Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tökéletes rizs elkészítése a rizsfőző edényben fórum

Tökéletes rizs elkészítése a rizsfőző edényben (beszélgetős fórum)


2018. máj. 23. 20:23

Videó alapján végtelenül egyszerű:

[link]

5. globus (válaszként erre: 4. - Cickány64)
2018. máj. 23. 20:15
Szerintem ezek előre programozott technikával főznek, nem lehet rajta változtatni. Csak gombnyomás és indul a program. Ha tudsz rajta taktikázni, akkor pirítsd meg a rizst kis zsiradékon, kétszer annyi vízzel öntsd fel, aztán... ki tudja, hogyan tovább. Lábasban felforraljuk, pár percig főzzük és letakarva szépen felszívja, megdagadnak a szemek. Én sütőbe tolom, ott történik a végső fázis.
2018. máj. 23. 18:41
Jó, de ha már megvan? 😫
2018. máj. 23. 18:39
Én nem tudom milyen ez a rizsfőző edény, de azt hiszem, hogy felesleges kacat. Én sima teflon edényben tökéletes rizst főzök.
2018. máj. 23. 18:19
Azzal nekem sem sikerült, tényleg olyan fura vízbenfőtt lett... sokkal jobb egy hagyományos lábas.
2018. máj. 23. 13:10
Tudom, hogy van ilyen fórum, de nagyon régiek, nem aktív már senki benne, és a meglévőkben nem találtam választ a gondomra. Szóval kaptam Karácsonyra egy rizsfőző edény a fiamtól, de sose sikerül olyanra a rizs, ahogy én szeretném. Van valakinek tuti tippje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook