Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ronda nő szép pasival, ronda pasi szép nővel fórum

Ronda nő szép pasival, ronda pasi szép nővel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. máj. 11. 13:38
Én is láttam már egy irtó jó pasit olyan csajjal aki elég csúnyácska volt,biztos a belső értékei fogták meg a pasit.Van ilyen,bár ritka szerintem.
2007. máj. 11. 13:16
Cinka!!!!nem is vagy ronda!Miért mondassz ilyeneket!!!!megérdemled azt a jó pasit az oldaladon!!!
56. Cinka
2007. máj. 11. 13:01
Én is hótt ronda vagyok, mégis szép pasim van (szerintem), és mindig jókat nevetünk, mikor látjuk, hogy jó csajok végigmérnek minket és baromira nem értik a dolgot... :DDDDDDDD
2007. febr. 24. 15:48
Nem az a lényeg, amit kiemelsz! Nagyon sok túl szép pasit láttam már, akiktől közelebbi ismeretség után felfordult a gyomrom. És egy csúnya nő is lehet jópofa, okos, jó humorú, foroghatnak körülötte az emberek, teljesen elfeledkezve a külsejéről!
2007. febr. 19. 16:33
Szép nő - szép pasi?
2007. febr. 18. 18:17
Ja,az 52hsz-t nem anteának akartam,hanem csak úgy általában.bocs:)
52. 5464505f6a (válaszként erre: 51. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 18. 18:15
Nagyon hangoztatjátok ezt a szép-nők-úgysem-olyan-jók-szöveget.Azért itt is van kivétel és tényleg van sok szép nő,aki okos,művelt,értelmes,ízléses,nem csak a pénzre megy,jó az ágyban is ésatöbbi itt elhangozttak.:)
2007. febr. 18. 17:23

Viszont senki nem tudja, hogy a kevesbe szep no miben olyan jo :))) Valamiben biztos. Vannak olyan nok, akik annak ellenere, hogy nem szepek a szo klasszikus ertelmeben, de olyan kisugarzasuk van, hogy megvesznek ertuk a pasik.

A szepseg nem minden. Allitolag a kevesbe szep nok jobbak az agyban, mert ok ott megkuzdenek azert, amire a szepek ugy gondoljak nekik nem kell erte tenniuk.

2007. febr. 18. 16:29
Attol függ mi nevezhető ronda nő és szép pasinak?:)Szerintem nem a külső szépség számiit.
49. ViBo
2007. febr. 17. 13:24

(: respekt!

Ez így van, én is igy gondolom.

48. cskata (válaszként erre: 47. - ViBo)
2007. febr. 16. 00:48

háát, ez a szépség dolog lényegében kiirthatatlan, amióta az emberiség létezik, mindig voltak "menőbbek" a többinél..:) mint ahogy csúnyább emberek is - és az átlagosak közül lényegében mindkét irányba kilógók egymásra találása szerintem mindig is téma lehetett..

nagy okosságot nem mondtam - meg valóban nem is kell ezen gondolkodni!:) Ami nekem szép, az lehet másnak csúnya és fordítva.. ennyi..:))

47. ViBo
2007. febr. 15. 14:06

cicababa csaj-pézes bácsi párosításokban sajnos én sem tudok elvonatkoztatni az anyagi háttértől, bár biztos van ott is kivétel én még nem találkoztam olyannal.


Nem vitatkozom vele tényleg létező dolog(egyesek még a barátaikat is úgy választják), de nem is erről beszéltem hanem arról hogyha öszjönnek akkor meg rajtuk "csámcsognak".

Mondjuk ha nem lenne enyire fontos az a szerintem "műszépség" akkor nem lenne ilyen probléma, mert nem lenne mitől elszálniuk, de ilyen úgysem lesz sose, azt meg tudjuk mért és ez főleg a média. Ez már lehet off. úgyhogy abba is hagyom.(:

Béke

46. cskata (válaszként erre: 45. - ViBo)
2007. febr. 11. 12:13

"mért szép csak széppel csúnya meg csúnyával lehet."


természetesen ez nem törvényszerű..:)

inkább arról van szó szerintem, hogy aki - a Te szavaiddal élve - a társadalmi elvárások szerint szép, abban azért igencsak kialakul (a társadalmi visszajelzések alapján!) egy erős egó - és ettől kezdve lényegében csak a vele azonos "kategóriájúakkal" kezd kapcsolatot.. és ha kellőképpen felületes emberről van szó, akkor szóba sem áll "csúnya" lányokkal (fordított esetben pasikkal)! - tudom, ez általánosítás, de valószínűleg mindannyian láttunk már erre jó pár példát, tehát létező dolog..

Ha pedig a másik esetleg nem olyan "nyerő" a külseje alapján, akkor ezt könnyen feledtetheti, ha van mit a tejbe apírtania..:)) de ezt már csak zárójelesen jegyzem meg.. és itt inkább a cicababa-csajok és idősebb pénzes pasik párosításra gondolok.. (ami megintcsak általánosítás, de ez is szép számban van jelen napjainkban (is)..)

szóval mint annyi minden, ez is csak és kizárólag az emberek jellemén múlik - amiről lényegében Te is írtál..:))

45. ViBo
2007. febr. 11. 11:27

nem értem az emberek egyáltalán mért beszélgetnek ilyenről??? mért szép csak széppel csúnya meg csúnyával lehet.

Mindenkibe van szép, valószínű hogy a barátja tudja hogy benne mi a szép és azért szereti. Nem értem hogy ez a többi embert mért zavarja. ne legyünk már ilyen irigyek.

Mi a szépség? semmi. társadalmi elvárások hogy hogy kéne kinéznie az embernek, ráadásul még nem is állandó mert időről időre változik.

nem mondom én se vagyok szent és fordultak már meg a fejembe olyanok amiket irtatok de mindíg rá kell jönnöm hogy ez csak irigység és butaság.

44. cskata
2007. febr. 11. 10:52

nekem erről mindig az jut eszembe, hogy a csaj valamit nagyon jól csinálhat..;) általában egy konkért témában..;)))

de ez csak az én hülye általánosításom..:))

2007. febr. 11. 10:43
Nem egy ilyet láttam már: nem túl szép, de ápolt és kedves nő, és jóképű, kisportolt, vadító férfi, és mindig meglepődtem. Nem a külső számít, hanem a belső! Sok oka lehet, hogy együtt vannak, a legbanálisabb, hogy a pasi bebiztosítva érzi magát, mert ezt a nőt biztos senki nem csapja el melőle. De ez a legidiótább változat, bár már találkoztam vele...viszont ismerek két nagyon szép emberből álló párokat is akik agybafőbe csalják egymást és egymás képébe hazudnak, mert nem akarnak nyitott kapcsolatot, de a saját gyengeségüket sem tudják legyőzni.
2007. jan. 8. 13:53

Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy érdeki oka van annak, ha egy kapcsolatban valaki csúnyácska vagy szép???!

Diane Keaton vagy Mia Farrow biztosan nem szorult rá Woody Allen vagyonára. :)

2006. dec. 27. 02:38
Ennél a felálásnál én arra gondolg a nő nagyon gazdag befolyásos vagy ilyesmi. Vagy magas a biztosítása... :)
2006. dec. 26. 20:13

Ha ezt a felállást látnám, ronda nő + szép pasi, arra gondolnék először, hogy biztosan nagyon különleges lehet a nő, ha korban összeillenek. Jóval idősebb nőnél, jön a selyemfiú szindróma, mert azért ez a variáció is elég elterjedt.


Ha többet tűnödnék, eszembe jutnának az anyagi okok is... viszont vannak olyan szép férfiak akik azért szeretnek csúnya nővel lenni, mert jobban tündökölhetnek mellette.....


a szerelem vak.... de ez csak az utolsó esetben jutna eszembe... :)

2006. dec. 26. 15:58
Elnézést,hogy ilyen hosszúra sikerült véleményt nyilvánítanom.
2006. dec. 26. 15:57

Szerintem nagyon sok midentől függ a párválasztás.Lehet,hogy egy nő gyönyörű,viszont butácska,és az utcán dicsekedve "mutogatja"a párja,hogy irigykedjenek rá társai,mégsem venné feleségül soha,vagy nem vinné társaságba,mert félő,hogy szégyent hozna rá.

Esetleg a nő nagyon csúnya,viszont kitűnően helytáll a munkahelyén,a házi teendőkben is,és máshol sem vallanának vele szégyent a férfiak,a külseje miatt azonban nem talál magának párt.

A nagy többség szerintem az átlagoshoz tartozik,és párt is magához hasonlót próbál meg találni.Gondolok én a külsőre,a belső adottságokra egyaránt.Mert az is sokat számít,hogy mennyire jönnek ki egymással a párok,mennyire közös a gondolkodásmódjuk.És a belső érték hozzájárul ahhoz,hogy valakit szebbnek lássunk,mint amilyen valójában.És a "piszkos anyagiak"is sokszor közrejátszanak.Ha az egyik fél gazdagabb családból származik,félő,hogy a másik szemére hánytorgatja majd a későbbiekben.Én úgy gondolom,hogy legtöbb ember a "maga köréből"keres párt,tehát egy módosabb család gyermeke szinte sohasem házasodik be szegény családba,vagy ha mégis,ez idővel kapcsolatuk rovására megy.És egy olyan család,akinek tagjai egytől egyig diplomásak,elvárják,hogy gyermekük hasonló családból válasszon magának párt,nehogy szégyenkezniük kelljen bárki előtt.

Persze olyanok is vannak,akik "csupán"a pénzért vannak együtt idősebb,akár ronda pasival,hogy azok úgymond kitartsák.(Nem minősíteném az ilyeneket,mindenesetre nem jó véleménnyel vagyok róluk.) Olyan,számomra meghökkentő dolgot is láttam,hogy fiatal,jóképű pasi,idősödő,csúnyácska,nagyon gazdag nővel volt együtt,gondolom nem szerelemből,valószínűbbnek tartom,hogy a hölgy a férfi "szolgálatait"értékeli különféle módon.(Undorítónak tartom.)

Szerintem a férfiak azt a nőt tisztelik,akik "nem adják könnyen magukat",van tartásuk,önbecsülésük.

A szépség mint tudjuk,múlandó,mi lesz a cicababákkal,barbibabákkal,ha majd megöregszenek,akkor már kiégnek,és nem fognak kelleni senkinek?De a belső érték az maradandó.

Én magamat átlagosnak tartom,de a férjemtől nap mint nap kapok bókokat,hogy még 18 év után is tetszem neki,még úgy is,hogy jó pár kiló rakódott rám az évek,és szülések során.Imádja a főztömet és a családját.És ez nekem bőven elég ahhoz,hogy biztonságban érezzem magam mellette.Sokak szerint jóképű a párom,még úgy is,hogy ő is felszedett jó néhány kilót,volt rá példa,hogy "felajánlkoztak neki",ill.célzásokat tettek bizonyos dolgokra,szebbnél szebb nők,olyanok,akik anyagilag is függetlenek,úgymond tálcán kínálták neki a lehetőséget.Tisztelem,becsülöm őt,főleg azért,hogy a családját és engem többre tart egy csinibabánál vagy egy "pénzes macánál".Számukra az a boldogság,ha együtt oldjuk meg a problémákat,jóban,rosszban kitartunk egymás mellett,és egymásnak akarunk tetszeni,más véleménye nem számít,hogy szépnek lát-e vagy sem bennünket.(Persze azért mindkettőnknek jól esik,ha megdícsérik olykor-olykor.)

37. Fantomas (válaszként erre: 35. - Icus)
2006. okt. 20. 18:30

De a saját tapasztalatomról beszélek. Sok kedves leányzóval ismerkedtem meg, belsőleg és külsőleg is egyaránt szépek voltak. De én mint pasi sosem voltam elég jó. Barátnak igen, de többre nem. Nem tartom magam rossz embernek, s ezt mások is mondták. Igen a külső fontos, de a benső szépséget én többre tartom. S lehet hogy neked fura de én a másik oldalról is ugyanazt látom tapasztalom mint te.

S most nem arról beszélek, hogy akiket az élet nekem sodort eddig az mind gyönyörűség volt. Volt ilyen olyan. S mindenkiben megtaláltam azt amit szeretni lehet. De ők bennem soha!

Ez az én saját tapasztalatom!!!

36. Icus (válaszként erre: 34. - 4726e582cf)
2006. okt. 20. 17:07
Teljesen igazat adok neked, totál ez én véleményem, ezt tapasztalom a környezetemben. Ronda nő egyedül, ronda pénzes pasi barbival.
35. Icus (válaszként erre: 33. - Fantomas)
2006. okt. 20. 17:04
Ggondolom férfi vagy, és gondolom nem a saját tapasztalataidról beszél!
34. 4726e582cf (válaszként erre: 31. - 4423e63349)
2006. okt. 20. 16:54

Ha így lenne, hogy nem a külső számít, akkor nem lennének magányos "ronda" nők... De ahogy a mostani helyzet áll, akármennyire is lehet valaki kedves, aranyos, a külsője igen is számít...

A másik, hogy ahogy elnézem a nők jobban elfogadják a férfiak külsejét, mint a férfiak a nőkét. Ez is tapasztalat...

33. Fantomas (válaszként erre: 32. - Icus)
2006. okt. 20. 15:08

Sorry! De ezzel én vitába szállnék!

A tapasztalataim nem ezt mutatják.

32. Icus (válaszként erre: 31. - 4423e63349)
2006. okt. 20. 09:55
Mondja ez a legtöbb esetben a NŐ, és ő úgy is gondolja. A férfi csak mondja.
2006. okt. 19. 19:27
Annyi ronda pasinak van szep nöje(persze a dolognak nagyon is penz szaga van!)es ez nem olyan egbekialto mint a forditottja.Na,ja,mint edesanyam mondta "a ferfi ha csak egy fokkal szebb mint az ördög,mar szep".Van olyan nöismerösöm aki(komolyan)nagyon csunyacska,de olyan aranyos,ertekes ember.Nem külsö alapjan itelendö az ember.
2006. okt. 18. 23:21
senki sem ronda,csak épp az izlések külömböznek,lehet aki másnak ronda,nekem szép,vagy forditva.
29. 4726e582cf (válaszként erre: 26. - Ezsuzsoka)
2006. okt. 15. 20:46
Ezen morfondíroztam már én is annó, hogy én is ronda vagyok és miért nincs normális "szép" pasim... de aztán egy barátnőm (aki engem mellesleg gyagyásnak tart és elferdült önképűnek) majdnem megpofozott és közölte, hogy "Te dilis nőszemély, nem vágod, hogy nem vagy ronda?" Nah lehet ő nem lát annak, csak én látom magam annak... Vagy így lehetnek többen is, nem csak én.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook