Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Klinika, dr. Fülöp István tapasztalatok fórum

Róbert Károly Klinika, dr. Fülöp István tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 1. 21:03
hát sajnálom, hogy nem sikerült, sajnos nem túl bíztató a szavaid, de ha nem akarok 8 hónapot várni, akkor lépnünk kell, aminek ez az ára. és most azt érzed h jó helyen vagy?
4. lamoni (válaszként erre: 3. - Anny79)
2011. máj. 1. 18:52

Mi 2009. jan-ban kezdtünk a RK-án, találtak egy polipot, amit hiszteróval eltávolítottak, majd 2 sikertelen inszem. Pár hónap után kiderült, hogy pcos vagyok + IR-es. Elkezdtem szedni a meforalt, plusz euthyroxot pm alulműködésre. A meforaltól 3-4 hónap alatt spontán terhes lettem, de nem maradt meg. Ezután vártunk hátha újra összejön, majd kiderült a Mensmentisbe az endokrinológus elküldött MR-re magas prolaktin miatt, amire előzőleg csak mastodynont szedtem. Ezek után novemberbe belevágtunk a lombikba, ami nem sikerült. Valószínűleg a még mindig magas prolaktin miatt.

Nekünk a novemberi lombik kb. 500e-be került.(330 a lombik 120e a gyógyszerek + benzin és parkolás).

A barátnőméknek márciusba kb 800 e-be, mert emelkedtek az árak, nekik lettek fagyibabák is + őt túlstimu miatt 1 hétre befektették, és azért is kellett fizetni.

3. Anny79 (válaszként erre: 2. - Lamoni)
2011. máj. 1. 18:10

Szia Lamoni!


Inszemináció és lombik végett? Én sajnos már lombikon túl vagyok, Kaáli Szeged, én meg voltam elégedve maximálisan a dokimmal és az intézettel, de most már 8 hónapos a várólista. Az rengeteg és hátha elég egy kis változtatás a sikerhez, nekem nagyon sok leletem van, így sok vizsgálatra nem számítok. Nálatok, hogy alakultak a kezelések? Anny

2011. máj. 1. 17:35

Szia.

Mi 2 évig oda jártunk, most váltottunk a BMC-re.

Én Fülöp dokival meg voltam elégedve, mindig kedves és figyelmes volt velem, és nagyon bíztam benne, így nem akarok lebeszélni róla senkit. De ez egy magánklinika, és fel kell készülni rá, hogy irtó költséges itt minden. Varázslók sehol sincsenek, tehát ugyanezeket egy államilag támogatott helyen is elvégzik. Elvileg.

2011. máj. 1. 17:25
Jövő héten megyek az első konzultációra dr. Fülöp Istvánhoz. Nem sok információt, tapasztalatot találtam a lombik programjukról. Szeretnék indítani egy fórumot azoknak, akik a klinikán lombikoznak, hátha ezzel másoknak is tudunk segíteni. Anny
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook