Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rokon babájának szoptatása fórum

Rokon babájának szoptatása (beszélgetős fórum)


9. Zizisicc (válaszként erre: 8. - Fragolka21)
2009. aug. 13. 23:41
Bár kíváncsi lettem volna, hogyan oldotta meg, vagy hogy mit hoz ki ebből a kicsit furcsa történetből .... :o))
2009. aug. 13. 23:37
Oké:-)
7. Zizisicc (válaszként erre: 6. - Fragolka21)
2009. aug. 13. 23:35
Gabriella1717 már nem tag ..... legalábbis ezen a néven nem .... :o)
2009. aug. 13. 23:12
Mondd el nyugodtan, hogy neked felkavaró lenne és ezért nem akarod szoptatni. Pont és kész. A kisbabának lehet adni pohárból is. Én is tiszta para voltam, hogy mi lesz a cumitól. Ezért a tápszert (nem volt elég tejem)egy kis vodkás pohárból adtam :-)) 2 hetes volt a gyerköc. Egyszerre 10-20 ml-t ivott.
5. kriszcsi (válaszként erre: 1. - F362c2e392)
2009. máj. 24. 13:59
sztem ezzel ne zavard össze az így is (feltételezem én)kusza lelkivilágodat, h más kisbabáját szoptatod.
4. f362c2e392 (válaszként erre: 2. - Pick-kati)
2008. nov. 29. 13:46
Tudod eléggé bizonytalan vagyok hogy mit kellene csinálnom de egyben voltam 1000%-ig biztos amikor közöltem vele hogy baba lessz először még teljesen magabiztosan mondta hogy elhagyja a feleségét miattam megjegyzésként közlöm hogy ő kezdeményezett én elfogadtam de nem tudtam hogy 1 éjszakának ilyen következménye lessz ja és kb a 8 honapot taopostam amikor köölte hogy mégse hagyja el és csináljak amit akarok ő afeleséget szereti én csak egy "kaland" voltam neki .ezért is éreztem -érzek dühöt és csalodottságot irántuk .lehet hogy rossz döntés volt eldobni őt de nem akarom őt látni mindennap aki arra emlékeztet aki ilyen szemtelen módon elbánt velem,valamennyire hiányzik is hogy magamhoz szorítsam de egyenlőre nem vagyok elég erős hozzá hogy visszaköveteljem és ebben hogy lassan összszedem magamat nagyon sokat segített a pszihiáteer ismerősöm.köszi a biztatást és a véleményt hogy próbálsz bátorítani .puszika szia.
2008. nov. 29. 00:50

Mindenképpen fogadd be.

Jó lesz a regény, amit majd írsz belőle.

:)

2008. nov. 29. 00:30
Szerintem nagyon nehéz tanácsot adni.Én nem engedném oda az biztos van mindenkinek lakássa éljen ott.A szoptatást meg felejtsd el,ha nem kell neki a fejt tej akkor csinál amit akar.Én biztos nem szoptatnám a más gyerekét,ha már a tiedet nem szoptatod akkor a másét se!Mond ittasa pohárból .Nekem ez a véleményem.
2008. nov. 29. 00:13
Sziasztok.Tanácsot szeretnék kérni mert én nem tudom eldönteni hogy mit is csináljak.Féltestvéremnek most 6 hetes a kislánya és elapadt a teje azt tápszert nem akar adni neki mert szerinte korai,(nekem van egy lányom előzö kapcsolatombol akit nővérem nevel a Férjével , ja a férjétöl lettem terhes és nem akartam elvetetni és miután megszületett örökbeadtam nekik és most még nem is akarom tartani velük a kapcsolatot mert fel kell dolgoznom hogy mit is és hogyan érzek velük kapcsolatban ) mivel nekem meg rengeteg van( hordták tőlem eddig rendszeresen ) felajánlottam hogy lefejve elviheti és azzal etetheti de erröl nem akar hallani mert nem akarja cumira szoktatni(akkor se ha üvegen van a cumi)helyette feldobta az ötletet hogy amíg a baba 1 éves lessz odaköltötik hozzám és mivel én ugyis itthon vagyok majdnem mindig az volna a legjobb szerinte ha én szoptatnám ! ebben szeretnék segítséget kérni hogy mit is mondjak neki vagy mit csináljak mert elégé nehéz időszakon vagyok túl lelkileg.köszönöm mindenkinek.sziasztok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook