Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rönkház, vagy hagyományos ház? fórum

Rönkház, vagy hagyományos ház? (tudásbázis kérdés)


15. niroli
2010. ápr. 28. 20:37
kész lett a rönkházatok? -hogy vált be?
2008. jún. 19. 16:28
Nekem nagyon tetszenek a rönkházak!Szereinte valami csodaszép:)
13. gotty
2008. máj. 15. 19:59
privátba írok, mert reklámozni nem szabad
12. zlato (válaszként erre: 11. - Gotty)
2008. máj. 15. 08:45

Köszi a szép és biztató sorokat,lenne még egy kérdésem,kivel csináltattátok?

Minden érdekel a rönkházakkal kapcsolatban,mert nekünk mindenáron kell egy kis ház sos,még a nyáron.Minden választ köszönök

11. gotty
2008. máj. 14. 14:48
Mi egy régi (1916-ban épült-iskola) házban élünk. Nagyon szeretjük,mert a régi házaknak valahogy lelke is van. Mindíg is tetszettek a rönkházak (nem gerendaházak)ezért 2 éve házbővítésként építettünk 1-1 db-ot a gyerekeinknek (3 db) Fantasztikus érzés már az is, ahogy belépünk egy igazi rönkházba. Egész más bent a levegő, hangulat, az egész ház rezgése nagyon jó. A gyerekek nagyon szeretik, és mi is szivesen üldögélünk náluk. Azt mondják, sokkal jobb, mint a régi szobájukban. Én még nem aludtam ott, de ők biztosra mondják, hogy ilyen jót soha sehol sem aludtak, mint ahogy a házikójukban minden éjjel.
10. zlato (válaszként erre: 8. - Mano244)
2008. máj. 11. 16:36
Légyszi írjál egy pár sort,mi a gond vele,kérdezd ki őket.Köszi
2008. máj. 8. 10:42
Amugy meg nekem is tetszik!
2008. máj. 8. 10:42
Én még csak annyit szertnék hozzá fűzni a dolgokhoz,hogy az egyik ismerősömék rönkházat építettek,de ők megbánták,mert sok gond van vele!
7. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 5. - Zlato)
2008. máj. 8. 09:42
Tudom,csak aztán más dolgok miatt el lett vetve és nem építkeztünk egyelőre csak felújítottunk.Nem mondom hogy soha nem lesz olyanunk,bár ha nádtetőset akarunk költözni kell más városba,itt tényleg rendelet van rá hogy nem lehet,bár nem értem miért.
6. zlato (válaszként erre: 4. - Mazsi48)
2008. máj. 8. 09:03
Én is pont ezért szeretném,mert nyáron nyaralhatok benne,télen,pedig telelhetnék,és egész évben gondozhatnám a házat,és a kertet.AMI a kertet illeti már dolgozunk rajta.
2008. máj. 8. 09:01

Köszönöm az írásaitokat,szerintem is csak rönk azaz fa ami jó ,és ami szép.

Jutka,megvigasztallak,olyan nincs,hogy nem adnak rá engedélyt,inkább csak velük van a gond,hogy nem akarnak vele foglalkozni,mert dolgozni kell vele ,és akkor az már nem jó.Minden ugyanúgy járható,mint a RENDES HÁZ-nál,csak a nagy bürökrácia,meg a trehányság az oka mindennek,HA EZT SZERETNÉD,NE HADJAD MAGAD,AKARJad...-és meglesz-

2008. máj. 8. 08:47

Én hagyományosban lakom most.

De ha elköltözünk nagyon szeretnék rönkházat.

Szerintem gyönyörűek. Olyan lehet abba lakni,mintha egész évben nyaralnál.

2008. máj. 8. 08:30

Rönkház a sziveünk vágya nádtetővel....nálunk az épitésügyön azt mondták:Minek akar maga faházat,olyan mint az istálló,épíccsen kőböl az a szép!!És hogy nem fogják rá megadni az engedélyt úgysem mert nem illik a városképbe.....

Szóval nekem RÖNK!!

2008. máj. 8. 08:26
Szerintem hagyományos ház!Igaz a rönkházak is szépek,de csak a hegyekben tudom elképzelni őket!
2008. máj. 8. 07:09
Rönkház, hagyományos ház?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook