Jó vele álmodni.❤️

2020. dec. 1. 10:57
Hú, ma nagyon furcsákat álmodtam, valami kisfiúnak vágtam a haját, kétszer is kihívtam a mentőket egyszer az utcán valaki ott vergődött, a másikra nem emlékszem de azt tudom, hogy ott voltak a mentők, tiszta dilinyós álom volt és persze megint a régi ház körül ólálkodtam.
4631. gilingalang (válaszként erre: 4630. - Piroska52)
2020. nov. 29. 21:30

Sajnálom.

😢

4630. Piroska52 (válaszként erre: 4629. - Gilingalang)
2020. nov. 29. 21:25

Nem,mert vagy elfelejtem mire felébredek,vagy semmi értelme nincsen.

Puszi angyalom.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook