Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rokonlátogatást ki, hogy éli meg? fórum

Rokonlátogatást ki, hogy éli meg? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 16. 06:24
Ritkán látogatom meg a rokonaimat!Szarkeverés mindig a vége,így kihagyok pár embert!Amúgy is nálunk,minden utcán látott második ember a rokonunk! :DDD
36. Anika70 (válaszként erre: 35. - Szuszuek)
2010. nov. 16. 06:15

Nem szabad így felfognod.

Miért van kisebbségi érzésed?


Semmi baj nincs veled, Ők is emberek és semmivel sem különb egyik sem, mint Te.


Ebben biztos lehetsz:-)

2010. nov. 11. 17:27

szia!

ismerem a rokonait,már előtte mielőtt mi összejöttünk volna!

csak hozzájuk nem merek elmenni!

nem szeretek én jópofizni,megfelelni :D

34. Anika70 (válaszként erre: 33. - Szuszuek)
2010. nov. 9. 05:56

Ejnye...pedig akkor már régen nem idegeskednél, most meg ki tudja meddig kell még:-(


Egyébként még soha nem találkoztál a rokonokkal?

Gondolom ez a helyzet, ha ennyire félsz.

2010. nov. 8. 14:03

áá,kihúztam magam,nem mentem el!

majd a következőre!

32. Anika70 (válaszként erre: 30. - Szuszuek)
2010. nov. 8. 12:37

Mi lett a rokonlátogatás vége?


Remélem már megbékéltél a rokonokkal és Ők is nagyon szeretnek téged:-)

31. 6b006fc769 (válaszként erre: 26. - Szuszuek)
2010. nov. 2. 15:55

Szerintem nagyon szerelmes vagy:D Szóval talán nem látod meg, hogy igenis érsz annyit mint "Ő", de ha nem lenne így, akkor talán csak nem képzeled, hogy hozzá méltatlannal van együtt? Szóval ha annyira jó ő, akkor te is az vagy!

Szerintem, ha egészséges önbizalomra teszel szert, akkor már a rokonok sem lesznek mumusok:)

30. szuszuek (válaszként erre: 29. - Rozsa13)
2010. nov. 1. 21:04
:D:D
2010. nov. 1. 07:18

Hát én egész eddigi életem során, szívesen láttam vendégül, mindenkit! Nekem semmi gondom ezzel, boldoggá tesz ha valaki jól érzi magát nálunk és ezért kész is vagyok bármire!

Csodás látni a boldog vidám arcokat, akiknek adhatok kis vidámságot ebbe a rohanó világba!

Remélem ez így is marad!

28. 8e8f7f5ff5 (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2010. nov. 1. 00:37
Én eleinte az anyósomnak próbáltam mindig, mindenben megfelelni, de idővel feladtam, mert rájöttem, annyira különbözünk, hogy neki én sosem leszek elég jó (noha nagyon szeret engem, ugyanakkor gyakran bánt is - nem tudom tudatosan teszi-e, vagy egyszerűen csak ilyen). Biztosan bennem is van hiba, de nem tudom, és nem is akarom megjátszani magam. Egyszer volt egy nagyobb összeveszésünk, akkor kb. 1 hónapig nem is beszéltünk, de megoldottuk a dolgot, és azóta normalizálódott azért a kapcsolatunk. A család többi tagjával jól kijövök, és kimondottan szeretek a férjem rokonságával összejárni.
27. szuszuek (válaszként erre: 21. - Anika70)
2010. okt. 31. 23:31
hát a másik szerelmem,a kiskutyám,ő a mindenünk
26. szuszuek (válaszként erre: 24. - 6b006fc769)
2010. okt. 31. 23:30

"Hmm szóval azért utálsz odameni, mert szerinted nem vagy elég jó a párodnak és azt hiszed, hogy osztják a nézetedet?

Még az is lehet, hogy néhanapján kedvesedet marod amiatt, mert azt hiszed, jobbat érdemel s kicsit e miatt el akarod űzni(na nem komolyan, csak akkor mikor annyira rádjön az az érzés)?? "


szó szerint így van,ahogy ezt itt leírtad...

2010. okt. 31. 19:48
Van kedves beírók egy közmondás, ami pont erre való rokon ne vedd zokon. Szerencsére a férjem rokonainál egyszer voltunk 350 km Budapestről Szabolcs-Szatmár Bereg Megyében több, mint 30 éve, de valahogy nem hiányzik és nem nagyon tartjuk a kapcsolatot egymással. Az enyémek is olyan furcsák főleg az unokatestvérem nekem egyáltalán szívesen nélkülözöm őket, mert annyira megjátszák magukat. Én ezt valahogy nem kurtiválom. Üdv.Ágnes
2010. okt. 31. 19:45

Hmm szóval azért utálsz odameni, mert szerinted nem vagy elég jó a párodnak és azt hiszed, hogy osztják a nézetedet?

Még az is lehet, hogy néhanapján kedvesedet marod amiatt, mert azt hiszed, jobbat érdemel s kicsit e miatt el akarod űzni(na nem komolyan, csak akkor mikor annyira rádjön az az érzés)??

Légy büszke arra aki vagy, fogadd el magad, nem semmi, hogy olyan fiatalon saját lábadra álltál, már e miatt is büszkének kell magadra lenni. Képes vagy szeretni, viszontszeretnek, ez sem semmi! Én a képet nem néztem meg, de nálam nem lehetsz kövérebb (DDD), szóval biztos csinos is vagy.

Gondolom a párod rokonai sem tökéletesek, szóval nem kell félni tőlük:)

Nekem egyébként nincs bajom a férjem rokonaival, persze nem tökéletesek, de én sem, el tudok fáradni a találkozáskor, de tudom, hogy a szándék jó.:)

2010. okt. 31. 19:36

Sajnos, már nincs kikhez menni.

Pedig jó lenne.

Maradnak a gyermekkori emlékek.

2010. okt. 31. 19:30

Ne foglalkozz senkivel!

Menj el, beszélgess velük, és ennyi. Ahogy már többen is irták, nem velük élsz, igy teljesen mindegy, hogy mit gondolnak.

Képzeld el, hogy az én rokonaim jobban szeretik a férjemet, mint engem:) Rám mindenki azt mondja, hogy olyan fura vagyok:) A férjem családja is:)))))

Én meg tudom magamról, hogy igazuk van:))) Egy kicsit sem érdekel. Én nem vagyok egy tipikus anya, feleség. Azt csinálom, amihez kedvem van:) Igy mindenki rácsodálkozik a dolgaimra:)

Nem érdekel, hogy szeretnek e.

Egy kicsit kisarkitottam azért a helyzetet, de tényleg ez van. Ha szeretnek, ha nem akkor is a rokonuk vagyok.

Az apám is fura volt, miért lennék én más:)

21. Anika70 (válaszként erre: 18. - Szuszuek)
2010. okt. 31. 19:10

Helyes lány vagy:-)

És látom állatbarát is:-)


Ez a két dolog már elég, hogy nekem szimpi légy.

És mivel én egy vadidegen vagyok, a rokonok tutira megszeretnek :-)

20. lilimia (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2010. okt. 31. 18:40

Szia!


Nekem az a szerencsém, hogy 250km-re lakunk férjem családjától.

Gyűlölök hozzájuk menni! Egyrészt, mert apósom lenéz amiatt, hogy beteg vagyok, másrészt mert ott nincs családi élet. Csak a pénz, a pénz, a pénz a lényeg náluk. A fiukra meg tesznek magasról...

Szabályosan, fizikailag rosszul leszek, ha megyünk hozzájuk!

Idén nem tudunk, mert nem vagyok okés, erre anyósom kitalálta, hogy akkor majd ők jönnek hozzánk karácsonyozni! A fenékig érő hajam is az égnek állt a kijelentésétől!!!


Szóval részemről horror a rokonlátogatás!

2010. okt. 31. 18:33
Ne törödj mások véleményével . A barátokat megtudja vállasztani az ember de a rokonait nem .az élettársadnak ha megfelelsz a rokonokkal ne törödj .
2010. okt. 31. 18:31
amúgy tettem fel képet :D
2010. okt. 31. 18:30

egyébként saját magam őrlöm egyedül!

ez ellen tenni kéne,tudom,csak nem tudom hogy!

16. szuszuek (válaszként erre: 15. - Anika70)
2010. okt. 31. 18:29

hát figyi,nem vagyok az a nagyon vékony alkat,nem vagyok sztem kövér,de vékony sem!

fogyókúra?

hát leadtam 6 kilót!

de ez még kevés!

csak nem vagyok kitartó típus,ilyen téren!

15. Anika70 (válaszként erre: 14. - Szuszuek)
2010. okt. 31. 18:27

Ne légy már ilyen kishitű!

Ki rombolta le ennyire az önbecsülésed???

14. szuszuek (válaszként erre: 5. - 1a9f281d5b)
2010. okt. 31. 18:19

nem tudom,egyszerűen úgy érzem jobbat is érdemelne a párom!


hogy miben?


szebbet,okosabbat stb........

13. szuszuek (válaszként erre: 8. - C42aaaac41)
2010. okt. 31. 18:18

ebben lehet valami ,mert magamnak sem vagyok elég jó!


:D

2010. okt. 31. 18:17
és a férjem rokonaival nem éreztem ilyet!
11. szuszuek (válaszként erre: 7. - Anika70)
2010. okt. 31. 18:17

attól,hogy 23 vagyok,nem érzem azt,hogy annyira fiatal lennék a koromhoz képest!

miért is?

16 éves korom óta külön élek szüleimtől ,dolgoztam ,tanultam,senkitől anyagi támogatást nem kaptam!

14 éves korom óta volt egy párom,akivel 7 évet voltam együtt,összeházasodtunk,és azt sem kapkodtam el,mert előtte 4 évig együtt laktunk!elváltam,tök mindegy.....van egy lakásom,a páromnak is!

igaz hitelre ,de van!


szóval megéltem már pár dolgot az életben!

a mostani párommal is 2 éve lakunk együtt,8 éve ismerjük egymást!

10. spinneli (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2010. okt. 31. 18:09
voltak olyan jelek, mehjegyzések, amiből erre következtettél?
9. Móriczka (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2010. okt. 31. 18:07

Én is utálok menni ,sőt én még őket is utálom és ezért rövidre zártam a dolgot ,Ő mehet ha akar én NEM MEGYEK az biztos !!


Én nem érzem azt hogy nem felelek meg nekik ,mondjuk még ha így is lenne sem érdekelne ők egyszerűen ********k :-))ENNYI!!


Én úgy érzem minden tőlem telhetőt megtettem azért hogy egy normális kapcsolatot tartsunk de nem ment!Amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten .

Hmmm azt szokták mondani hogy ami nem megy nem kell erőltetni.Háááát nem fogom!!


Az én családomnak a párommal teljesen tökéletes a viszonya és nekem ez bőőőőőőőőven elég!!


Azért te se betegedj bele :-)))

2010. okt. 31. 18:04
Ez a saját megfelelési kényszered!Te saját magaddal nem vagy jóban ezek szerint,ha a párod rokonainak a véleményét nézed!A pároddal alkotsz egy közösséget!Míg ő elfogad,a többiek ne érdekeljenek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook