Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ronda nő szép pasival, ronda pasi szép nővel fórum

Ronda nő szép pasival, ronda pasi szép nővel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2006. okt. 15. 20:05
Igen talán igazad van,de akkor miért vannak ilyen párok?
27. Icus (válaszként erre: 26. - Ezsuzsoka)
2006. okt. 13. 20:53
Te is tudod, ez ritka, mint a fehér hollÓ!! Ha a külsőben nincs semmi ami megfogna, sohasem fogod értékelni a belsőt. Inkább előfordul az, hogy a külső megfog, és noha tudod, hogy semmit sem ér emberileg, valamiért mégsem tudsz elszakadni tőle.
2006. okt. 13. 20:47
VAn ilyen és sokszor nem is értem!de aztán elgondolkodom és milyenek vagyunk mi emberek?Hát persze hogy elsöre a külsőből itélkezünk!Pedig belül vannak az igazi értékek és lehet hogy egy ilyen párnál ez fogta meg a férfit!
25. eee466847e (válaszként erre: 24. - Icus)
2006. okt. 13. 20:37
Ez valóban gyakoribb. Itt a szomszédom leánya.
24. Icus
2006. okt. 13. 20:14
Nekem nem jut eszembe a környezetemből ilyen pár, a fordítottja szerintem inkább igaz! Abban is az az eset, amikor a ronda, dagadt, öreg, de piszok gazdag pasinak, egy Barbi a barátnője!
2006. okt. 13. 19:50

Úgy gondolom, hogy kinek mi a "jó nő" kategória. Pl. a páromnak én, a kollegáimnak azok a tipikus nők, akik általában a pasiknak tetszenek a lent említett playboy kategória...

Na igen ám, de akkor miért is nem a "jó nővel" van? Miért nincs olyan "jó nője"? Mert (gondolom) a "jó nő" szóba sem áll egy átlagos paisval...


Hm, és mi van a jó pasi-ronda pasival? Régebben eljártunk trans. showkra, persze teljsen heteró társaság, többnyire nők egy igen meleg helyen, naná, hogy a csapos fickó mindünknek tetszett, hosszú sötét haj copfban (jól írom egyáltalán ezt a szót?!), szűk farmer, kockás haz (a többit képzeljétek hozzá), ezüstök, nyitott fehér ing... nahát volt megdöbbenés, mikor a "barátnője" (aki mellesleg az egyik fellépő volt) megérkezett civilben... ronda pasi volt. Nos ha így nézem, akkor tényleg nem tudom milyen a "jó nő"...?!

22. eee466847e (válaszként erre: 21. - Zojci)
2006. okt. 13. 19:47
"Aki szalad nem látja...." nagyon tetszik. Még nem hallottam.
21. Zojci
2006. okt. 13. 19:24
Sziasztok! Képzeljétek el,h a munkahelyemen a szakácsnőnek,aki 120kg körüli,borostás,és tényleg nem szép,olyan pasija wan,h mind utána fordultunk! Gondolnátok? Igaza wan a nagyimnak! Aki szalad nem látja,aki szeret nem bánja:) Mondjuk én ha egy nálam jówal jobb pasiwal élnék tuti baromi féltékeny lennék! Bár így is az wok,mert enyém a wilág legjobb pasija az én szememben:)
20. Bettibaba (válaszként erre: 19. - Eee466847e)
2006. szept. 29. 11:40

Egy tizenéves kissráctól kaptam,én akkor voltam 28.De neki már én öreg voltam.De édes volt,nagyon.

És halálra szerelmes belém.

Örülök,hogy tetszett Neked,én is nagyon szeretem.

19. eee466847e (válaszként erre: 18. - Bettibaba)
2006. szept. 29. 11:37

Na ezt jól megcsináltad Bettibaba! Itt bőgök a munkahelyemen a szekrényben! Ez a vers az én gondolatvilágomat tükrözi. Lehet, hogy másoknak giccses, de így 60 évesen már számomra mást jelent. Lehet, hogy rólam írták! Tényleg, ki írta?

Köszi neked, és most hazamegyek. Klassz csaj vagy!

18. Bettibaba (válaszként erre: 15. - Eee466847e)
2006. szept. 29. 11:20

mamácska!

Egyszer kaptam egy verset,leírom neked,engem meghatott.

Ráncok

Amikor öreg leszek

szeretném ha ráncaim lennének.

Nagyon sok ráncom:

a nevetéstől

a mosolygástól

a derűtől,

a jóságtól,

a másokért vállalt gondoktól.

Szeretném,ha az egész életem

az arcomon lenne,

és mindenki,aki olvassa,azt mondaná:

ez egy szép történet.


Az arcom táj legyen

hegyekkel és völgyekkel

ahol az emberek elveszítik,

de újra megtalálják az utat.


Barázdáiban tréfa bújkáljon,

szögleteiben jóság,és vígasztalás.

Legyenek síkok,ahol megpihenhetünk,

árkok,ahol elrejtőzhetünk.


És szeretném,ha mindenki azt mondaná:

ez egy szép táj.

-Ez egy ember.

17. eee466847e (válaszként erre: 16. - Brenda)
2006. szept. 29. 11:19
Ne erről szóltam az előzőekben!
16. Brenda
2006. szept. 29. 11:13

Szerintem azért a legtöbb pasinak az önbecsüléséhez tartozik, hogy a felesége jó nő legyen, legalábbis neki tessen.

Nemrég történt, hogy ovis zsúron voltunk a kisfiam egyik pajtásáéknál. Rajtam kívül 8 anyuka. Egyik sem kövér, csak én. Mire a férjem otthon váratlanul és boldog arckifejezéssel megjegyezte: "Te milyen szép vagy! Messze te néztél ki a legjobban az összes anyuka közül!"

Pedig nem vagyok különösen szép, csak a nagy átlag, de olyan jól esett, hogy ő 9 év után és 30 kiló plusszal is szépnek lát és bennem gyönyörködik!

Brenda

15. eee466847e (válaszként erre: 7. - Dee)
2006. szept. 29. 11:10
A szépség nálam a harmónia ami a lelkemben lakozik. Az ezer ráncommal együtt is elégedett vagyok a külsőmmel is, mert naponta visszajelzést kapok a férjemtől, unokáimtól, gyermekeimtől. Na, nem arról van szó, hogy a szépségemet dícsérik, hanem a szeretetükkel jelzik, hogy ÉN vagyok fontos nekik. Egyébként sminkelem magam, ápolom magam, divatosan öltözöm, de soha nem voltam bombázó, 40 évvel ezelőtt sem. A férjem után pedig sokszor megfordultak, mert fiatalabb is mint én és nagyon jóképű fickó volt 26 évvel ezelőtt. Nálunk ez soha nem volt központi kérdés.
14. Brigitte (válaszként erre: 10. - 67796372eb)
2006. szept. 29. 10:36

Igen, ismerek egy olyan szép pasit, akinek azért kellett kimondottan csúnya feleség, mert azt gondolja, hody a csúnya nő nem fogja megcsalni.

Ugyanis ettől rettegetett az összes kapcsolatában, mivel magából indult ki.

13. 278c85ecf4 (válaszként erre: 11. - Bettibaba)
2006. szept. 28. 20:31

A férfiaknak általában az, amit pl. a playboyban látsz!

Nekem egyátalán nem......(fúúújoló szmájli) :D

12. Bettibaba (válaszként erre: 12. - Attika24)
2006. szept. 28. 10:17
Aha,értem.Ha ennyiből áll a jónőség,én sem vagyok az.De nem is akarok az lenni.
2006. szept. 28. 09:51
Nem szorosan tartozik a témához,de valaki árulja el nekem,hogy mit takar a "jó nő" fogalma?!
2006. szept. 28. 09:44

Vannak olyan csajok akik nem szépek és mégis olyan magabiztosak, hogy a környezetük elhiszi azt, hogy tényleg jó nők pedig nem.


A másik verzióval régebben ismerkedtem meg. Volt egy tényleg nem szép osztálytársam akinek mindíg voltak pasijai(!) és nem azért mert olyan jó beszélgetőtárs lett volna, hanem valami másban volt a "társuk".


Persze biztos vannak olyanok is akiknek olyan magávalragadó a személyiségük, hogy attól tartjuk szépnek őket...


De az is lehet, hogy a jóképű pasiknak azért van kevésbé dekoratív barátnőjük mert félnek a csalódástól, és úgy gondolják, hogy egy nem "bombanő" nem törheti úgy össze a szívüket.


NA most elég sok lehetőséget felsoroltam asszem...

:)

9. kisgé (válaszként erre: 8. - Hoxa)
2006. szept. 28. 09:09
Akadnak.....:))
8. Hoxa
2006. szept. 27. 22:54
Ráadásul vannak, akik átlátna a külcsínen és a belbecset is figyelembe veszik.
7. dee
2006. szept. 27. 22:27

Mi az,hogy ronda nő?

Nézzen mindenki tükörbe!

100% elégedettség tölti el a szívét?

Ha igen árulja el a nagy titkot nekem is!

2006. szept. 27. 22:23
egyáltalán,mi számít szépnek? amit mi annak hiszünk? de kinek számít a másik véleménye akkor,amikor szeretünk valakit?
2006. szept. 27. 22:19

A ronda nő is lehet azért ronda, mert mi irigyeljük tőle azt a szép pasit!:)))

Különben meg lehet, hogy nem is annyira ronda...

Csak elnyomja az értékeit a pasi szépsége!!!:DDD

2006. szept. 27. 21:09

nem tudok irni...de érted mire gondolok...:)

Csak bénázok!

2006. szept. 27. 21:08
bocs, az pasi van vele;)
2006. szept. 27. 21:07

szerintem ilyen nincs:)


Lehet ami neked ronda, az nekem szép, vagy épp forditva:)


Valószinű a szép pasinak az a nő a legszebb...különben nem lenne vele...nem feltétlen arra kell gondolni, hogy az a ronda nő mit tudhat, biztos azért van mellette az a jó nő! Vagy igen?

Lehet én gondolom rosszul!

2006. szept. 27. 20:40
Hogy lehez ez mit tudhat az a nő?:))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook