Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Római nyaralás fórum

Római nyaralás (tudásbázis kérdés)


9. k_nm
2011. febr. 17. 17:35
Mi tengerparton voltunk, és szinte minden nap voltunk benn Rómában is. Torvainica a hely neve, nem egy nagy durranás, de tiszta a part, és kb 20 perc alatt benn vagy busszal Rámában [link]
8. mkjudit (válaszként erre: 5. - Laleh)
2011. febr. 17. 17:21
Tudom,hogy van néhány 10 km a kettő között,de úgy tervezem,hogy ha már elegünk van a strandolásból,akkor kirándulásképp megnéznénk a nevezetességeket.
7. 190124133c (válaszként erre: 3. - Mkjudit)
2011. febr. 17. 15:36
Nagyon sok kolostor van,amiket magyarok üzemeltetnek,mi is ott voltunk,nagyon tiszták,és elég olcsó volt a szállás,lehetett teljes ellátást is kérni,viszonylag olcsó volt a neten rátudsz keresni.Nagyon sok olyan helyre eljutottunk amit nekik köszönhetünk.A tömegközlekedés nagyon jó,a tengerpartot nem ismerem,mert egy hétig csak róttuk Rómát, és egy hét kellett,hogy kipihenjem Rómát..-)
2011. febr. 17. 15:33
Rengeteg jó és olcsó szállás van a Termini állomás környékén, ahonnan pillanatok alatt elérhető minden látnivaló.
2011. febr. 17. 15:32

Nem fog menni a tenger és lánivaló egyszerre.

RTóma városa ugyanis kb. 20 km-re van a tengertől! Nem a tenger mellett fekszik.

2011. febr. 17. 15:31
Csodálatos Róma! Még az ég kékje is más... A fák, a levegő, a régmúlt falak, a hangulat, az utcák... az emberek.
2011. febr. 17. 15:30
Családdal (3 és 8 éves gyerekek) szeretnénk nyaralni Rómában eyg olyan helyen,ahol a tengerpart is és Róma látnivalói is könnyen megközelíthetők.Repülővel mennénk,tehát közlekedni vagy bérelt autóval vagy tömegközlekedéssel tudnánk. Hol lenne érdemes szállást foglalni?
2011. febr. 17. 15:28
én most jöttem haza 2 hete Rómából. Én nyáron nem mennék oda. 40 fok van, több millió ember. Szerintem kis dózisban érdemes oda menni..ha 1 hétre mész vagy tovább, már nem leszel képes befogadni a sok információt. Többször 3-4 napokra...de egy gyönyörű város :)
2011. febr. 17. 15:26
Római nyaralás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook