Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ronda nő szép pasival, ronda pasi szép nővel fórum

Ronda nő szép pasival, ronda pasi szép nővel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
88. coline (válaszként erre: 85. - Krysty)
2007. okt. 24. 09:33
Ez aranyos:))
87. Elviracska (válaszként erre: 82. - CILUSKA)
2007. szept. 24. 11:42

Nagyonis igazad van...

Nekem ,hogy ki a szép ,és más kit tart szépnek az teljesen klömbözik...egyéni ízlés kérdése...

Itt a belső a sokat mondó szó....

2007. aug. 20. 17:03
Ha szerelmes vagy szépnek látod akármilyen is,nem minden a szépség....:)
85. Krysty
2007. aug. 17. 07:36

Ez annyira relatív!

Az unokatesóm feleségét évekig nem láttam csúnyának mert annyira kedves hogy valahogy nem jutott eszembe a külsejét figyelni. Amikor a párom mondta hogy szegény milyen csúnyácska, jobban megnéztem és tényleg...

2007. aug. 16. 23:35
Sziasztok.amit írok,abszolút nem egoizmus,higyjétek el.Nem tarom magam ronda nőnek,amit tapasztalataim is alátámasztanak,de a kedvesem,akivel már 2 éve együttvagyunk,nem egy matyóhímzés,ahogy azt az emberek többsége állítja.De nekem ő a legszebb,nekem van benne valami férfias,és vonzó,ami az első pillantástól magávalragadott,és lelkileg is egymásnak lettünk teremtve.És szerintem ez kell ahoz h a szépek a rondákba -és fordítva-szeressenek bele.egyszerűen észrevesznek bennük egy olyan dolgot amit kevesen,vagy talán rajtuk kívül senki,és ez az ami magávalragadja őket.-EGY APRÓ DOLOG,DE SZÁMUKRA MINDEN!!
83. alanna
2007. júl. 20. 11:19
Évekig jártam egy roma sráccal, aki ráadásul jóval alacsonyabb is volt nálam. Rendszeresen kaptam a megjegyzéseket. Volt bőven rasszista is, de a többség inkább olyanokat mondott, hogy szép lány vagy, kapsz jobbat is, blabla. Már akkor sem értettem, miért más akarja eldönteni, hogy nekem mi a jó. Ráadásul nem is úgy, hogy megismeri a helyzetet (nyilván más lett volna, ha ver vagy rosszul bánik velem), hanem ostoba társadalmi elvárások alapján osztogat tanácsokat. Miért nem tudják az emberek békén hagyni egymást? Mindenki élje úgy az életét, ahogy akarja, nem kell ebbe beleszólni!
2007. júl. 9. 14:07

Ki a szép és ki a csúnya ?

Ez teljesen egyéni ízlés kérdése.

Van aki szépnek tartja magát, de a környezete nem.

A forditottja is előfordul : a szépnek tartottnak nincs elég önbizalma és nem tudja elfogadni önmagát.

A párositás pedig : az ellentétek vonzák egymást.

Mindenesetre a belső, a kisugárzás, a fellépés, a viselkedés, a szinpatikusság, a kultúráltság, stb. sokkal fontosabb, mint a "vakolat".

81. 0186e585f7 (válaszként erre: 79. - E71af41436)
2007. júl. 8. 09:20
Egyetértek veled teljes mértékben.
80. M_Marcsa (válaszként erre: 77. - Dobos)
2007. júl. 8. 09:17
Á, nem nindig... Nálunk nem így van.:)
2007. júl. 7. 21:32
a szerelemben nem a szépség mérvadó. én a páromat a világ legszebb és legtutibb pasijának látom. gondolom mindenki így van a saját párjával kapcsolatban.
2007. júl. 7. 21:30

Van olyan nő, akit mindenki szépnek mond, sőt gyönyörűnek, csak saját magát nem érzi annak.

Ő valószínű hogy egy csúnyának mondott férfival is jól fogja érezni magát. De olyan is van, hogy egy csúnya pasi nagyon szépnek, klassznak hiszi magát, neki bizomyára csak a legmenőbb csajok fognak tetszeni.

Párkapcsolatainkban sokat tehetünk egymás jobb önbecsülése emeléséért.

77. dobos
2007. júl. 7. 21:17
Általában úgy szokott lenni,csúnya nő szép pasi,szép nő csúnya pasi,ritka az,hogy szép nő szép pasi,csúnya nő csúnya pasi.
2007. máj. 24. 14:07
tehat, nem feltetlen csunya az akit a masik csunyanak lat, ezt szerettem volna irni! :)
2007. máj. 24. 13:30
nem mindig a kulso szamit!nem feltetlen csunya az aki a masiknak csunya!
74. Cinka (válaszként erre: 70. - 9a2354601b)
2007. máj. 17. 20:58
Ez kivételesen tízpontos iromány :DDD
73. tini07 (válaszként erre: 71. - Doricica)
2007. máj. 17. 07:47
detto :-D
72. tini07 (válaszként erre: 70. - 9a2354601b)
2007. máj. 17. 07:47

jajjjjjjjjjj,de jóóóóóóóóóó!!


MÁR AZT HITTEM NINCS TÖKÉLETES PASI A VILÁGON,DE HÁLA ISTEN VAN!!! :-DDD!!!

71. Doricica (válaszként erre: 70. - 9a2354601b)
2007. máj. 17. 01:43

Szerintem is igaza van Tini07-nek.



de jo hogy ratalaltam erre az oldalra,mert talaltam egy tokeletes pasit is,mar azt hittem hogy sosem lesz egy jo napom...:DD

70. 9a2354601b (válaszként erre: 68. - Tini07)
2007. máj. 16. 19:23

Nincs igazad. A következőkben tételesen cáfollak:

1.)Aki jóképű, nem törvényszerűen bunkó, csak rendszerint.

2.)Aki nem akkor aláz meg, amikor ketten vagytok, az társaság előtt fog. A négyszemközti megalázás a kivétel, mert az nem annyira mélyreható. Kinek a tisztelet?

3.)Aki külsőleg ronda, az általában belsőleg is az, mert a külseje negatív hatással van a személyiségfejlődésére.

4.)Az a pasi aki türelmesen meghallgat, az képmutató, mert közben azon töri a fejét, hogy hogyan nézel ki meztelenül (nekem elhiheted)

5.) A haverok, sör, meccs mindenkinek a legfontosabb, csak azokkal nem lehet (sajnos) sexelni, ezért a nőkre is kell időt szakítani.

6.) Most felteszed a kérdést, hogy "akkor nincs tökéletes pasi?"

dehogynem! Éppen most írja ezeket a sorokat!

:-D

69. tini07 (válaszként erre: 55. - Hjaniko)
2007. máj. 15. 07:12
Ez is így igaz!!!!
68. tini07 (válaszként erre: 45. - ViBo)
2007. máj. 15. 07:10

Én is így gondolom!!!!!


A külső nem minden, lehet valaki egy jóképű ,izmos pasi.Amúgy meg buta,bunkó mint a föld ,megaláz mikor ketten vagytok!!(tisztelet a kivételnek)!!!!És persze van az ellentéte is hogy valaki nem olyan szép,nem olyan dekoratív a külsője.De viszont belsőleg meg veri a többi jóképű pasit,nőt!!És ez kiegyenlíti őt, sőőőőőőt.A belsője szebbé varázsolja.Olyan kedves,aranyos, megértő,lehet vele beszélgetni,meghallagat,türelmes ,megkérdezi mikor hazajössz hogy mi volt ma veled,hogy telt a napod??Érzed hogy te vagy neki a legfontosabb.Érdekli hogy mi van veled.És nem helyezi nálad előbbre a haverjait,meg a sörözést,meg a meccsnézést!!Ez szerintem sokszor többet jelent mint a külső!!Persze a külső sem elhanyagolható ez egyértelmű.De nem mindig a legszebb egyben a legjobb is az tuti!!!

67. Cinka
2007. máj. 15. 00:06
Én nem voltam sem szép, sem sikeres lány, akkor azért szenvedtem ez miatt, mert engem max. a kedélyes társaságomért hívtak buliba. Aztán megfigyeltem, hogy 35-40 felett szaporodnak azok a női történetek, hogy "jaj lánykoromban de szép voltam...". Hehe. Siratják a múltat. Én meg vigyorgok büszkén, mert én semmit sem változtam. Ugyanolyan kedélyes maradtam (remélem) és azért akartak már mást is a bulikban tőlem is :ppppp Amellett meg csak lesek: az egykori ifjú jóképű srácok, akikre fél szemmel mertem csak lesni, mostanra őszülő-kopaszodó-testesedő-foghíjas apukák lettek. Nofene. Hazamegyek, és hozzábújok az én fiatal, sűrű hajú férjecskémhez és baromi jól érzem magam :ppp
2007. máj. 14. 23:03
Hiába komplikáljátok, próbáltok ebbe is valami lelki-csűrcsavart belevinni, a dolog egyszerű: a szép csajok, vagy pasik ezzel a tulajdonságukkal próbálnak érvényesülni az életben, mert már kiskorukban rájönnek, hogy sikeresebbek a külsejükkel, mint a többi. Ezért aztán lusták és ostobák maradnak. Aztán mire rájönnek, hogy 30-on felül nem kellenek senkinek, mindenkire és mindenre dühösek, csak azokra nem, akik tönkretették az életüket: a szüleikre.
65. Anita123 (válaszként erre: 45. - ViBo)
2007. máj. 14. 22:56
Egyetertek veled en is hasonloan gondolom!
2007. máj. 14. 22:51

Ki mit tart szepnek vagy csunyanak...?

A szepseg igazabol belulro "aramlik" nem minden a kulso! ;)

63. Nike
2007. máj. 14. 21:14
Marha egyszerű...sokkal több a szép nő, mint a szép pasi!!!
62. Kék
2007. máj. 14. 21:05
A legtöbb pár átlagos kinézetű,de sokszor elcsodálkozom,hogy valyon mi hoz össze két olyan embert akik közül az egyik kifejezetten csúnya.Az esetek nagyobb százalékában azért a ronda pasi és szép nő párosítás gyakoribb.A szépség pesze mindenkinek mást jelent,de amikor egy szőrös lábú,szuvasfogú elhízott szépséget ölel egy jó pasi elgondolkozom ezen a kérdésen.
61. Cinka (válaszként erre: 57. - 0c97fbb607)
2007. máj. 11. 16:01
Hát remélem, nem is akarom ám ezt a kapcsit elbaltázni :p
2007. máj. 11. 15:08
Talan azert van , mert az ellentetek vonzak egymast ! ? A "ronda" nö csodalja a jokepu pasit !(es persze , forditva is all!) De , egy szep nö NEM fogja csodalni a jokepu pasit ! Inkabb valamifele konkurencia alakulhat ki ? ! MELYIKUNKET CSODALNAK TÖBBEN ? aztan ezzel be is teszik az ajtot a szeretetnek, nem ? !
59. 5464505f6a (válaszként erre: 55. - Hjaniko)
2007. máj. 11. 14:35
És egy szép nö is lehet okos,jó humorú,müvelt ...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook